VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JANA ELZNICOVÁ

Jana Elznicová / Rakovnický deník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Auto se po smyku obrátilo na bok

Lišany - Nepříjemný zážitek má za sebou dvojice cizinců, kteří havarovali cestou po Rakovnicku. Nehoda se stala v neděli před šestou hodinou ranní v katastru obce Lišany.

Podvodníci na Rakovnicku: z lidí se snaží vylákat peníze

Rakovnicko – Policisté zaznamenali na Berousku případy pokusu podvodu a nevylučují, že by se mohlo jednat o skupinu pachatelů, kteří se pod různými legendami snaží ze seniorů vylákat finanční hotovost.

V rakovnické nemocnici zatím lékaři nechybí

Rakovník - Ředitel nemocnice Tomáš Jedlička dále upozornil, že se pohybujeme v naprosto neprůhledném dotačním prostředí.

Na rakovnické radnici usedne nová tajemnice

Rakovník - Městský úřad Rakovník bude mít od 1. března novou tajemnici. Současného tajemníka Petra Březinu, který odchází do penze, nahradí Ludvika Trešlová, která zde doposud působila jako právnička města.

Hlasujte pro Sympaťáka 7. týdne

Rakovník /ANKETA, GALERIE/ - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 11. února do 17.února 2017.

Masopustní veselí na Rakovnicku zdaleka nekončí

Rakovník - Do masopustních průvodů se v sobotu můžete zapojit v Kolešovicích a ve Slabcích. Průvod obcí Kolešovice startuje u místního kulturního domu ve 13 hodin odpoledne.

Dalších oprav fasády se radnice dočká i letos

Rakovník – Opravy historické budovy radnice, významné dominanty Husova náměstí, budou pokračovat i v letošním roce.

Hlasujte pro Sympaťáka 7. týdne

Rakovník /ANKETA, GALERIE/ - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 11. února do 17. února 2017.

Botanik Václav Laňka: Stavba ekocentra je zbytečná

Rakovník - Uznávaný rakovnický botanik a biolog Václav Laňka nesouhlasí s některými úpravami, které rakovnická radnice plánuje začít realizovat v botanické zahradě letos na podzim.

Zastupitelé v březnu rozhodnou o Kauflandu

Rakovník- Rakovničtí zastupitelé budou v březnu znovu jednat o možnosti výstavby nového obchodního centra v Luženské ulici. Kaufland by měl stát v sousedství marketu Tesco.

Ministři zavítají v pátek do Rakovníka

Rakovník- V pátek by se v rakovnickém kulturním centru měl setkat starosta města Pavel Jenšovský ministrem financí Andrejem Babišem, ministrem dopravy Danem Ťokem a ministrem životního prostředí Richardem Brabcem.

Knihovna v Roztokách je zase jako nová

Roztoky – Obecní knihovna v Roztokách je zase jako nová. Prošla celkovou rekonstrukcí, do které Roztočtí vložili ze svého rozpočtu 254 tisíc korun.

Na silnicích Rakovnicka zemřeli loni čtyři lidé

Rakovnicko – Příčinou dopravních nehod na silnicích Rakovnicka byla v loňském roce nejčastěji rychlost a způsob jízdy řidičů. Čtyři lidé v autech zemřeli.

Radnice nabízí možnost připojení na internet zdarma

Rakovník - Rakovnická radnice nově připravila tři free wi-fi zóny, v nichž se veřejnost může zdarma dostat na internet. Jsou v každé ze tří budov úřadu.

Vězni z Oráčova se práci rozhodně nebrání, zájem má více než polovina

Oráčov – Zaměstnanost českých vězňů podle posledních zpráv vzrůstá. Zajímalo nás proto, jaká je aktuální situace ve Věznici Oráčov.

Ukradl mobil za deset tisíc korun

Řevničov – Jako podezření z trestného činu zatajení věci prošetřují novostrašečtí policisté případ ztraceného mobilu. Jeho majitelka ho postrádá od pátku, kdy šla po Tyršově náměstí v Řevničově.

Na poštu v Milostíně už přišla tisícovka dopisů a přání

Milostín - Plno práce měla v těchto dnech Andrea Holátková, poštmistrová pobočky České pošty v Milostíně.

Domáhali se vstupu na ples. Porvali se s ochrankou

Rakovnicko – Rvačka se strhla na plese v Lánech. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu výtržnictví. 

Dobrá zpráva: Rakovnické jesle nezdražují

Rakovník – Město Rakovník je jedním z mála měst v České republice, v nichž fungují městem provozované a dotované jesle. A trend co nejvíce vyjít vstříc zaměstnaným rodičům chce rada města zachovat.

Škábová: Chceme děti vést k zodpovědnosti

Rakovník - Centrum psychologicko – sociálního poradenství Středočeského kraje v Rakovníku plánuje zcela novou aktivitu.

Stále ještě hoří ekologická skládka v Rynholci

Rynholec - Ještě v pondělí ráno museli hasiči hlídat doutnající ekologickou skládku v Rynholci. Ta začala hořet v sobotu ve 22 hodin a 34 minut.

Podvodník vylákal z lidí tisíce

Rakovnicko - Pokud vás bude někdo kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu a žádat o přeposlání ověřovacího kódu, který se tváří v SMS zprávě jako zpráva od mobilního operátora, buďte ve střehu!

Česká krajina vyhrála v Itálii Báře druhé místo

Rakovník - Fantastický úspěch lze brát druhé místo, které vyhrála třináctiletá Barbora Sekyrová ze Šanova na Rakovnicku v mezinárodní výtvarné soutěži Piccoli Artisti del Natale.

Hlasujte pro Sympaťáka 6. týdne

Rakovník /ANKETA, GALERIE/ - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 4. února do 10.února 2017

Novinky z rakovnické radnice

Rakovník – Na Městský úřad Rakovník byla doručena žádost zástupců Integrované střední školy Rakovník o poskytnutí příspěvku na úhradu cesty studentů oborů cestovní ruch a stravovací služby na Mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Brně. 

Karneval na ledě

Rakovník – Na lední ploše zimního stadionu v Rakovníku se uskutečnil tradiční dětský karneval.

Policisté stále hledají svědky k případu těžce zraněného muže

Rakovník - Znovu se vracíme k závažnému případu těžkého ublížení na zdraví.

Zamilovaný vzkaz vám orazítkují v Milostíně

Rakovnicko - Svátek všech zamilovaných si můžete okořenit nevšedním milostným vyznáním. A to prostřednictvím speciálního valentýnského razítka.

Fotoreportáž od Jaromíra Oliče

Rakovnicko - Známý rakovnický fotograf Jaromír Olič nám poslal do redakce několik zimních snímků.

Neznámý řidič rozbil autem plot a ujel

Pšovlky - Rakovničtí policisté by i s vaší pomocí rádi vypátrali řidiče, který rozbil plot u rodinného domu v obci Pšovlky a ujel.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies