„V prvním zápase byl naším soupeřem pořadatel a první polovina zápasu byla vyrovnaná, měli jsme sice více šancí, ale žádná nebyla využita, ve druhé se již hrálo převážně na půlce soupeře a z tlaku se povedlo vstřelit dvě branky do soupeřovi sítě. Ve druhém zápase proti SK Slaný jsme vstřelili branku ve třetí minutě, což psychicky pomohlo a po celý zápas jsme byli lepším mužstvem. Druhou brankou bylo potvrzeno vítězství. Dalším soupeřem byla Roudnice, která měla zatím čtyři body, a proto došlo k změně sestavy, kdy Haifler s Kalvachem hráli osobky na dva hráče soupeře, kteří tvořili jeho hru,“ rekapituluje rakovnický lodivod Josef Sýkora a pokračuje. „Paradoxně nejvíce práce jsme měli ve čtvrtém zápase proti Bílině - v desáté minutě jsme vstřelili branku a pak až do konce bránili vítězství 1:0. V posledním zápase proti Litoměřicím bylo jasné, že chceme-li vyhrát celý turnaj, musíme soupeře porazit. Pohovor v kabině po špatně zahraném třetím a čtvrtém zápase zřejmě zabral a naši hráči opět od prvního doteku s míčem hráli na jeden dotek a již v první minutě jsme dali rychlou branku. Další útoky se valily na branku soupeře, a to již na hřišti byly náhradníci, kteří plně splnili svoji roli a podíleli se na dalších dvou brankách a vítězství 3:0. Celý zápas byl soupeř pod drtivým tlakem a všechny branky padly opět po přesných kombinacích, kdy soupeř přihlížel přesným přihrávkám všech našich hráčů a chybělo jen přesné zakončení, takže i brankář si zahrál v poli. Vítězství znamenalo bez vlivu dalších zápasů konečné první místo na turnaji, který ukázal skutečnost, že naše fotbalová škola SKP se určitě může srovnávat kvalitou s jinými školami. Z celkového vítězství je sice radost, ale přesto dva naše zápasy je nutno podrobit ostré kritice do vlastních řad. Nebyl nikdo, kdo by neudělal zbytečné chyby, pozitivně lze hodnotit hru Jelínka a Netušila, kteří jako náhradníci odehráli poslední důležitý zápas skoro celý a jejich výkonnost celkově stoupá, všichni musí dále na sobě pracovat, zvýšit fyzičku, zlepšit hru bez míče a hrát za kolektiv.