VYBRAT REGION
Zavřít mapu

AKTUÁLNĚ: Výsledkový servis

Rakovnicko/ Stejně jako každý víkend, tak i tento, vám přinášíme výsledkový servis, který je i s vaší pomocí aktuální. V čele okresního přeboru zůstavá i nadále Lužná, Kněževsi neuznali regulérní branku.

4.10.2008 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Elsnic

Hokej - krajský přebor

HC Rakovník - Žabonosy 5:0 (1:0,1:0,3:0)

Volejbal - II. liga muži

Praga - Rakovník 3:0 (21,25,15)

Praga - Rakovník 0:3 (-26,-16,-19)

Divize

SK Rakovník - SIAD Most B 4:3 (2:1)

Krajský přebor

Nové Strašecí - Černolice 4:0 (2:0)

I. A třída

Hradištko - Jesenice 2:2

Pšovka Mělník - FK Kněževes 0:0

Nový Knín - Tn. Rakovník A 1:0 (0:0)

I. B třída

SK Lány - SK Doksy 2:1

SK Senomaty - Sokol Braškov 0:2 (0:2)

FK Chmel Mutějovice - SK Pavlíkov 3: 0 (2:0)

FK Brandýsek - Ohnivec Městečko 1 : 2 (0:1)

Okresní přebor Rakovnicka


II. třída 7. kolo
ESTA Oráčov - ČL Kolešovice 6:0 (4:0) – (Šťastný 2, Vachtl S., Bařtipán Flajšingr, vlastní), So. Branov - Ol. Rakovník 0:5 (0:4) – (Dyršmíd 4, Cír), TJ Čistá - Tn. Rakovník B 1:3 (0:2) – (Dubský – Bethel 2, Kollár), FC Po Olešná - FK Hředle 4:1 (1:0) – (Mucha, Kurka, Secký, Ličman – Klátil), FC05 Zavidov - Sp. Řevničov 2:0 (2:0) – (Burdil, Mutínský), Sp. Lužná - So. Sýkořice 2:0 (2:0) – (Ambrůžek, Staněk), TJ Roztoky - So. Mšec 0:3 (0:0) – (Zeman 3).
1. Sp. Lužná 7 6 1 0 25 : 3 19 ( 10)
2. ESTA Oráčov 7 5 0 2 33 : 14 15 ( 3)
3. Ol. Rakovník 7 4 1 2 22 : 12 13 ( 1)
4. FC Po Olešná 7 4 1 2 20 : 12 13 ( 4)
5. Tn. Rakovník B 7 3 4 0 17 : 11 13 ( 1)
6. So. Sýkořice 7 4 1 2 15 : 11 13 ( 1)
7. So. Branov 7 2 3 2 12 : 13 9 ( -3)
8. ČL Kolešovice 7 2 3 2 13 : 16 9 ( 0)
9. So. Mšec 7 2 1 4 11 : 13 7 ( -2)
10. FC05 Zavidov 7 2 1 4 12 : 15 7 ( -2)
11. FK Hředle 7 2 1 4 8 : 16 7 ( -5)
12. TJ Roztoky 7 2 1 4 7 : 18 7 ( 1)
13. TJ Čistá 7 1 1 5 4 : 22 4 ( -8)
14. Sp. Řevničov 7 0 1 6 2 : 25 1 (-11)

Střelci
Bařtipán Jaroslav (Oráčov) – 12, Jeníček David (Oráčov) – 9, Kollár Pavel (Tn. Rakovník B) – 9, Dyršmíd Petr (Ol. Rakovník) – 7, Kozák Lubomír (Kolešovice) – 6, Amauwah Betel (Tn. Rakovník B) – 5, Ambrůžek Petr (Lužná) – 5, Diviš Luboš (Sýkořice) – 5, Hejda Radek (Branov) – 6, Šnajdr Radek (Lužná) – 5, Koc Jaroslav (Zavidov) 4, Zeman Jan (Mšec) – 4, Burian Matěj (Olešná) – 3, Došek Milan (Branov) – 3, Fronk Stanislav (Lužná) – 3, Katona Petr (Oráčov) – 3, Lukeš Martin (Lužná) – 3, Mucha Filip (Olešná) – 3, Neužil Petr (Mšec) – 3, Roubík Petr (Kolešovice) – 3, Slabý Jaroslav (Sýkořice) – 3,

III. třída - 7. kolo
TJ Šanov - B. Rynholec 2:1 (1:1) – (Volráb, Kučera), So. Janov - So. N. Strašecí B 2:1 (1:0) – (Černý, Dušek – Vacek), FK Kněževes B - So. Kroučová 6:4 (4:0) – (Kostka 2, Plaček, Blecha, Kutílek, Malafa – Eminger 3, Bílek), SK Pavlíkov B - So. Branov B 5:1 (2:1) – (Janoušek 2, Linhart, Polcar, Opat O. – Pravda), Sj. Chrášťany - SK Lány B 0:3 (0:0), SK Lišany - Sp. Lužná B 0:2 (0:1), So. Srbeč - So. Pustověty 2:4 (1:2) – (Oblazný, Řebík).

1. SK Pavlíkov B 7 5 1 1 19 : 10 16 ( 7)
2. SK Lány B 7 4 1 2 16 : 11 13 ( 4)
3. FK Kněževes B 7 4 1 2 23 : 21 13 ( 1)
4. So. Janov 7 4 1 2 11 : 9 13 ( 4)
5. TJ Šanov 7 3 2 2 15 : 9 11 ( -1)
6. So. Pustověty 7 3 2 2 19 : 14 11 ( -1)
7. Sj. Chrášťany 7 3 2 2 11 : 13 11 ( 2)
8. So. N. Strašecí B 7 3 1 3 18 : 18 10 ( 1)
9. B. Rynholec 7 3 1 3 13 : 15 10 ( -2)
10. Sp. Lužná B 7 2 2 3 10 : 11 8 ( -4)
11. So. Branov B 7 2 2 3 11 : 15 8 ( -1)
12. So. Srbeč 7 2 0 5 15 : 19 6 ( -6)
13. So. Kroučová 7 1 2 4 18 : 22 5 ( -4)
14. SK Lišany 7 1 0 6 11 : 23 3 ( -9)

IV. třída 7. kolo
M. Hřebečníky - Ol. Rakovník B 0:2 (0:2), FALCO Kounov - So. P. Újezd 1:1 (0:1) – (Kukla), FK Svojetín - R. Třtice 1:6 (0:1), So. Lodenice - SK Senomaty B 3:8 (2:5), B. Lubná - FC05 Zavidov B 3:1 (3:0) – (Trejbal A., Jindra, Štiller – Šíma), FC Po Olešná B - TJ Slabce 3:0 (1:0) – (Mucha 2, Holík), So. Ruda - FC Hořesedly 3:1 (0:0) – (Kníže 2, Havlík P.), ESTA Oráčov B – volno.
1. FC Po Olešná B 8 6 1 1 28 : 8 19 ( 4)
2. SK Senomaty B 8 6 1 1 27 : 12 19 ( 10)
3. So. Ruda 7 5 1 1 24 : 13 16 ( 7)
4. TJ Slabce 7 5 0 2 31 : 19 15 ( 3)
5. B. Lubná 8 5 0 3 16 : 20 15 ( 0)
6. So. P. Újezd 7 4 2 1 18 : 10 14 ( 5)
7. ESTA Oráčov B 7 4 1 2 28 : 10 13 ( 1)
8. Ol. Rakovník B 7 3 0 4 21 : 16 9 ( -3)
9. FALCO Kounov 8 2 3 3 18 : 19 9 ( -3)
10. FC Hořesedly 8 3 0 5 12 : 28 9 ( 0)
11. R. Třtice 8 2 1 5 20 : 21 7 ( -2)
12. FC05 Zavidov B 7 2 0 5 16 : 21 6 ( -6)
13. So. Lodenice 7 2 0 5 14 : 22 6 ( -3)
14. M. Hřebečníky 8 2 0 6 12 : 21 6 ( -9)
15. FK Svojetín 7 0 0 7 3 : 48 0 ( -9)


OP dorostu - 5. kolo
FC05 Zavidov - FK Kněževes 0:2, TJ Roztoky - So. Mšec 1:7 (1:3) – (Farkas – Hamáček 3, Seman 3, Tomeš P.), ČL Kolešovice - Sp. Lužná 1:6, FC Jesenice - SK Lány 5:3 (2:0) – (Marek 2, Kováč J., Kováč P., Řehoř – Frank 2, Novák).

1. TJ Roztoky 5 4 0 1 15 : 11 12 ( 3)
2. So. Mšec 5 3 1 1 22 : 8 10 ( 4)
3. FC Jesenice 5 3 0 2 21 : 18 9 ( 3)
4. ČL Kolešovice 5 3 0 2 15 : 16 9 ( 0)
5. Sp. Lužná 5 2 1 2 20 : 13 7 ( -2)
6. FK Kněževes 5 2 0 3 9 : 17 6 ( -3)
7. SK Lány 5 1 1 3 12 : 19 4 ( -2)
8. FC05 Zavidov 5 0 1 4 7 : 19 1 ( -5)

OP st. žáků - 5. kolo
Ch. Mutějovice - TJ Čistá 2:5 (0:2) – (Bejbl J., Bejbl T. – Tupý 3, Plincner, Jopa), B. Lubná - B. Rynholec 2:2 (0:1), ESTA Oráčov - ČL Kolešovice 0:7 (0:6), SK Lány - So. Mšec 0:1 (0:1).
1. ČL Kolešovice 5 5 0 0 33 : 3 15 ( 9)
2. B. Rynholec 5 4 1 0 19 : 5 13 ( 4)
3. B. Lubná 5 3 1 1 28 : 10 10 ( 4)
4. TJ Čistá 5 3 0 2 24 : 11 9 ( 0)
5. So. Mšec 5 2 0 3 8 : 26 6 ( 0)
6. Ch. Mutějovice 5 1 0 4 5 : 22 3 ( -6)
7. SK Lány 5 1 0 4 6 : 25 3 ( -6)
8. ESTA Oráčov 5 0 0 5 3 : 24 0 ( -6)

OP ml. žáků - 5. kolo
FC Jesenice - SKP Rakovník 3:6 (1:3) – (Houdek 2, Kapoun – Prokop 3, Kalvach, Haifler, Kadar), FC Po Olešná - SK Senomaty 3:1 (1:0) – (Kříž 2, Lužný – Lisner), TJ Roztoky - TJ Slabce 3:1 (Pudil 2, Hruška – Galia), TJ Šanov - Tn. Rakovník 0:7, SK Pavlíkov - FC05 Zavidov 4:2, TJ Čistá – volno.
1. Tn. Rakovník 6 6 0 0 39 : 7 18 ( 9)
2. SKP Rakovník 5 4 0 1 30 : 11 12 ( 9)
3. SK Pavlíkov 5 4 0 1 15 : 14 12 ( 3)
4. FC Jesenice 6 3 1 2 27 : 16 10 ( -2)
5. TJ Čistá 5 3 0 2 19 : 5 9 ( 3)
6. TJ Roztoky 5 3 0 2 19 : 6 9 ( 0)
7. TJ Slabce 6 2 1 3 20 : 17 7 ( 1)
8. FC Po Olešná 5 2 0 3 5 : 12 6 ( -3)
9. FC05 Zavidov 6 1 0 5 12 : 34 3 ( -6)
10. SK Senomaty 6 1 0 5 7 : 45 3 ( -6)
11. TJ Šanov 5 0 0 5 4 : 30 0 ( -9)

OP st. přípravek - 5. kolo
Sp. Řevničov - SKP Rakovník 0:9 (0:6),B. Lubná - Tn. Rakovník 0:10 (0:2) – (Neveďal 5, Pšenička 2, Ludvík, Sejpka, Andrt), Sp. Lužná - FC Jesenice 1:3 (0:2) – (Grill – Lisner, Kapoun Pfeifer), So. Janov – volno.

1. Tn. Rakovník 4 4 0 0 36 : 1 12 ( 6)
2. SKP Rakovník 4 3 0 1 23 : 3 9 ( 3)
3. FC Jesenice 3 3 0 0 14 : 2 9 ( 6)
4. Sp. Lužná 5 2 0 3 7 : 15 6 ( 0)
5. Sp. Řevničov 4 1 0 3 6 : 18 3 ( -6)
6. B. Lubná 4 0 1 3 2 : 22 1 ( -5)
7. So. Janov 4 0 1 3 3 : 30 1 ( -5)

OP ml. přípravek - 5. kolo
SKP Rakovník B - So. N. Strašecí 0:7 (0:4), SKP Rakovník - Tn. Rakovník 1:3 (1:2) – (Bučák – Moravčík, Drozda, Pelc).

1. Tn. Rakovník 5 5 0 0 35 : 4 15 ( 9)
2. SKP Rakovník 5 3 0 2 27 : 8 9 ( 0)
3. So. N. Strašecí 5 2 0 3 18 : 17 6 ( 0)
4. SKP Rakovník B 5 0 0 5 1 : 52 0 ( -9)

Utkání výběrů OFS Rakovník
Středa 1.10.2008 hřiště FC Po Olešná: OFS Rakovník (U-13) – OFS Beroun (U-13) 0:0, OFS Rakovník (U-12) – OFS Bertoun (U-12) 1:3 (1:3) - (Vyskočil – Kokeš, Veselý, Patera).

Autor: Miroslav Elsnic

4.10.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Studenti v Rakovníku protestují proti propouštění učitelů.
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
223

SLEDUJEME: Studenti v Rakovníku protestovali proti propouštění učitelů

Olympie vyválčila z mistrovství republiky bronz

Plzeň - V dvoudenním mistrovství ČR ve futsalu žen, kterého se zúčastnilo dvanáct týmů, startovaly hned dva z Rakovníka. Z divizní soutěže postoupil jak FK Rakovník tak i SK Olympie Rakovník. Oba se probojovaly do semifinále, které však bylo jejich konečnou. Souboj o bronz byl tedy velice pikantní. Navrch měla nakonec Olympie, která zvítězila po penaltách.

Oheň v lese způsobil škodu za 200 tisíc korun

Rakovnicko – Škodu za dvě stě tisíc korun má na svědomí požár lesní hrabanky u obce Velká Chmelištná. Hrabanka začala hořet v pondělí krátce před půl pátou odpoledne. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Rakovníka i dobrovolné jednotky z Čisté, Jesenice a Kralovic.

OBRAZEM: Řeka ožila prvními vodáky

Roztoky /FOTOGALERIE/ – Horké letní počasí přilákalo k řece Berounce první milovníky sluníčka a pohody. I když je nyní v řece málo vody, protože na Rakovnicku už nezapršelo nejméně čtrnáct dní, do vln se vrhli také první vodáci. Chaty kolem řeky už navštívili chataři.

Kapitánka Kříženecká si v Rakovníku zahrála naposledy

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Naposledy s kapitánskou páskou na rakovnické umělé trávě nastoupila Karolína Kříženecká, která se rozhodla letos ukončit svoji bohatou hráčskou kariéru ozdobenou mistrovským titulem a starty v evropských pohárech.

Divize A

29.kolo

10.06.2017
Čížová Admira Pra 1 : 0
Dobříš Klatovy 3 : 1
Motorlet Č. Krumlov 3 : 2
Ostrov M. Lázně 4 : 2
Aritma Sedlčany 0 : 3
Doubravka Rokycany 3 : 1
Jankov K.Vary 3 : 1
Sušice Roudné 0 : 2

30.kolo

17.06.2017
K.Vary Doubravka 2 : 0
Rokycany Čížová 5 : 2
Roudné Ostrov 1 : 3
Admira Pra Dobříš 6 : 3
M. Lázně Motorlet 2 : 1
Č. Krumlov Jankov 0 : 1
Klatovy Aritma 0 : 1
Sedlčany Sušice 2 : 0

Divize A - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. FK Motorlet 64 44 0 20 155 : 61 138
2. Čížová 34 28 0 6 94 : 32 81
3. Český Krumlov 64 26 0 38 66 : 123 80
4. Admira Praha 34 26 0 8 75 : 27 75
5. 1.FC Karlovy Vary 34 22 0 12 101 : 44 69
6. TJ Tatran Sedlčany 34 20 0 14 48 : 45 56
7. FC VIKTORIA Mariánské Lázně 34 17 0 17 51 : 44 50
8. Aritma 34 17 0 17 41 : 54 50
9. SK Klatovy 1898 34 17 0 17 50 : 57 49
10. SK SENCO Doubravka 34 16 0 18 53 : 48 48
11. Dobříš 34 15 0 19 57 : 65 48
12. SK Jankov 34 15 0 19 40 : 49 45
13. Rokycany 34 14 0 20 51 : 65 41
14. TJ Malše Roudné 34 13 0 21 46 : 63 40
15. Ostrov 34 11 0 23 48 : 90 34
16. Sušice 34 1 0 33 17 : 129 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies