Benátky – Tatran Rakovník 1:2 (0:1)

Benátky zaspaly úvod, už ve 3. minutě si nepohlídaly odkop a volný Zdeněk Schwendt poslal míč k tyči – 0:1.

Z otřesu se favorit nevzpamatoval celý poločas, snad jen Korcova střela bez přípravy těsně vedle stála za zmínku. Naopak aktivitou hýřící Schwendt se dostal do dvou sólových nájezdů: první mu zmařil v poslední chvíli brankář Vlk, po přestávce po Karáskově minele netrefil bránu. Karásek navíc v 58. minutě zkazil malou domů, bohužel Kučera sám před prázdnou bránou překopl.

Trápením domácích probleskl jen pěkně kopnutý přímák Borovičkou a v 65. minutě byl po Korcově pasu blízko vyrovnání Škarecký, ovšem Zach včas míč vytáhl na roh.

Zanedlouho dostalo utkání zápletku. Zach ve vápně stáhl unikajícího Korce, byl vyloučen a navíc z nařízené penalty jeho nástupce Glosera překonal Borovička – 1:1.

Stalo se však to, co nikdo nečekal. Tatran v deseti lidech (místo na hřišti náhradnímu brankáři přepustil exboleslavský David Gögh) rozhodl o svém vítězství. V benáteckém vápně to rozhodně nevypadalo, že hosté hrají v oslabení, postupně střílel Melichar, dorážel Šika a nakonec odražený míč dopravil do sítě právě střídající Melichar.

Tatran Rakovník: Zach – Výborný, Vecka, Beneš, Pidrman – Mutinský (65. Melichar), Mrázek (83. Verner), Šika, Gögh (69. Gloser), Kučera – Schwendt.