Sokol Vraný – SK Lány 6:1 (1:0)

Úvod zápasu hostujícím fotbalistům příliš nevyšel. Již v 6. minutě se dostali domácí do vedení. Suchý obloučkem přes lánskou obranu našel rozeběhnutého Mrvíka – 1:0. Jednobrankové vedení jakoby domácím stačilo. Toho chtěli využít hosté, ale i ty nejtutovější šance nedokázali proměnit.

O výsledku zápasu tak rozhodla druhá půle. Do té vstoupili domácí velice aktivně. Nejprve zvýšil na rozdíl dvou branek Suchý – 2:0. Poté domácí stoper jménem Kalík přidal další dvě branky hlavou – 4:0.Mezi Kalíkovy trefy se vešla ještě jedna Maliňákova, na 6:0 pak upravil opět Mrvík. Mohl si tak říci, že zápas gólově načal i ukončil, jenže mu nebylo přáno. ve druhé minutě nastaveného času se dočkali čestného úspěchu také Lánští, o čisté konto připravil Pražáka Kostík.

„Utkání bylo 53 minut naprosto vyrovnané. První šanci jsme měli my, ale z našeho tlaku jsme nedokázali vstřelit gól. Po druhé brance soupeře už hráči trošku rezignovali,“ vrátil se k utkání trenér Milan Dvořák.

SK Lány: Haužvic – Humr, Vácha, Rajgl (70. Reichl), Pleiner – Rybář, Dvořák, Dudášik, Blín (75. Čapek J.), Kubička – Švolba (60. Kostík)