Dorostenci SKR přenechali nováčkovi šest bodů

RAKOVNÍK - Ve druhém kole nového ročníku divize přivítaly dorostenecké týmy SK Rakovník nováčka soutěže. Jejich přání, získat po úvodních porážkách vDěčíně maximum bodů, se nesplnilo. Naopak hostům přenechali všech šest.

31.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Martin Kůs

SK Rakovník – FK Neratovice 1:2 (0:1)
První velkou příležitost otevřít brankový účet vzápase starších dorostenců měl už v5. minutě po úniku Jiráska domácí Lupák, ale ze dvou kroků nedokázal míč poslat do sítě. Zanedlouho poté měl Lupák další šanci, ale mířil jen do gólmana. Mírná územní převaha domácích vprvním poločase pokračovala, ale byli to hosté, kteří ve 28. minutě po odraženém rohovém kopu trefili šibenici a ujali se vedení 0:1. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Byli to však opět Neratovičtí, kteří dali gól, když potrestali hrubou chybu domácí obrany. Poté se Rakovničtí snažili o korekci nepříznivého stavu, vypracovali si několik slibných příležitosti, ale do černého se trefil jen Polcar hlavou po rohovém kopu.
„Zbytečná porážka. Myslím, že jsme po fotbalové stránce byli lepší a měli i více ze hry, ale hosté nás předčili bojovností a důrazem. Navíc dokázali potrestat naše chyby, naopak my jsme trestuhodně šance zahazovali“, ohlédl se za duelem zklamaný domácí trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník: Zíka – Polcar, Tóth, Hvězda, Houf – Kočárek, Helebrant, Jirásek, Jelínek – Lupák, Wittmann. Střídali Tvrz, Koloc a Weis. Trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník – FK Neratovice 1:3 (1:0)
Zápas mladších dorostenců začal pro domácí výborně, když Beneš už ve 2. minutě potrestal chybu gólmana hostí, jemuž se nepovedl odkop. Po prvním poločase, vněmž měli navrch Rakovničtí, se po změně stran chopili dirigentské taktovky Neratovičtí a zpokutového kopu nařízeného za faul Běleckého vyrovnali na 1:1. Tlak poté korunovali i druhou branku. Domácí se pak snažili o vyrovnání, vsadili vše na útočnou kartu, ale srovnat skóre se jim nepodařilo. Naopak to byli hosté, kteří pět minut před koncem střetnutí po brejkové akci pečetili třetí brankou své vítězství.

SK Rakovník: Lenner – Bělecký, Šika, Hanzl, Kinter – Černý, Pešta, Tvrz, Koch – Beneš, Hora. Střídali Schwendt, Murčo a Ruprecht. Trenér Jiří Týče.

31.8.2007

Pila v Kostelíku dnes, patnáct let po povodních.
15

Pila v Kostelíku se z povodní nevzpamatovala

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Doležal: Post gólmana je vyřešen

Olešná /ROZHOVOR/– Finalista loňského ročníku okresního poháru fotbalistů je ze hry venku již po prvním kole. Kouč Olešné Miloslav Doležal je z vyřazení zklamaný, předchozí sezonu ale hodnotí jako historickou.