ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
SK Kladno – Domažlice 4:1
Domácí nastoupili proti favoritovi s novým trenérem Zbyňkem Bustou, který měl premiéru skvělou. Jeho tým vyhrál 4:1. Domácí hráli dobře, v 52. minutě je poslal do vedení Holub, jenže pak zapli hosté a z tlaku Knakal bombou vyrovnal. V závěru se štěstí přiklonilo na kladenskou stranu. Hosté nejprve zazdili dvě šance, aby v 83. minutě Mandous tečoval Roučkovu ránu z vápna za bezmocného brankáře Houdka. Dva brejky Busových oveček pak výsledku daly drtivou podobu.
Branky: 52 Holub, 83. vlastní, 86. Vodička, 90. Čížek – 61. Knakal. Rozhodčí: Kalenda – Koval, Váňa. ŽK: Samek (K). Diváků: 310. Poločas: 0:0
SK Kladno: J. Tesař – Roubal, Rendla (87. Švambera), Samek, Hajník – Rada – Čížek, Holub, Čurda, Tóth (61. T. Rouček) – Vodička (90. Hofman).

Letohrad – So Ovčáry 1:1
Fotbalisté Ovčár se po týdnu znovu představili na hřišti papírově slabšího celku. A také v Letohradě se o bodech rozhodovalo až v závěrečných minutách. Zatímco před týdnem v Králově Dvoře Ovčárští ztratili remízu gólem v poslední minutě, tentokrát ji v tu samou dobu zachránili.
Branky: 79. Semerák – 90.Cousens. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 11. Konečný, 81. Kuželka. Diváci: 360. Poločas: 0:0.
So Ovčáry: Pávek – Matějček, Chalupa, Studený, Horák – Dittrich, Svoboda, Cigánek, Maršner (50. Martínek) – Müller (77. Cousens), Róth (64. Hašler).

Plzeň B – FK Králův Dvůr 0:1
V průměrném utkání byli přeci jen aktivnější hosté, kteří se před přestávkou ujali vedení. Ve druhém poločase sice domácí přidali, ale nakonec nebyl bez dalších šancí Králův Dvůr, který těsné vítězství udržel.
Branka: 43. Květoň. Rozhodčí: Šedivka. ŽK: Kužel – Svátek. Sabou. Poločas: 1:0.
FK Kr. Dvůr: Kudrna – Himl, Procházka, Šilhavý, Pavlík – Petr, Květoň (82. Sabou), Frydrych (70. Tlustý), Fulín (89. Novák) – Kratochvíl, Svátek.

Liberec B – Ml. Boleslav B 1:1
Středočeši se dostali k ohrožení branky až ve 22, minutě a hned šli do vedení. To udrželi až do přestávky. Domácí se v druhé čísti snažili o vyrovnání a v 64. minutě se jim to povedlo. Ale boleslavský Volf s remízou nesouhlasil a v 72. minutě poslal svůj tým opět do vedení, které už Středočeši udrželi.
Branky: 64. Daniel – 22. a 72. Volf. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 150: Poločas: 0:1.
FK Ml. Boleslav B: Jakubov - Čech (81. Rozsíval), Volf (77. Honc), Dudka, Schubert, Kostakis (90. Mizič), Sedláček, Borovička, Zbrožek, Tvrdý, Šťastný.

SK Hlavice – FK Kunice 2:2
V prvním poločase toho k vidění příliš nebylo. Mužstva si sice vypracovala šance, ale v koncovce byla vždy neúspěšná.
Góly začaly padat až ve druhém poločase. Skvěle začali Středočeši z Kunic, kteří si mezi 60. a 73. minutou vytvořili dvoubrankový náskok, ale ten nakonec neuhájili a museli se spokojit s remízou.
Branky: 88. Němec, 90. Gulajev – 60. Lička, 73 Marek. Diváků: 160. Poločas: 0:0.
Ostatní výsledky 10. kola: Česká Lípa – Písek 3:0 (3:0), Roudnice – Chomutov 3:1 (3:1), Kladno-Domažlice 4:1 (0:0), Chrudim – Vltavín 1:0 (1:0), Karlovy Vary – Pardubice 1:0 (0:0).

10. kolo:
FK Marila Votice – Tachov 1:2 (0:0), Strakonice – SK Benešov 0:1 (0:0), Bohemians 1905 – TJ Štěchovice 0:2 (0:1), FK Hořovicko – H. Měcholupy 1:2 (1:2), Slavia Praha B – Čížová 3:0 (1:0), Rokycany – Dukla Praha B 0:0, Koloveč – Tábor 1:2 (0:2), Český Krumlov – Milevsko 0:0.
10. kolo:
TJ Litol – Brozany 2:1 (1:1), Vilémov – Vikt. Jirny 1:3 (1:2), Blšany – FK Neratovice 0:1 (0:1), Teplice B – SK Zápy 0:2 (0:1), Motorlet – Union Čelákovice 2:1 (0:0), Český Dub – Meteor Praha 2:5 (0:3), Př. Kopanina – Souš 1:1 (0:0), Žatec – Vyšehrad 2:1 (0:0).
10. kolo:
TJ Polepy – Pardubice B 3:1 (3:1), Převýšov – FK Kolín 2:0 (0:0), FC Velim – Jablonec B 6:1 (3:1), Hr. Králové B – Nový Bydžov 2:0 (1:0), Nová Paka – Admira Praha 4:1 (0:0), Mšeno – Ústí n. Orl. 3:0 (2:0), Pěnčín/Turnov – Trutnov 4:1 (2:1), Dvůr Králové – Náchod 1:2 (1:1).

10. kolo:
SK Rakovník – Úvaly 0:0 Rozhodčí: Kovář. Diváků: 120.
Sedlčany – Dobřichovice 2:0 (1:0) M. Valsa, Bartůšek. Rozhodčí: Matějček. ČK: Šourek (D). Diváků: 175
Benátky n. J. – Čáslav B 2:1 (1:0) Michal Korec, Cruz – Špičák. Rozhodčí: Nehasil. Diváků: 120.
Louňovice – Dobrovice 2:2 (0:2) Böhm 2 – Ansuma, Jiránek. Rozhodčí: Čermoch Diváků: 100.
Český Brod – Nové Strašecí 1:0 (0:0) Bureš. Rozhodčí: Kabyl. ČK: Růžička (NS). Diváků: 130.
Libiš – Nymburk 3:0 (2:0) Pochman 2, Bičaník. Rozhodčí: Košťálek. Diváků: 100
Mn. Hradiště – Kutná Hora 2:2 (0:0) Dido, Radačovský – M. Tomíšek, Schwarz. Rozhodčí: Pavelka. Diváků: 160.
Beroun – Tn. Rakovník 1:1 (1:0) Zelenka – Havel. Rozhodčí: Richtár. Diváků: 80.

10. kolo:
Petrovice – Lhota 0:2 (0:0) Rychlý, Mantlík, Všenory – Vraný 1:5 (1:3) Dali – Urban 4, Galbavý, Černolice – Nový Knín 2:0 (1:0) Kaláb, Šilhavý, Sp. Příbram – Velká Dobrá 5:1 (0:1) Voříšek 2, Ševr, Dražan, Houdek – Závora, Hradištko – Hostouň 1:2 (1:1) Fiala – Motlík 2, Slaný – Hvozdnice 5:0 (3:0) Cablik 2, Landvojtovič 2, Hadrika, Hřebeč – Dobříš 0:2 (0:0) Šrein, Maryška.
10. kolo:
Radim – Benešov B 2:2 (0:1) Havránek, Slunéčko – vlastní, Páv, Bakov n. J. – Poděbrady 0:0, Týnec n. S. – Jílové 0:2 (0:0) Čmelík, Machýček, Uhl. Janovice – Zeleneč 3:1 (0:1) Vl. Svoboda 2, Veliký – Janoušek, Brandýs /Boleslav – Klecany 1:3 (0:2) Petýrek – Rybecký 3, Dlouhá Lhota – Semice 1:2 (0:0) Novotný – Bříza, Mikluščák, Zásmuky – Velim B 1:1 (0:1) Čapek – Slavík, Kostelec u Kř. – Červené Pečky 1:6 (1:5) Žovinec – Kendršt, Šváb, Petr Kesner, Adamec, Holub, Slezák.

8. kolo:
Doksy – Lány 2:0 (2:0) Bláha, Junek, Branov – Novo Kladno 1:7 (0:3) Sklenička – Hamouz 3, Bureš 3, Váňa, Stochov – Tuchoměřice 1:0 (1:0) Burle, Loděnice – Hýskov 0:1 (0:0) Sechovec, Vonoklasy – Lužec 3:2 (2:1) Mucha, Pekárek, Hakl – M. Tauchman, Miklušák, Braškov – Lidice 2:6 (1:2) Nachtigal, Repaský – Falout 4, Radosta, Tyburec, Jeneč – Mutějovice 2:1 (2:0) Hořánek, Jar. Kotík – Křikava.
8. kolo:
Rejšice – Byšice 4:0 (1:0) Váňa 3, Kučera, Luštěnice – Dol. Bousov 1:1 (1:1) Kopa – Hrdý, Řepín – Záryby 2:1 (1:0) Dvořák, Štrupl – Pech, Kosořice – FC Mělník 2:0 (1:0) Kiceluk, Sabol, Vysoká – Pěčice 2:5 (0:2) Tříska, Vála – Charvát 2, Volf, Hubač, Šťastný, Lab. Kostelec – Bělá p. B. 2:1 (1:0) Pajkrt, Doubek – Toman, Pš. Mělník – Kosmonosy 3:1 (3:0) Voljanskij 2, Pokorný – Keszeg.
8. kolo:
Třebovle – Tuchoraz 1:0 (1:0) Hromádko, Radonice – Městec Králové 5:1 (2:1) Kadeřábek 3, Lenz, Hůla – Velenský, Brandýs/Boleslav B – Říčany 4:5 (2:1) Kotas, Bláha, Ježek, Antoš – Fliegel 2, Sus, Mora, Michal, Jirny B – Poříčany 5:3 (4:0) Jandzik 4, Haviernik – Puk 2, Koula, Lysá n. L. – Rožďalovice 1:0 (0:0) Jelínek, Sokoleč – Ostrá 3:2 (0:1) Čáp 3 – Cabrnoch, Dozorec, Milovice – Sadská 0:0.
8. kolo:
Sázava – Tupadly 3:1 (1:0) Švec 2, Svobody – Piška, Bílé Podolí – Votice B 3:0 (1:0) Antoš 2, Chmelař, Nespeky – Zdislavice 2:0 (1:0) Kalenda, K. Kulhavý, Poříčí n. S. – Zbraslavice 3:0 (1:0) M. Říha 2, M. Stibůrek, Jesenice – Chotýšany 2:3 (1:1) Kratochvíl 2 – Průcha 2, Granát, Kondrac – Sedl /Prčice 1:4 (0:3) Pavlíček – Davídek 2, Jelen 2, Chocerady – Teplýšovice 0:1 (0:1) Kukač.
8. kolo:
Cerhovice – Nečín 4:2 (2:1) Čihař 2, Moutlík 2 – P. Gregor, Vacek, Komárov – Hořovicko B 1:1 (0:0) Sojka – Zítek, Jíloviště – Podlesí 7:2 (2:0) Bassem Hannachi 4, Dupal 3 – Sedláček, Soukup, Mníšek p. B. – Vonoklasy 3:6 (0:3) Holub, Prachař, Čížek – Burian, Cipra, Nejepsa, Baubín, Rašek, Měchura, Hostomice – Rožmitál 5:3 (3:0) Bohuněk 2, Spousta 2, Babíček – Váně, Hofman, Závodný, Březnice – Dublovice 6:0 (1:0) Jindřich 2, Partika, Lebeda, M. Žid, Nepivoda, Tochovice – Lety 2:0 (1:0) J. Ivaník, Jiránek.
1. Jíloviště 8 6 2 0 34:14 20
2. Cerhovice 8 6 1 1 31:17 19
3. Vonoklasy 8 5 1 2 30:17 16
4. Lety 8 5 0 3 19:19 15
5. Podlesí 8 4 2 2 23:24 14
6. Březnice 8 4 1 3 17:10 13
7. Rožmitál 8 3 3 2 24:18 12
8. Hostomice 8 3 1 4 14:14 10