SK Pavlíkov - Slovan Jirkov 4:0 (2:0)
Vlastní utkání ale začalo mírnou převahou pavlíkovských hráček. Úvodní vytvořené šance pochytala gólmanka hostů a skóre se prvně měnilo až ve 14. minutě, kdy skórovala Kulhánková - 1:0. Po vstřelené brance domácí hráčky přidaly na obrátkách a ve 27. minutě dala svůj druhý gól Kulhánková - 2:0 a uzavřela poločasový výsledek.
Ve druhém poločase se utkání zbytečně přitvrdilo a rozdrobilo na spoustu osobních soubojů. Klid do domácích řad přinesla až 64. minuta, kdy Kulhánková svým třetím gólem v utkání vzala soupeřkám veškeré iluze na nějaký bodový zisk - 3:0. Brankový účet podtrhla v 76. minutě Mikovcová - 4:0. Další šance v utkání již nenalezly svůj cíl.
Pavlíkov: Kopidlanská – Bártová Veronika, Křišíková (57. Pospíšilová), Brabcová, Macáková Libuše – Mladá, Koucká, Dolejšová (65. Macáková Lucie), Hejdová – Šarlingrová, Kulhánková (75. Mikovcová). Trenér: Miroslav Macák.

Ve stejný čas pak na Zátiší o body stejné soutěže bojovaly hráčky FK Rakovník, jejichž soupeřky přijely z Karlštejna.

FK Rakovník
– Sokol Karlštejn B
2:1 (1:1)
Začátek zápasu velmi dobrý. Dařilo se kombinovat, držet balon na zemi a z toho pramenily i vytvořené šance, které bohužel neskončily brankou. Domácí hráčky zahrávaly několik standardních situací a ve 20. minutě si na jeden z rohů na malém vápně počkala Stránská a domácí vedli 1:0. Od té chvíle jakoby hráčky FK znervózněly a přestaly hrát svoji hru. Míč byl více ve vzduchu než na zemi a tým, který z toho těžil byl ten hostující. Karlštejn si míč hlídal a čekal na chybu. Té se dočkal ve 32. minutě, kdy domácí promarnili autové vhazování a z rychlého brejku bylo srovnáno – 1:1.
Do druhé poloviny nastoupila domácí jedenáctka v pozměněném rozestavění a začala být aktivnější. Přidala na kombinaci i rychlosti a vybudovala si převahu. Jediné, co se ale nedařilo, byla koncovka. Stránská i Zíková svoje příležitosti promarnily, neuspěla ani Andrová z trestného kopu. Rozhodnutí přišlo až v 78. minutě, kdy z levé strany odcentrovala Joglová přesný pas na nabíhající Androvou. Ta vystřelila z hranice malého vápna a rozhodla tak zápas ve prospěch domácích – 2:1. I když musela i v poslední desetiminutovce gólmanka Pavlíčková přece jen zasahovat, Rakovník si těsnou výhru pohlídal.
Rakovník: Pavlíčková - Novotná - Klubalová, Balogová (35. Polanecká), Šachová - Brabcová, Stránská, Joglová, Andrová - Sokolová (45. Zíková), Bačkorová (45. Smolková, 80. Pílíková). Trenéři: Tomáš Loder a Jan Janota.

Obě družstva si tak pohlídala svoje pozice na špičce tabulky – Pavlíkov první a Rakovník druhý s 12 bodovým náskokem před Jirkovem, čtvrtý Karlštejn ztrácí další tři body. V dalším kole míří FK právě do bojovného Jirkova, pavlíkovská děvčata naopak čeká nedělní cesta do Mořiny.