FK Chmel Mutějovice – Sokol Tuchoměřice  2:0 (2:0)

První výraznější šanci utkání přinesla 12. minuta. Po přesné přihrávce zatáhl Kroupa po křídle a odcentroval do malého vápna nabíhajícímu Staňkovi, kterému v rozhodujícím okamžiku míč odskočil a ze dvou metrů přestřelil branku. Skóre se měnilo až ve 28. minutě, kdy si na  Roubíkův centr z trestného kopu od postranní čáry ideálně naskočil Frühauf a hlavičkou překonal hostujícího gólmana – 1:0.

O čtyři minuty později zahrával Roubík další trestný kop, míč byl tečován hostující obranou, Bok však nastřelil pouze gólmana. Rovněž střelecká muška hostujícího týmu postrádala na přesnosti, neboť ani oni nedokázali vzápětí trefit branku ze dvou metrů. Ve 35. minutě využil Frühauf nejistého zákroku hostujícího gólmana ve velkém vápně a z obtížného úhlu zatočil míč do branky – 2:0.

Hosté mohli odpovědět po centru před branku, ale zcela osamocený hráč hlavičkoval mimo. Těsně před poločasovým hvizdem měl tutovku na kopačkách Sajner, ale nastřelil pouze gólmana, což jakoby předznamenalo průběh druhého poločasu, ve kterém měli chmelaři několik vyložených šancí, ale gólmana nepřekonali.

Po nákopu Roubíka a zpětné přihrávce Sajnera netrefil Kroupa míč ideálně a slabou střelou soupeřova gólmana neohrozil. Staňkovu přihrávku po sólovém úniku po křídle zakončil Sajner střelou nad. Individuální akci Staňka vychytal hostující brankář. Černý pálil pouze do obránce. A když se neprosadil ani střídající Borský, zůstalo i po devadesáti minutách skóre 2:0 a díky dvěma brankám Frühaufa si chmelaři ve vyrovnané soutěži připsali důležité tři body.

Mutějovice: Melč –  Roubík – Beránek, Křikava (54. Majba), Koláček (60. Kafka) –  Kroupa, Bok (63. Černý), Frühauf, Kapoun L. – Sajner (76. Borský), Staně.