Tatran  Rakovník B – FK Mutějovice  1:4 (1:2)

Hned první šance utkání v 5. minutě přinesla změnu skóre. Staňka sice vychytal domácí gólman Herink, na dobíhajícího Majbu však již nestačil – 0:1. Ihned na to to mohlo být zase nerozhodně, ale Šika v tutové šanci vyhořel. Domácí odpověděli záhy rychlým brejkem, jež založil parádní kolmicí J. Konopásek a Čermák prostřelil Melče přesně k tyči –  1:1.

Vzápětí měli domácí další tutovku, ale Amauwahova přízemní střela se mezi tři tyče nevešla. Hostující chmelaři bojující o důležité body ještě do poločasu dokázali strhnout vedení na svoji stranu. Ve 34. minutě po přihrávce Majby prostřelil Sajner domácího gólmana – 1:2.

Ani ve druhém poločase tempo hry nepolevilo. Domácí vystřídali hned tři hráče a možná i proto byli hosté v proměňování šancí úspěšnější. V 63. minutě unikl po křídle Sajner, přihrál do malého čtverce a dobíhající Frühauf se prosadil střelou přes padajícího gólmana – 1:3. V 67. minutě pro rohovém kopu L. Roubíka tečoval Frühauf střelu Majby na konečných 1:4.

Tatran B: Herink – M. Kučera, D. Šika, Masarovič, Medřický (35. M. Konopásek) – Melichar, J. Konopásek (46. Sixta), M. Beneš, Špička – Bethel (37. Mutinský), Čermák. Trenér Libor Šíma.

Mutějovice: Melč –  Koláček – Kapoun L., Křikava, Kapoun M.  –   Lupák (79. Košulič), Majba (79. Černý), Roubík L., Staněk (81. T. Roubík)   –   Frühauf, Sajner. Trenér Milan Staněk.