Jako přes kopírák. Stejný výsledek a zase červená

Nové Strašecí – Nové Strašecí se v prvním jarním kole krajského přeboru utkalo se Semicemi, které je v premiéře tohoto ročníku dokázaly porazit, když zvítězily doma 2:1. To se jim povedlo i v Novém Strašecí a stejně jako v prvním kole svěřenci Miroslava Procházky nedohráli duel v plném počtu, když byl za plivnutí do obličeje protihráče vyloučen Jan Ducár.

12.3.2017

Nové Strašecí - Union Vršovice 0:0, přípravaFoto: Josef Rod

Sokol Nové Strašecí – Sokol Semice 1:2 (0:2)

Trenér Nového Strašecí Miroslav Procházka byl po prohře notně rozladěn. „Zápas jsme si prohráli sami. Nechytili jsme jeho začátek, dělali jsme individuální chyby, za které nás soupeř potrestal a dalším velkým problémem je naše neskutečná nedisciplinovanost," poukázal Procházka na vyloučení Ducára, který v 33. minutě domácí výrazně oslabil.

To už Novostrašečtí prohrávali 0:2, když hned v první minutě nepovedený centr hostujícího Holana zapadl rovnou do brány. Po půl hodině hry udeřili hosté podruhé. Centrovaný balon našel na zadní tyči volného Novotného, který ho hlavičkou uklidil do sítě.
A mohlo být ještě hůř. Krátce po prvním gólu totiž domácí hráč trefil ve skluzu protihráče a byla nařízena penalta. Tu však Doubrava chytil.

Přestože domácí hráli hodinu pouze v deseti, měli několik šancí na zkorigování stavu, jednou trefili břevno a v 56. minutě se dočkali snížení. Kapek byl faulován ve vápně a byla nařízena penalta, kterou proměnil L. Mrázek. Konec zápasu byl velmi hektický. Domácí otevřeli hru a při snaze o vyrovnání mohli dvakrát inkasovat, avšak ani jeden z brejků Semic gólem neskončil. Na druhé straně v samém závěru přihrál Mrázek na hranici velkého vápna Palkovi, jenž mířil z voleje těsně nad.

Sokol Nové Strašecí: Doubrava – Soukup, Duchoň, J. Mrázek, Mžourek – Cafourek (83. Svoboda), Hartman, Palko, Ducár – Isteník (68. Erba), Kapek. Trenér: Miroslav Procházka.

Autor: Josef Rod

12.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem
76

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

Libor Šíma: V divizi jsme byli jeden den

Rakovník – Fotbalisté SK Rakovník zažili po nepovedeném podzimu doslova snové jaro. Vynikající výkony je katapultovaly až do nejvyšších pater, znamenajících při troše štěstí i postup do divize. Když už začali Rakovničtí jásat, štěstí se nakonec odvrátilo, neboť třetí Zbuzany si svůj původní záměr divizi nepřihlásit rozmyslely. I tak může být Libor Šíma se sezonou velice spokojen.

Hasiči po bouřce odstraňovali padlé stromy

Rakovnicko – Celkem pětkrát vyjížděli hasiči na Rakovnicku, aby odstranili následky bouřky v noci ze čtvrtka na pátek.

OBRAZEM: Darovat krev je radost i milé setkání

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Dlouhá fronta dobrovolných dárců krve se ve čtvrtek už od šesti hodin od rána tvořila před odběrovou místností v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Před půl osmou se k odběru dostavilo sedmdesát osm dárců a přicházeli další.

Parkující auta dělají hasičům problémy

Region - Zaparkovaných aut v ulicích měst stále přibývá. Odstavené vozy často komplikují práci hasičům. Ti se se svou technikou někdy těžko dostávají k místu požáru. Ve hře o život obvykle rozhodují sekundy, které hasiči mohou ztratit právě v takových případech.