Jesenice ukázala, že bude těžký soupeř

Jesenice – Menší nervozitka vstoupila do úvodních minut a proudila v žilách hráčů Jesenice, ale to vše možná jen díky příliš velké motivaci a chtění utkání prvního kola okresního poháru proti Pavlíkovu vyhrát. Po devadesáti minutách se ukázalo, že domácí nemusejí mít strach a jasné vítězství 5:1 jim dodalo větší důvěru.

15.8.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

Také první branka padla za nováčka Lennera v brance domácích, to měl na svědomí důrazný Tvrz, posila Pavlíkova, která z pokutového území přelobovala gólmana z otočky – 0:1.

Jiná šance hostí využita nebyla, přitom jich bylo celkem dost. Po dvaceti minutách se domácí oklepali a ve 33. minutě využili rychlý brejk po pravé straně, na jehož konci stál Beneš, který se trefil parádně k tyči 1:1.

Do poločasu si ještě před šestnáctkou postavil míč k příménu volnému kopu Weis a skvěle vymetl šibenici – 2:1. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce domácí ještě více přitvrdili a v 62. minutě se svým důrazem prosadil Kozák. Pavlíkovským došly trochu síly, čehož mohli využít Kotek a ještě jednou Kozák k navýšení porážky a postupu do dalšího kola – 5:1.

„Prvních dvacet minut bylo na hráčích znát, že jsou maličko přemotivováni z poctivé přípravy, ale potom se už hra zklidnila. Tento výkon nás posunul vzhůru a myslím, že bychom mohli hrát v okresní soutěži důstojnější roli. Chlapci mají chuť na sobě pracovat,“ pochvaloval si zatím kouč Pavel Altman.

„První půlhodina byla z naší strany dobrá. Domácí neměli ani jednu šanci, jenže my jsme dokázali proměnit pouze jedinou, a to jsme měli klidně deset příležitostí. Pak jsme udělali hrubici, Jesenice vyrovnala a dál už to bylo jen o tom, že domácí hráli trpělivě. Proměnili své šance a my se na góly hrozně nadřeme. V závěru nás i přečíslili. Myslím, že Jesenice bude hrát dobrý fotbal. My nemáme ještě tolik naběháno, jak se ukázalo,“ nebyl moc spokojený s výkonem Pavlíkova trenér Petr Čech.

FC Jesenice: Lenner – Cassas (Kučera), P. John, Brda, Cajthaml – Polášek, Weis, Beneš, J. John (M. Pacourek) – Kozák (P. Pacourek), Kotek.

SK Pavlíkov: Gajdoš – M. Vodrážka, Pánek, Chládek (46. Peták) – T. Vodrážka, Polcar, Tvrz, Samson – D. Franěk, Černý.

Autor: Bianka Joglová

15.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

František Pazdera (vpravo) na posvícenské výstavě masožravek na botanické zahradě v Rakovníku.
5

Pěstitel: Masožravky mohou na kuchyňském parapetu posloužit jako mucholapky

Kněževes vyhrála v Pustovětech 4:0 a míří za obhajobou okresního poháru.
15

Okresní pohár: Favorité jdou dál

Olympie dostala v Roztokách na frak. Odvezla si šestku

Roztoky /FOTOGALERIE/ – Na přípravný zápas v Roztokách, který byl zároveň generálkou, fotbalisté Olympie nebudou rádi vzpomínat. Tým hrající III. třídu porazil předloňského mistra okresního přeboru překvapivě vysoko 6:1.

Pozor! Rakovnický deník má pro kluby poutače na zápasy

Rakovnicko – V rámci dobrých vztahů a další kvalitní spolupráce nejen během sezony nabízí sportovní redakce Rakovnického deníku zdarma fotbalovým klubům plakáty neboli poutače na mistrovská utkání. Zájemci mohou kontaktovat sportovní redakci na telefonním čísle 724 538 788.

Hledáme redaktora/ku zpravodajství pro Rakovnický deník

Rakovník  - Zajímáte se o regionální dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám!

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".