Olympie Rakovník – Sparta Lužná 1:2 (0:2)

První dějství se odráželo od gólového výsledku 0:2, který si Luženští vydobyli zásluhou dorážky Fronka a brankou Šnajdra. Rakovničtí hráli sice vyrovnanou partii, ale k ohrožení Ráce se prakticky nedostali.

Za výkon ve druhém poločase se domácí stydět vůbec nemusí, protože to měla Lužná velké problémy, aby vedení udržela. Pak neuspěl Němec proti Rácovi, když na něj kopal pokutový kop.

Gólman Lužné byl předvídavý. Nakonec branka za jeho záda přeci jen spadla, ale až v 90. minutě, když bombou propálil vše, co mu stálo v cestě, Křováček. Do druhého kola tedy postupují Sparťané, které čeká Baník Rynholec.

Olympie Rakovník: Řezníček – Týče, Šmíd, Špimr, Němec, Kolář, Wittmann (46. Beneš), Křováček, Koch, Kalfiřt, Topinka (60. Řenč).
Sparta Lužná: Rác – Lib. Hájek, Mašek, Staněk, Fronk, Chládek, Šnajdr, Luk. Hájek, Lukeš, Sýkora, Ambrůžek.