VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Městečko má v čele již desetibodový náskok

Rakovnicko - Fotbalisté Městečko mají v čele nejvyšší okresní soutěž již desetibodový náskok, když udolali nováčka z Kroučové 2:1. Druhá Kněževes prohrála v derby v Kolešovicích po penaltách a bodově se na ní dotáhla Lužná, která zvítězíla nad Lišany jasně 3:0

2.4.2017
SDÍLEJ:

Lídr okresního přeboru - Městečko, zvítězil nad Lány 4:0.Foto: Alžběta Brabcová

II. třída - 15. kolo
Ch. Mutějovice - FC 05 Zavidov B 1:4 (1:0) – (Roubík L. - Ždánský 2, Čech P. ml. 2,), FC Jesenice A - FC PO Olešná 2:0 (1:0) – (Jeníček, Mutínský), So. Kroučová - Oh. Městečko 1:2 (1:0) – (Husák – Urban J., Šnídl P.), SK Lány - So. Janov 1:2 (1:1) – (Reichl – Melč 2), ČL Kolešovice A - FK Kněževes A 2:2 (0:2) – (Jankura, Kovář – Herik, Hrubý) – pok. kopy 6:5 (Kovář), SK Senomaty A - Ol. Rakovník 1:2 (1:0) – (Pichner – Špimr, Koch B.), Sp. Lužná - SK Lišany 3:0 (1:0) – (Vejvoda, Mašek, Pokorný).

1. Oh. Městečko 15 12 1 2 0 50:16 40
2. FK Kněževes A 15 8 2 2 3 42:27 30
3. Sp. Lužná 15 10 0 0 5 30:22 30
4. FC PO Olešná 15 9 1 0 5 40:22 29
5. FC 05 Zavidov B 15 9 1 0 5 38:27 29
6. Ol. Rakovník 15 9 0 0 6 52:38 27
7. Ch. Mutějovice 15 7 1 1 6 45:33 24
8. FC Jesenice A 15 5 4 1 5 30:22 24
9. SK Lišany 15 6 1 0 8 29:32 20
10. ČL Kolešovice A 15 4 1 3 7 25:34 17
11. So. Kroučová 15 4 0 1 10 18:38 13
12. SK Lány 15 3 0 3 9 24:49 12
13. SK Senomaty A 15 3 1 0 11 19:50 11
14. So. Janov 15 2 1 1 11 14:46 9

Střelci
25 branek - Jakub Číhař (Ol.Rakovník),
16 branek - Petr Šnídl (Oh. Městečko),
14 branek - Radek Pokorný (Sp. Lužná),
11 branek - Jiří Urban (Oh. Městečko), Radek Polášek (FC PO Olešná),
10 branek - Tomáš Vodrážka (FC PO Olešná), Petr Roubík (ČL Kolešovice),
9 branek - Jiří Jelínek (SK Lišany), Petr Holeček (FK Kněževes),
8 branek - Petr Čech ml. (FC 05 Zavidov B), Martin Polášek (FC PO Olešná), Petr Sajner, Lukáš Roubík a Milan Staněk (Ch. Mutějovice),
7 branek - Jan Husák (So. Kroučová), Michal Reichl (SK Lány), Luboš Mácha (SK Senomaty A), Michal Večeřa (FK Kněževes), Ondřej Humr (SK Lány),
6 branek - David Jeníček (FC Jesenice), Radek Šnajdr (Sp. Lužná), Vít Fiala (FC Jesenice), Stanislav Rous (Ol. Rakovník), Milan Krejčí (FK Kněževes),
5 branek - Miroslav Hajný (Oh. Městečko), Marek Bradáč (Ch. Mutějovice),

III. třída - 13. kolo
So. Branov - TJ Čistá 4:6 (2:2) – (Krátký 3, Choc – Kašpar 3, Bedenk 2, Ouřada), So. Sýkořice - Sp. Řevničov 1:5 (1:3) – (Hříbal – Pesl 2, Bechyňský, Tóth, Schneider), B. Rynholec - So. Pustověty 4:1 (3:1) – (Beran 3, Matějka – Truksa), B. Lubná - SK Pavlíkov 4:0 (2:0) – (Varyš 2, Trejbal, Hnzély), Sj. Chrášťany - TJ Roztoky A 0:2 (0:1) – (Krůta, Lauber vlastní), So. Srbeč - TJ Slabce 0:3 (0:1) – (Mužík, Černý, Melichar).

1. B. Rynholec 13 11 0 0 2 37:16 33
2. TJ Slabce 13 8 2 1 2 32:15 29
3. Sp. Řevničov 13 9 0 0 4 34:26 27
4. B. Lubná 13 7 0 4 2 44:18 25
5. SK Pavlíkov 13 4 4 2 3 18:16 22
6. TJ Roztoky A 13 4 4 1 4 22:18 21
7. Sj. Chrášťany 13 6 0 2 5 24:19 20
8. TJ Čistá 13 6 0 0 7 38:46 18
9. So. Sýkořice 13 4 1 2 6 31:33 16
10. So. Pustověty 13 3 1 0 9 37:42 11
11. So. Branov 13 3 0 0 10 24:45 9
12. So. Srbeč 13 1 0 0 12 14:61 3

Střelci
22 branek - Milan Beran (B. Rynholec)
14 branek – Radek Truksa (So. Pustověty),
12 branek – Dominik Varyš (B. Lubná)
9 branek – Petr Linc (So. Sýkořice),
8 branek – Jiří Hošek (Sp. Řevničov), Pavel Bedenk a Roman Votroubek (TJ Čistá),
7 branek – Václav Bičovský (So. Pustověty), Jiří Čiha (TJ Slabce)
6 branek - Radek Choc a Tomáš Krátký (So. Branov), Jan Fujera (Sp. Řevničov), Adam Trejbal (B. Lubná), Václav Krůta (TJ Roztoky A)
5 branek - Martin Mika (TJ Roztoky), Petr Brabec a Martin Hříbal (So. Sýkořice), Kryštof Loula a Petr Králička (Sj. Chrášťany), Martin Plincner (TJ Čistá), Denis Vopat (B. Lubná), Tomáš Černý (TJ Slabce)

IV. třída - 13. kolo
FK Kounov - ČL Kolešovice B 0:2 (0:2) – (Polánek J., Stiska), SK M. Žehrovice - SK Oráčov – nehráno, členský klub Sokol Mšec, jehož hřiště má na domácí zápasy pronajaté SK Mš. Žehrovice, neumožnil sehrání utkání, So. Petrohrad - So. Ruda 3:3 (0:2) – (Jurča, Ibl, Halámek L. – Vojanec, Jurgovski, Pondělíček) –pok. kopy 6:5 (Pros), TJ Roztoky B - SK Senomaty B 1:3 (1:1) – (Hladík –Kodeš, Štědroňský, Polcar), TJ Šanov - FK Kněževes B 4:4 (4:2) – (Sekyra A. 3, Malík – Vršecký, Vaníček, Kučera, Sejpka) pok. kopy 4:2, So. Panoší Újezd - FC Jesenice B 2:7 (0:3) – (Čeleda, Červený – Jambor 2, Tatzauer, Kapoun, Prchal, Cafourek, Kolář).

1. SK Oráčov 12 10 0 1 1 53:22 31
2. FK Kněževes B 13 8 1 1 3 48:24 27
3. ČL Kolešovice B 13 8 1 1 3 25:22 27
4. TJ Šanov 13 6 3 2 2 29:17 26
5. SK Senomaty B 13 6 2 0 5 41:31 22
6. So. Petrohrad 13 6 1 1 5 31:30 21
7. So. Ruda 13 5 2 1 5 25:27 20
8. FC Jesenice B 13 4 1 3 5 34:31 17
9. SK M. Žehrovice 12 5 1 0 6 26:27 17
10. TJ Roztoky B 13 3 0 2 8 21:32 11
11. FK Kounov 13 3 0 0 10 20:48 9
12. So. Panoší Újezd 13 1 0 0 12 20:62 3

Střelci – IV. třída
26 branek - Jaroslav Bařtipán (SK Oráčov)
13 branek - Luboš Mácha (SK Senomaty B)
12 branek- Aleš Sekyra (TJ Šanov)
11 branek - Antonín Polcar (SK Senomaty B), Tomáš Sejpka (FK Kněževes B),
10 branek - Ladislav Lejbl (T.J. Roztoky B),
9 branek – Ladislav Jambor a Dominik Kolář (FC Jesenice B)
7 branek- Dominik Kapoun (FC Jesenice B),
6 branek- Michal Malík (TJ Šanov), Patrik Kopřiva (SK Oráčov), Milan Krejčí a Josef Žemlička (FK Kněževes B),

Autor: Josef Rod

2.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

fotbal ilustrační

Městečko přišlo o vedoucí pozici, vystřídala ho Lužná

Nové Strašecí - Poříčany 3:1, KP 2017

Novostrašečtí uhlídali Mráze a slaví tři body

Tatranští vyhráli i na hřišti lídra!

Nymburk – Tatran Rakovník dovršil sérii výher nad nejlepší čtveřicí Fortuna divize a po Brozanech, Kladnu a Českém Brodu zdolal i vedoucí tým soutěže a aspiranta na postup do ČFL Nymburk na jeho hřišti 2:1. Pokud budou Rakovničtí pokračovat až na výjimky ve velmi dobrých jarních výkonech, mají reálnou šanci skončit v první pětce, neboť na pátou Souš ztrácí jen tři body.

Na Tyršovo koupaliště se slétly stovky čarodějnic

Rakovník – Sobotní čarodějnice na Tyršáku si nenechaly ujít stovky lidí. Malé i velké tam čekal bohatý program. Zkraje je svým zpěvem a hrou rozehřívala skupina základní umělecké školy The Small People. 

Lidé oslavili keltský svátek Beltain a zahájili sezonu

Nižbor – V keltském duchu se neslo sobotní zahájení sezony na zámku Nižbor. Do života Keltů návštěvníci nahlédli prostřednictvím skupiny Vousův kmen. Jeho členové se věnovali například předení vlny, mletí obilí nebo zpracování kůže.

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Divize A

23.kolo

29.04.2017
Motorlet Dobříš so
Roudné Admira Pra so
Ostrov Aritma so
Doubravka Sedlčany so
Sušice Klatovy so
Č. Krumlov K.Vary so
M. Lázně Rokycany so
Jankov Čížová so

24.kolo

06.05.2017
Rokycany Roudné so
K.Vary M. Lázně so
Klatovy Ostrov so
Čížová Doubravka so
Admira Pra Sušice so
Aritma Motorlet so
Sedlčany Č. Krumlov so
Dobříš Jankov so

Divize A - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. FK Motorlet 46 30 0 16 99 : 39 98
2. Čížová 26 21 0 5 66 : 20 60
3. 1.FC Karlovy Vary 24 19 0 5 78 : 28 55
4. Admira Praha 25 18 0 7 55 : 20 53
5. Český Krumlov 46 18 0 28 42 : 99 50
6. SK SENCO Doubravka 26 15 0 11 45 : 31 44
7. Aritma 25 15 0 10 35 : 34 44
8. SK Klatovy 1898 25 14 0 11 40 : 34 39
9. Dobříš 25 11 0 14 43 : 41 37
10. TJ Tatran Sedlčany 25 12 0 13 35 : 37 35
11. FC VIKTORIA Mariánské Lázně 24 10 0 14 29 : 31 32
12. SK Jankov 25 10 0 15 27 : 38 32
13. Rokycany 25 11 0 14 32 : 42 31
14. TJ Malše Roudné 25 10 0 15 36 : 48 31
15. Ostrov 25 7 0 18 34 : 73 22
16. Sušice 25 0 0 25 13 : 95 0

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies