Pavlíkovským chybí koncová hráčka, ale i přechod do útoku

Pavlíkov – První domácí zápas třetiligových fotbalistek zrovna podařený nebyl. Na měkkém a podmáčeném terénu se domácí Lvice nedokázaly orientovat, často ztrácely míče a nedokázaly dát gól. Soupeř z Kostomlat byl důrazný, ale fotbalovost mu chyběla, a tak Pavlíkov zbytečně přišel o možnost dalšího vítězství.

17.4.2013

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

SK Pavlíkov – Kostomlaty 0:0

Už první minuty naznačily, že půjde spíš o boj, než o fotbal. Domácí byli lepší a vypracovali si několik šancí, ale koncovka v podstatě skoro ani nepřišla. Buď chybělo lepší zpracování, nebo přesnější finální nahrávka.

Z dálky to zkoušela Pázlerová, u brankové čáry Ad. Brabcová a ke střele se dostala i stoperka Bártová, bohužel tyto pokusy byly slabé. Dolejšová v brance Pavlíkova zasahovat nemusela, protože akce hostujících hráček byla přerušena ještě před jejich koncovkou.

Záloha jako by nebyla na hřišti a hra postrádala mozek. Po změně stran se obraz hry ještě poněkud zhoršil, domácí si párkrát zakoledovali o laciný gól, ale naštěstí stihli rychlé brejky uhasit, jednou podržela Lvice Dolejšová, která vytáhla gólovku na roh. Největší šanci zápasu měla Seidlová, ale z malého vápna přestřelila prázdnou branku.

Žalostné zakončení potkalo i Pázlerovou a opět Ad. Brabcovou. K jinému zakončení se domácí už ani nedostali.

„Fotbal byl dnes nevzhledný, jestli to stálo za to možná prvních 15 minut, ale pak jsme absolutně nepodrželi míč, zbrkle se ho zbavovali, většinu času jen nakopávali. Chyběl přechod z obrany do útoku a vypracované šance nejsou děvčata schopna proměnit. Je to škoda, soupeř nebyl silný, jen důrazný a my jsme si s ním neuměli vůbec poradit a přišli jsme zbytečně o dva body. Jsem sám zvědavý, jaký fotbal předvedeme teď v sobotu v Postoloprtech," nebyl moc nadšený trenér Pavlíkova Josef Štiller.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Procházková, Bártová, Joglová (46. Hlaváčková), Hajnová – Slavíková, Al. Brabcová, Pázlerová, Ad. Brabcová – Seidlová, Bogliová.

Autor: Bianka Joglová

17.4.2013 VSTUP DO DISKUSE

Slavnostní začátek a pak rozpaky. Hořovick prohrálo 2:3.
19

Drama se šťastným koncem! SK Rakovník vydřel v Hořovicku první venkovní výhru

Lánský zámecký park.
12

Lánský zámecký park láká k podzimní procházce

Žlutá lavina nadělila Bolevci desítku

Rakovník /FOTOGALERIE/- Ani ve druhém kole české extraligy rakovničtí pozemní hokejisté nezaváhali a převálcovali plzeňský Bolevec dvouciferným výsledkem.Po dvou zápasech tak začali podzimní část plným bodovým ziskem.

Mladí hasiči změřili své síly ve Hřebči

Hřebeč /FOTOGALERIE/ - Na fotbalovém hřišti ve Hřebči v sobotu soutěžili mladí hasiči v královské disciplíně požárního sportu, tedy požárním útoku. Do 29. ročníku Memoriálu Jaroslava Haška a Miroslava Thota se zapojilo celkem sto devadesát starších a mladších žáků z tuctu hasičských sborů nejen z blízkého okolí.

Šlágr na Zátiší rozhodovaly penalty. Bonusový bod získaly Kolešovice

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ - Okresní přebor pokračuje 5. kolem. V souboji dosud neporažených týmů vyhrály Kolešovice na Olympii až po penaltách, což znamená, že žádný tým soutěže již není stoprocentní. Zápas, který skončil po 90 minutách 0:0, nedohrálo ani jedno mužstvo v plném počtu hráčů.

OBRAZEM: Nejtvrdší hasiči soutěžili na Husově náměstí v Rakovníku

Slaný - Husovo náměstí v Rakovníku patřilo v sobotu hasičům. Ti zde soutěžili o titul Nejtvrdší hasič v soutěži O pohár starosty Krajského sdružení hasičů. Hasiči i hasičky z širokého okolí zdolávali náročnou trať a nemalý počet z nich si sáhl na dno.