FC Jesenice – Hradištko
2:0 (0:0)

Chvilku po úvodním hvizdu rozhodčího se Jesenice ocitla ve své první brankové příležitosti. Obránce Hradištka nahrál balon gólmanovi na velké vápno, ten ho chtěl odkopnout, ale dotěrný Roubík mu míč vypíchnul a pohotově vystřelil na prázdnou branku, balon však mířil vedle. Poté přišla celá řada šancí, které Jeseničtí trestuhodně zahazovali. Nejprve to byl Šamberger, který šel z levé strany úplně sám na brankáře, ale nedal. Další střely Roubíka a Šambergera doprostřed branky, kde stál hradišťský brankář, nemohly jeho svatyni ohrozit. A byly to i další gólové příležitosti, které Jeseničtí nedokázali zužitkovat. Do kabin tak odcházeli za nerozhodného stavu.
Změna stran jiný obrázek nepřinesla. Jesenice se opět pěknými kombinacemi tlačila před branku hostů. Byl to i obránce Worofka, který se středem hřiště dostal přes několik hradištských hráčů před jejich branku, ale jeho pěknou přihrávku nedokázali jeseničtí útočníci dopravit za záda hostujícího gólmana. Ovoce přinesla až 60. minuta, ve které se podařilo Šambergerovi prostřelit hradbu těl – 1:0. Gól, o který domácí fotbalisté tolik usilovali, tak konečně padl. Ten, kdo čekal, že to domácí ještě více nabudí, se mýlil. Po vstřelené brance se Jesenice dostala do útlumu. Soupeř tak usiloval o vyrovnání. Byla to perná půlhodina před brankou Bartyzala, který ale svými bravurními zákroky podržel svůj tým. Jesenici se podařilo z tlaku občas vymanit a rychlými protiútoky se dostávala do gólových šancí. Samostatný únik Kotka, který se snažil přehodit vyběhnuvšího brankáře, ale trefil jen tyč. Jesenice tak napínala duel až do samého konce, kdy v 90. minutě konečně přidal pojistku v podobě druhého gólu Otcovský, který prošel obranou a střelou k tyči definitivně uklidnil svůj tým i diváky – 2:0.
„Poprvé jsme nastoupili kompletní. Pro nás jsou to zlaté tři body v boji o záchranu, celý zápas jsme byli lepší. Soupeř zahrozil až po gólu. Rozhodlo neproměňování šancí, o výsledek jsme se strachovali do devadesáté minuty,“řekl k utkání trenér Antonín Setnička.

Jesnice: Bartyzal – Worofka, Urik (60.Pátek) , Beránek, Balý (85. John) – Gregor, Otcovský, Elsnic, Šamberger – Kotek, Roubík(75.Wittmann).