Tatran Rakovník – Brandýs–Boleslav 1:0 (0:0)

„Sehráli jsme rozumné utkání,“ byla první věta trenéra Václava Ecka, který byl s výkonem celkem spokojený. Tatran mohl být ve výhodě už první poločas, když dostal Kapoun ve 20. minutě možnost kopat pokutový kop, jenže domácí kapitán branku překopl.

Tatran byl chvíli zaskočený a podepsala se na něm předchozí nevyužitá penalta. Ale strach a ostych z Rakovničáků spadl a ve druhém poločase se herně zvedli.

Brandýs bránil a spoléhal na brejky. V jedné akci hostů byl důsledný Konopásek a Kapoun mohl svoji neproměněnou desítku vynahradit gólem ze hry. A učinil tak – 1:0.

Do konce zápasu zbývalo ještě dvacet minut a domácí už soupeře k ničemu nepustili.

„Udělali jsme tři body, což je důležité. V současné době, kdy lepíme stále sestavu a někteří kluci ani netrénují, tak je určitě vidět, že si jedinci sáhli až na dno svých sil. Ani takové teplé počasí jim nepřidá, ale jak říkám, dali do toho maximum a odměnou jsou tři body,“ hovořil spokojeně domácí kouč Václav Eck.

Tatran Rakovník: Fiedler – Vecka – M. Kučera (28. V. Beneš), Havel, Krejza – P. Kučera, Melichar, J. Konopásek (62. Stuchlý), Čermák (75. Kroupa) – T. Kapoun, Brož.