Utkání nabídlo vyrovnanou partii, s řadou akcí na obou stranách, o výsledku však rozhodly chyby. Před poločasovým hvizdem hosté špatně rozehráli standardní situaci, míč se následně dostal až k Peruánci Guadalupemu. Ten se neukvapil, naopak si všiml nabíhajícího a osamoceného Pucholta, jenž si vedl jako zkušený střelec a lobem přes vyběhnuvšího brankáře otevřel skóre. Pojistku pak přidal ve druhém poločase Severin, který upravil na konečných 2:0.
„Už bylo na čase. Pokud by nevyhráli ani dnes, pak by to vypadalo s fotbalem tady na SK velice špatně. Ale rozhodně se nejednalo o nějaké zasloužené vítězství. I hosté měli šance, řekl bych, že byli i nebezpečnější, ale nedali,“ řekl Radek Novák.

Tatran i Strašecí se vrátily s prázdnou

Nedařilo se naopak konkurenčnímu Tatranu Rakovník. Ten tentokráte zamířil na hřiště nováčka soutěže, a to do Louňovic, kde se střetl s tamní Slavií. Utkání však nedopadlo tak, jak by si trenér rakovnického mužstva Václav Eck představoval. Navíc po deseti minutách musel být vystřídán kvůli zranění snajpr jménem Matyáš Kudela. „Byl to náš nejslabší výkon. Jsem z našeho výkonu hodně rozladěn. Nevím, jak hráči během týdne mohou zapomenout hrát fotbal. Dnes nám chybělo úplně všechno,“ uvedl pro oficiální webové stránky TJ Tatran Rakovník trenér Václav Eck.

Přivést alespoň jeden bod za remízu z Úvalů se nepodařilo Novostrašeckým, kteří si to na dálku rozdávali s dalšími kluby a třetí až sedmé místo. Novému Strašecí se však na hřišti SK Úvaly nedaří. Tentokráte je srazily branky po hrubých chybách, navíc fotbalové štěstíčko stálo na straně domácích. Strašečtí inkasovali již ve druhé minutě, když nejprve Kut zlikvidoval nájezd domácího hráče, poté ještě dorážku, na následnou tečovanou střelu byl však bezmocný. Hosté odpověděli za pět minut. Ve druhém dějství pak Úvalští v 72. minutě šli znovu do vedení a deset minut před koncem potvrdili na konečných 3:1. Trenér Miloslav Mrázek po utkání řekl, že vítězství domácích je zasloužené.