SK Rakovník – FK Union Cheb 0:4 (0:3)
Hosté vstoupili do zápasu náporem a již ve 3. minutě byli blízko kvedení, ale Pekárna střelu Aleksiče stačil zbrankové čáry vykopnout zpět do pole. Další velkou šanci měli ve 22. minutě, kdy po trestném kopu hlavička nekrytého Martínka ze tří kroků šla vedle. O dvě minuty později však mohlo udeřit na druhé straně hrací plochy. Isteník, který patřil knejlepším hráčům utkání, přesným pasem našel ve velkém vápně nehlídaného Mžourka, který ale tutovku nepovedenými nůžkami zahodil. Ve 26. minutě naopak opět zatrnulo domácím, když Šíma opustil pokutové území, aby likvidoval útok Unionu, jeho odkop ovšem přistál u Martínka, jehož volej způlící čáry jen o centimetry minul opuštěnou svatyni. Tlak Západočechů přinesl první ovoce ve 29. minutě, kdy Aleksičův dlouhý trestný kop Martínek hlavou nasměroval do sítě – 0:1. O čtyři minuty poté proměnili hosté další standardku – roh Choda poslal Aleksič hlavou pod břevno – 0:2. Třetí gól mladého mužstva Chebu, vněmž nastoupilo celkem devět hráčů do 23 let, na sebe nenechal dlouho čekat a byl ozdobou zápasu. Jeho autorem byl devatenáctiletý Rolník, který technickou střelu z20 metrů zakroutil přesně klevé tyči Šímovy branky – 0:3.
Po změně stran byli domácí o poznání aktivnější než vprvním poločase a střetiligovými hosty hráli zcela vyrovnanou partii. Často měli i navrch, vkoncovce jim však chyběla přesnost a někdy i štěstí. Ve 49. minutě si Isteník na hranici trestného území soupeře pohrál sobránci, ale Poláškův projektil se mezi tři tyče nevešel. O deset minut nato Vaidišův centr poslal Hájek zmalého vápna hlavou nad břevno a v64. minutě bomba Bláhy zpoza velkého čtverce jen těsně minula cíl. Byli to však opět hosté, kteří se radovali. V78. minutě se po jejich brejkové akci míč dostal k volnému Maškovi, jenž zvýšil na 0:4. Vzávěru střetnutí se dvakrát pohotovými zákroky blýskl zkušený chebský gólman Kýček, V84. minutě další povedenou pumelici Bláhy z20 metrů vytáhl ze šibenice na roh a krátce nato parádní trestný kop Isteníka vyboxoval nad horní tyč.
„Dnešní zápas měl zcela jinou kvalitu než sobotní přátelák sFK Rokycany. A to zásluhou obou týmů. Západočeši potvrdili, že i letos asi budou patřit kfavoritům na postup do II. ligy. Stakovým týmem se vdivizi pravděpodobně nepotkáme. O to víc těší, že jsme snimi ve druhé půli dokázali držet krok. Škoda jen, že jsme zněkolika šancí nedokázali výsledek alespoň korigovat“, řekl po utkání rakovnický trenér Radim Suchánek.
SK Rakovník: Šíma – Pekárna – Bláha, Majer, Hájek (67. Polák) – Rencsok (46. Vaidiš), Hertl, Mžourek, Isteník – Polášek, Kapoun. Trenér Radim Suchánek.

Rozhodčí: Berka – Stančík, Bacík. Žluté karty: Hájek – Rolník. Přihlíželo 194 platících diváků.