ČLU Beroun – Nové Strašecí 0:7 (0:2)

Poločasovou výdrž a dostatečnou dávku agresivity předvedli hráči Berouna v první půlhodině. Pak už ale převahu Strašecí eliminovat nedokázali. Do šatny se trefil Vašák a J. Mrázek – 0:2.

Po změně stran si hosté mohli v klidu zahrát a vyzkoušet pár novinek. Trenér Václav Eck měl dokonce už uzdravené hráče, které postrádal proti Uhelným skladům, mohl tedy připravit i střídání.

V brance si to oproti minulému utkání vyzkoušel Doubrava a zkrátka nepřišel ani mladý Paluba, který dal hattrick, sedmičku doplnil dvěma góly Flachbart – 0:7.

„Soupeř nebyl úplně odevzdaný, ale zejména v druhém poločase už byla naše síla markantní a zápas se vyvíjel jednoznačně," podotkl stručně kouč Eck.

Strašecí: Doubrava – Mžourek, Duchoň, Pejša (45. Obermajer), Palko – Hájek, Hartman, Flachbart, Vašák – Mrázek (20. Paluba), Dolák.