Novostrašečtí fotbalisté zajížděli do předposledního Milína, kde se trefili celkem čtyřikrát . Jako první se prosadil po čtvrt hodině hry J. Mrázek, do poločasu pak přidal druhou branku ještě Kudela z pokutového kopu. Po změně stran udělal radost trenéru Mrázkovi ještě Břečka a druhou trefou i Mrázek J.

Ligmet Milín – Sokol Nové Strašecí 0:4 (0:2), Nové Strašecí: Kut - Šebesta, L. Mrázek, Štika, Ducár - Koula, Tlustý, Černý, Vašák - J. Mrázek, Kudela.

Rakovnický Tatran bojoval také s předposledním celkem tabulky a podle toho zápas vypadal. Už o poločas domácí vedli rozdílem dvou branek zásluhou T. Kapouna a Hájka. Ve druhé půli ještě třetí gól přidal Beneš. Hostům se podařilo překonat Procházku pouze jednou.

Tatran Rakovník – Loděnice 3:1 (2:0), Tatran Rakovník: Procházka – Vecka, Kratochvíl, Beneš, Kollár P. – Hůla, Hájek, Vrábík, Čermák – Kapoun T., Poula.