VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeši v Poháru České pošty 2012/13

Střední Čechy – Na startu fotbalového Poháru České pošty, který zná pro sezonu 2012/13 své vylosování, je také řada středočeských zástupců.

6.7.2012
SDÍLEJ:

KP: Libiš (v modrém) - Kutná HoraFoto: Luboš Kurzweil

Předkolo (neděle 22. července 2012, 17:00):

1. Uhříněves – Český Brod, 2. Dobřichovice – Štěchovice, 3. Bavorovice – Český Krumlov, 4. Ostrov – Tachov, 5. Toužim – Chrást, 6. Litvínov – Souš, 7. Jablonec nad Jizerou – Mšeno, 8. Česká Skalice – Náchod, 9. Dobrovice – Admira Praha, 10. Nové Strašecí – Přední Kopanina, 11. Aritma Praha – Litol, 12. Libiš – Brozany, 13. Doubravka – Hořovice, 14. Lovosice – Žatec, 15. Vyšehrad – Benešov, 16. Semily – Nový Bydžov, 17. Ústí nad Orlicí – Holice, 18. Dvůr Králové – Nová Paka, 19. Mutěnice – Spytihněv, 20. Slavičín – Valašské Meziříčí, 21. Dolany – Hranice, 22. Nový Jičín – Lískovec, 23. Kozmice – Havířov, 24. Morkovice – Otrokovice, 25. Přerov – Vyškov, 26. Hodonín – Brno-Bohunice, 27. Bystrc – Tasovice, 28. Třebíč – Vrchovina, 29. Šumperk – Mikulovice, 30. Pelhřimov – Líšeň.

1. kolo (neděle 29. července 2012, 17:00):

31. vítěz 1 – Kolín, 32. vítěz 2 – Králův Dvůr, 33. vítěz 3 – Strakonice, 34. vítěz 4 – Domažlice, 35. vítěz 5 – Karlovy Vary, 36. vítěz 6 – Vilémov, 37. vítěz 7 – Hlavice, 38. vítěz 8 – Pardubice, 39. vítěz 9 – Loko Vltavín, 40. vítěz 10 – Kladno, 41. vítěz 11 – Bohemians Praha, 42. vítěz 12 – Most, 43. vítěz 13 – Písek, 44. vítěz 14 – Ústí nad Labem, 45. vítěz 15 – Rokycany, 46. vítěz 16 – Viktoria Žižkov, 47. vítěz 17 – Kutná Hora, 48. vítěz 18 – Převýšov, 49. Zápy – Bohemians 1905, 50. Meteor Praha VIII – Roudnice nad Labem, 51. Neratovice – Chomutov, 52. Kunice – Táborsko, 53. Letohrad – Čáslav, 54. Chrudim – Vlašim, 55. Nový Bor – Varnsdorf, 56. Turnov – Česká Lípa, 57. Horní Měcholupy – Sokolov, 58. Svitavy – Žďár nad Sázavou, 59. vítěz 19 – Zlín, 60. vítěz 20 – Opava, 61. vítěz 21 – Uničov, 62. vítěz 22 – Hlučín, 63. vítěz 23 – Třinec, 64. vítěz 24 – Karviná, 65. vítěz 25 – Břeclav, 66. vítěz 26 – Prostějov, 67. vítěz 27 – Kroměříž, 68. vítěz 28 – Polná, 69. Mohelnice – Zábřeh, 70. Rosice – Hulín, 71. vítěz 29 – HFK Olomouc, 72. Brumov – Orlová, 73. vítěz 30 – Znojmo, 74. Petrovice – Frýdek-Místek.

2. kolo (středa 29. srpna 2012, 17:00):

75. vítěz 55 – vítěz 56, 76. vítěz 70 – Zbrojovka Brno, 77. vítěz 36 – vítěz 37, 78. vítěz 57 – Teplice, 79. vítěz 45 – vítěz 43, 80. vítěz 34 – Dynamo České Budějovice, 81. vítěz 38 – vítěz 54, 82. vítěz 47 – Slavia Praha, 83. vítěz 42 – vítěz 44, 84. vítěz 39 – Jablonec, 85. vítěz 50 – vítěz 49, 86. vítěz 48 – Hradec Králové, 87. vítěz 33 – vítěz 41, 88. vítěz 40 – vítěz 51, 89. vítěz 52 – vítěz 53, 90. vítěz 62 – vítěz 63, 91. vítěz 64 – Baník Ostrava, 92. vítěz 65 – vítěz 67, 93. vítěz 72 – Slovácko, 94. vítěz 68 – vítěz 73, 95. vítěz 32 – Příbram, 96. vítěz 69 – vítěz 71, 97. vítěz 31 – Dukla Praha, 98. vítěz 61 – vítěz 60, 99. vítěz 66 – Sigma Olomouc, 100. vítěz 74 – vítěz 59, 101. vítěz 58 – Jihlava, 102. vítěz 35 – vítěz 46.

3. kolo (středa 26. září 2012, 17:00):

103. vítěz 75 – Slovan Liberec, 104. vítěz 76 – vítěz 77, 105. vítěz 78 – vítěz 79, 106. vítěz 80 – vítěz 81, 107. vítěz 82 – vítěz 83, 108. vítěz 84 – vítěz 85, 109. vítěz 86 – vítěz 87, 110. vítěz 88 – Viktoria Plzeň, 111. vítěz 89 – Mladá Boleslav, 112. vítěz 90 – vítěz 91, 113. vítěz 92 – vítěz 93, 114. vítěz 94 – vítěz 95, 115. vítěz 96 – vítěz 97, 116. vítěz 98 – vítěz 99, 117. vítěz 100 – vítěz 101, 118. vítěz 102 – Sparta Praha.

Osmifinále (středa 31. října 2012, odveta středa 28. listopadu 2012):

119. vítěz 103 – vítěz 104, 120. vítěz 105 – vítěz 106, 121. vítěz 107 – vítěz 108, 122. vítěz 109 – vítěz 110, 123. vítěz 111 – vítěz 112, 124. vítěz 113 – vítěz 114, 125. vítěz 115 – vítěz 116, 126. vítěz 117 – vítěz 118.

Čtvrtfinále (středa 3. dubna 2013, odveta středa 10. dubna 2013):

127. vítěz 119 – vítěz 120, 128. vítěz 121 – vítěz 122, 129. vítěz 123 – vítěz 124, 130 vítěz 125 – vítěz 126.

Semifinále (středa 24. dubna 2013, odveta středa 8. května 2013):

131. vítěz 127 – vítěz 128, 132. vítěz 129 – vítěz 130.

Finále (sobota 18. května 2013).

133. vítěz 131 – vítěz 132.

Poznámka: Začátky osmifinále, čtvrtfinále, semifinále i finále budou upřesněny podle zastoupení mužstev a výběru utkání do TV přenosů.

Autor: Luboš Kurzweil

6.7.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Zchátralé budovy lihovaru čeká dražba

Ilustrační foto.

Rakovničtí žáci zdolali Hostivař

Král: Touha po změně byla cítit ze všech stran

Střední Čechy /ROZHOVOR, ANKETA MEZI TRENÉRY/ – Šéf sportovně-technické komise středočeského hokeje Deníku přiblížil zrod nového modelu krajské ligy.

AUTOMIX.CZ

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Spotřeba je dlouhodobě jednou z nejsledovanějších vlastností automobilů. Řidiči jí dokonce často podřizují svůj jízdní styl, volbu pneumatik, ale i výběr vozu jako takového. Ale opravdu víte, jak jezdit co nejúsporněji?

Audit Deníku: Nové dálnice: Za čtyři roky 33,4 kilometru

/INFOGRAFIKA, ANKETA/ - Když stavbaři v roce 1984 poprvé kopli do země a začali u Trmic stavět budoucí dálnici D8, bylo stávajícímu ministru dopravy 25 let. Asi by si tehdy Dan Ťok nepomyslel, že uplyne dalších 32 let a bude to právě on, kdo s dalšími politiky v prosinci 2016 přestřihne pásku a uvede do provozu poslední zbývající 16kilometrový úsek autostrády, která Česko spojila s Drážďany a Berlínem.

S vodíkovým autem získali kluci tři medaile

Rakovník - Se třemi medailemi za první a druhé místo se vrátili ze třetího ročníku závodu RC modelů aut s hybridním vodíkovým pohonem Hydrogen Horizon Automotive Challenge (H2AC) studenti Střední průmyslové školy Emila Kolbena v Rakovníku. Kovy přivezli Tomáš Rampas, student oboru elektro silnoproud, Marek Kubička, student informatiky, a Adam Lauber, obor strojírenství.

Divize A

22.kolo

22.04.2017
Rokycany Č. Krumlov 3 : 2
Čížová Motorlet 0 : 1
Admira Pra M. Lázně 3 : 0
Doubravka Jankov 1 : 0
Dobříš Ostrov 5 : 2
Aritma Sušice 1 : 0
Klatovy Roudné 1 : 2
Sedlčany K.Vary 2 : 4

23.kolo

29.04.2017
Motorlet Dobříš so
Roudné Admira Pra so
Ostrov Aritma so
Doubravka Sedlčany so
Sušice Klatovy so
Č. Krumlov K.Vary so
M. Lázně Rokycany so
Jankov Čížová so

Divize A - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. FK Motorlet 46 30 0 16 99 : 39 98
2. Čížová 26 21 0 5 66 : 20 60
3. 1.FC Karlovy Vary 24 19 0 5 78 : 28 55
4. Admira Praha 25 18 0 7 55 : 20 53
5. Český Krumlov 46 18 0 28 42 : 99 50
6. SK SENCO Doubravka 26 15 0 11 45 : 31 44
7. Aritma 25 15 0 10 35 : 34 44
8. SK Klatovy 1898 25 14 0 11 40 : 34 39
9. Dobříš 25 11 0 14 43 : 41 37
10. TJ Tatran Sedlčany 25 12 0 13 35 : 37 35
11. FC VIKTORIA Mariánské Lázně 24 10 0 14 29 : 31 32
12. SK Jankov 25 10 0 15 27 : 38 32
13. Rokycany 25 11 0 14 32 : 42 31
14. TJ Malše Roudné 25 10 0 15 36 : 48 31
15. Ostrov 25 7 0 18 34 : 73 22
16. Sušice 25 0 0 25 13 : 95 0

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies