Trenér Václav Eck nebyl z výkonu proti Přední Kopanině moc nadšený. Ale bere to stále jako přípravu. „První poločas byl celkem podle mých představ, vedli jsme a kluci nepracovali špatně, ale druhou půli se zkazilo počasí, prostřídal jsem hráče a dostali šanci i dorostenci.

I když měli všichni dost zátěže v nohách, dělali jsme dost chyb a lacino inkasovali. Pořád to ale nebyl tak špatný výkon, jako v neděli,“ poznamenal ze sobotního zápasu proti Přední Kopanině kouč Václav Eck, utkání skončilo 4:4 (3:1). Branky za domácí vsítili: Hájek 2, Kapoun a P. Kučera.

Hned druhý den přivítal Tatran opět na svém hřišti Novou Ves pod Pleší, která hraje o soutěž níže, ale ve svých řadách má posily z Příbrami. To se v zápase projevilo okamžitě a trvalo to prakticky celý zápas.

„Tento duel se mi vůbec nelíbil. Leckteří hráči zahráli pod své možnosti a soupeř byl agresivnější a rychlejší. Za celý zápas jsme si nevypracovali žádnou šanci, tudíž výsledek nemohl být ani jiný než 0:3,“ nebál se kritiky trenér Václav Eck. Do týmu se snaží zapracovat Jiří Hvězda, který působil minulou sezonu v Senometech (spadly z I. B třídy) a po celé jaro nemohl díky svému zranění nastupovat. V současné době je ale fit a z letních turnajů víme, že je to dobrý fotbalista.

V Tatranu určitě šanci dostane a je pouze na něm, jak se s ní popere. V sobotu odehrál celkem slušné utkání, v neděli na zápase být nemohl. V tréninkách pracuje pilně.

„Jirka je zatím velmi poctivý, jsem zvědav, jak se k tomu postaví. Další posily máme rozjednané, ale zatím nám nedovolí buď zranění nebo dovolené či práce, abychom je pořádně vyzkoušeli.