Tresty za rvačku: stopky pro hráče, desetitisícové pokuty pro kluby

Střední Čechy – Po utkání se rvali, teď za to budou pykat. Disciplinární komise Středočeského krajského fotbalového svazu se zabývala skandálním závěrem A-třídního utkání mezi Polepy a Kunicemi. Oba kluby i nejaktivněji zapojené jednotlivce podělila prakticky rovným dílem. Padaly nepodmíněné tresty, zákazy výkonu funkce i desetitisícové pokuty.

14.4.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník / Pavel Kacerovský

Šest kol budou svým týmům chybět Michal Macháček a Radek Chadima. Polepský hráč, který byl ve druhém poločase vystřídán, dostal zastavení činnosti za vzájemné napadení s vedoucím mužstva hostí Jakubem Kučerou. V zápise rozhodčí původně přispal tento přečin útočníkovi Lukáši Slezákovi. Toho ale disciplinárka netrestala.

Ani brankář Kunic si v nejbližších šesti týdnech nezachytá. Za jeho potyčku s hlavním pořadatelem klub z Prahy-východ navíc zaplatí pokutu ve výši 10 tisíc korun.

Pro stejnou částku bude muset sáhnout také pokladník oddílu z Kolínska. Ten se jako pořádající provinil tím, že nezamezil vniknutí na hrací plochu jednomu z fanoušků. Právě jeho tahání za dres rozhodčího odstartovalo bezprostředně po závěrečném hvizdu nebývalou melu. Jelikož se zapojili i hlavní pořadatel a vedoucí mužstva hostí, mohou se objevit v některé z funkcí nejdříve za deset měsíců.

Vlnu nevole v táboře hostí vyvolal rozhodčí Pudil především tím, že zápas nenastavil ani o minutu. Naopak ho i podle nezaujatých diváků velmi necitlivě ukončil před jejich rohovým kopem. Domácí lídr soutěže vyhrál zápas brankou ze závěrečných minut 2:1.

Tresty pro rváčeJakub Kučera (vedoucí mužstva Kunic) – zákaz výkonu všech funkcí na 10 měsíců

14.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Takhle to vypadá, když mají policisté den blbec.
AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
45

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

Kouč SK Rakovník Libor Šíma.

Libor Šíma: V divizi jsme byli jeden den

Hasiči po bouřce odstraňovali padlé stromy

Rakovnicko – Celkem pětkrát vyjížděli hasiči na Rakovnicku, aby odstranili následky bouřky v noci ze čtvrtka na pátek.

OBRAZEM: Darovat krev je radost i milé setkání

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Dlouhá fronta dobrovolných dárců krve se ve čtvrtek už od šesti hodin od rána tvořila před odběrovou místností v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Před půl osmou se k odběru dostavilo sedmdesát osm dárců a přicházeli další.

Parkující auta dělají hasičům problémy

Region - Zaparkovaných aut v ulicích měst stále přibývá. Odstavené vozy často komplikují práci hasičům. Ti se se svou technikou někdy těžko dostávají k místu požáru. Ve hře o život obvykle rozhodují sekundy, které hasiči mohou ztratit právě v takových případech.