Lépe ovšem začali domácí, kteří šli ve 26. minutě do vedení. Po rohu se nejlépe zorientoval Beneš, který přeloboval ležícího hráče.
Jenže do půle Příbram Vaškem vyrovnala. „Bohužel, beru to na sebe. Neudržel jsem nepříliš obtížnou střelu a soupeř snadno skóroval," sypal si popel na hlavu gólman Aleš Kraus.

Olešná (v tmavém) v magnetu kola přejela velkým obratem Lužnou 6:3.
Obrat snů. Olešná pomohla sobě i Kněževsi

Příbram musela v přestávce vystřídat ex-ligového borce Příbrami Rampu, ale právě jeho náhradník Mora deset minut po změně stran zápas rozhodl.
Zavidov přitom odehrál slušný zápas a hodně hrozil převážně z rohových kopů. Jenže žádný brankou neskončil a hosté si později náskok zkušeně hlídali.
Zavidov byl navíc nucen vlivem zranění střídat opory Žďánského a Vanického, což bylo výrazným oslabením. „Omluvenek je nějak moc, i přesto jsme dokázali odehrát vyrovnané utkání," řekl po zápase zavidovský trenér Jaroslav Hamouz. Podle něj domácí rozhodně nebyli horším týmem. „Bohužel jsme neproměnili šance a přišli o dlouhou šňůru domácí neporazitelnosti. Ale třeba příští týden prolomíme i tu smolnou venkovní sérii porážek," dodal Hamouz s poděkováním hráčům za bojovný výkon.

Rakovnický místostarosta Miroslav Samaš na ustanovujícím zasedání zastupitelstva města.
Spor v hnutí ANO. Rezignuje místostarosta?

FC 05 Zavidov – Spartak Příbram 1:2 (1:0). Branky: 26. Beneš – 41. Vašek, 55. Mora.
Zavidov: Kraus Aleš – Šmíd, Klouček, Beneš, Vanický (75. Geier) – Jančařík (81. Kraus Jiří), Dvořák, Knor, Štiller Daniel – Žďánský (47. Zuda), Korčák