Vítězství 5:0? Velké zklamání, shodují se v Pavlíkově

Pavlíkov /FOTOGALERIE/ – V posledním domácím zápase fotbalové divize žen přivítaly pavlíkovské Lvice rezervu Teplic, která se krčí na osmém místě tabulky. Domácí dívky sice vyhrály 5:0, ale trenér Miroslav Macák měl ke spokojenosti daleko, když očekával mnohem atraktivnější rozlučku s fanoušky. „Spokojený můžu být pouze s výsledkem. Hra podle mých představ nebyla."

10.5.2017

Pavlíkovské Lvice zdolaly rezervu Teplic 5:0.Foto: Adéla Brabcová

První poločas přinesl jednoznačný průběh, když se díky zblokovanému odkopu a samostatné akci dvakrát trefila Churanová, Kieryková z první uklidila míč k tyči a Dubcová proměnila penaltu. Druhá půle byla ze strany domácích chladná, jedinou a poslední brankou završila svůj hattrick Lucie Churanová. „Soupeř, na kterém jsme si mohly vyzkoušet kombinační hru, nás potrápil. Pomohla nám náhoda, kdy se ode mne balón odrazil do branky. To nás trochu uklidnilo a začaly jsme se prosazovat. Ve druhém poločase jsme si svou hrou koledovaly o góly. Štěstí, ze soupeř byl marný,“ ulevila si Churanová.

Zklamaná byla i Klára Dubcová: „Zápas měl být v duchu „báčka“ na jednu bránu. Měly jsme míč na nohou, spoustu dobrých kombinací, ale zbytečně jsme se honily a ke konci zápasu dokonce pouštěly soupeřky do brejků, což bylo dost zbytečný. Jinak je výsledek 5:0 zasloužený,“ mínila Dubcová.

SK Pavlíkov: Dolejšová – Šarlingrová, Bártová, Vajcová, Andrová (76. Adéla Brabcová) – Kieryková, Alžběta Brabcová, Pázlerová, Kutílková – Churanová, Dubcová.

Alžběta Brabcová, Josef Rod

#clanek|3235873#

Autor: Josef Rod

10.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

V posledních čtrnácti dnech došlo v Rakovníku k poškození hned dvou budov.
19

Sprejeři v Rakovníku řádí hlavně v létě

Trenér rezervy Tatranu Rakovník Zdeněk Weis

Weis: Za to, co udělali hráči v Klobukách by dostali v žácích přes držku

Prokopová slaví pátý major titul v kariéře!

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Rakovnická adventure golfistka Oliva Prokopová dosáhla dalšího senzačního úspěchu! Na US Open vyhrála nejen mezi ženami, ale ovládla i kategorii bez rozdílu pohlaví, čímž dosáhla na pátý major titul v kariéře.

V podkroví můžete mít své království

Bydlení na košické Hlavní ulici vyhledávají nejen zahraniční studenti, ale také manažeři pracující v nedalekých administrativních centrech. Zážitek z bydlení v centru města přináší originálně zrekonstruované podkroví starého měšťanského domu.

Nezmar Kotlík si Cyklování hlavně užívá

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Jiří Kotlík, učitel na 2. ZŠ Rakovník, je pamětníkem všech devíti ročníků Rakovnického cyklování a vůbec nebylo výjimkou, když se zúčastnil čtyř závodů během tří dnů. Tentokrát zvolil „pouze“ orientační závod dvojic a cross country, kde v obou závodech obhajoval loňské prvenství. V „orienťáku“ mu obhajoba s kolegou Petrem Špičkou vyšla, v cross country nakonec i kvůli defektu ve druhém kole skončil za stupni vítězů.

Rotunda na hradišti Budeč je nejstarší českou stavbou

Kladno /FOTOGALERIE/ - Loď rotundy Petra a Pavla, která stojí na vyvýšenině nedaleko obci Zákolany na Kladensku, je vůbec nejstarší stavbou v Čechách. Archeologové navíc prokázali, že kopec nad zdejším Zákolanským a Týnickým potokem osidlovali naši předci už dokonce v devátém století před Kristem. Kromě toho je celé místo opředeno řadou legend o svatém Václavovi, ale také o silné energii