Sparta Lužná – FC Jesenice 1:2 (0:2)

Domácí působili od úvodních minut tak trochu matným dojmem. Nechávali až příliš prostoru jesenickým hráčům, svými nepřesnými přihrávkami posílali soka do slibných situací. Luženský gólman Rác byl však připraven, domácí nezůstali pozadu a také několikrát zahrozili, Kratochvíla však nijak vážněji nezaměstnali.

Dvě minuty před odehranou půlhodinou poslal odražený míč přesnou střelou za záda Ráce Reišteter – 0:1. Vedoucí branka hosty nabudila a Jeseničtí se hrnuli do pokutového území Lužné. Luženští odolávali. Ve 39. min. chyboval domácí zadák Urik, čehož dokonale využil Kotek – 0:2.

Druhý poločas byl však ze strany Lužné o něčem jiném. Byli to především domácí, kteří převzali pomyslné otěže zápasu a hnali se za vyrovnáním.
Luženská ofenzíva vyvrcholila v 55. minutě, když si na rohový kop Ambrůžka naběhl Šnajdr a hlavou vykřesal pro domácí barvy naději – 1:2.

Luženští ještě několikrát zahrozili, ale nemířili přesně, a když už branka konečně padla, nebyla uznána kvůli signalizovanému ofsajdu. Jesenice se díky zisku tří bodů odpoutala ode dna nejvyšší okresní soutěže, samotný chvost přenechala Českému lvu Kolešovice. V dalším kole přivítá Jesenice na svém hřišti Pavlíkov, Lužná zajíždí na hřiště nováčka do Srbče.

FC Jesenice: Kratochvíl – John P., Dlask, Altman (83. Novotný R.), Veselý – Pacourek M., John J., Pacourek P., Casaf - Kotek, Reišteter
Sparta Lužná: Rác - Koula (65.Volráb), Urik, Staněk, Chládek (50. Falbr) – Šnajdr, Lukeš, Košulič, Ambrůžek – Drenko, Schöller.