HC Podblanicko – HC Rakovník – 7:3 (1:0, 2:2, 4:1)

První dvě třetiny byli hosté lepším týmem i přesto, že předvedený výkon neodpovídal jejich možnostem. Hra postrádala rychlost i přesnost a Rakovničtí neproměňovali ani nabídnuté šance. Výsledek 3:2 po dvou třetinách byl tedy pro hostujícího trenéra zklamáním. Ještě horší to však bylo po třetí třetině, ve které rakovničtí mladíci ještě více polevili, domácí naopak zabrali a vyhráli nakonec rozdílem čtyř branek – 7:3.

„Dnes jsme neměli úplně dobrý den a nepotkali jsme se s odpovídající formou. Zápas nám ukázal, na čem musíme zapracovat, ale přesto všechno jsem přesvědčený, že náš tým kvalitu má a jsme schopni předvádět dobré výkony," věří rakovnický trenér Tomáš Bodinger.

HC Rakovník: Růžička – Ambrožewicz, Bodinger, Kopelent, Lev, Lochovský, Lukeš, Michal, Pokorný J., Staněk, Šabada, Štolc, Vlasjuk, Vostárek
Branky HC Rakovník: Šabada, Lukeš, Lev.

Autoři: Diana Staňková, Josef Rod