HC Rakovník – HK Lev Slaný 1:5 (1:1,0:2,0:2)

Od úvodního buly předváděly oba týmy velmi kvalitní hokej s řadou šancí na obou stranách. Skóre otevřeli domácí po nařízeném samostatném nájezdu, ale hosté vzápětí vyrovnali a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Druhá třetina se gólově vydařila lépe hostům, ovšem i Rakovničtí měli řadu slibných šancí, které ale neproměnili.

V poslední třetině se situace z předcházející třetiny opakovala. Domácím se skórovat nepodařilo a hosté dalšími 2 góly potvrdili vítězství.
I přes prohru trenér rakovnických mladších žáků Tomáš Bodinger své svěřence pochválil za předvedenou hru. Ti se nyní připravují na sobotní domácí utkání proti Benešovu.

HC Rakovník: Růžička, Hejda – Šabada, Staněk, Lev, Vostárek, Bodinger, Michal, Vlasjuk, Pokorný J., Lukeš, Ambrožewicz, Kopelent, Pelikán, Lochovský. Trenér: Tomáš Bodinger.