VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KŘIVOKLÁT

Vyhýbal se autu. Narazil do stromu

Roztoky – S velkým štěstím vyvázla čtyřčlenná posádka Fiatu Punto z dopravní nehody v pátek ve čtvrt na devět večer. S fiatem jel jedenadvacetiletý řidič z Prahy po silnici od Berouna na Roztoky.

„Veselý“ řidič couvání už nezvládl

Městečko - Přes dvě a půl promile nadýchal „veselý" řidič z Plzeňska. Ve čtvrt na dvanáct večer nezvládl couvání  v ulici Kaprova.

Déšť nikomu náladu nepokazil

Račice – Déšť, který právě začínal, nemohl nikoho naštvat, či dokonce odradit od sobotní procházky pohádkovým lesem.

Dopravní nehoda pokračovala honičkou

Požáry – Dvě nehody najednou se povedly řidiči ve fiatu. Ten navíc po druhé kolizi sedl do auta a ujel, proto se dosud nepodařilo zjistit jeho totožnost.

Na vině se řidiči nedokázali dohodnout

Velká Buková – Dvaapadesátiletý řidič z Prahy ve vozidle Škoda Fabia a šestatřicetiletý řidič z Rakovnicka v Opelu

Nejprve rytíři odehnali bouřku, pak loučení nemělo chybu

Křivoklát – Loučení s prázdninami ve středověkém duchu plné rytířských soubojů i záludných úkolů čekalo na všechny, kteří přišli do rekreačního areálu u Křivoklátu. Správnou atmosféru nejprve navodila Společnost života středověkého W – Arlet z Roztok.

Paraglidista nezvládl manévr

Karlova Ves - Policisté v těchto dnech prošetřují nehodu paraglidisty. Ten se zranil ještě před tím, než se vznesl do vzduchu.

Hledají řidiče zelené Škody Fabie

Kostelík - O velkém štěstí mohl hovořit dvacetiletý řidič fordu z Rakovnicka. Skončil s ním v lese, deset metrů pod úrovní silnice.

Hasiči nacvičovali záchranu vodáků na jezu v Roztokách

Roztoky /VIDEO/ - Vrtulník se záchranáři na palubě, tonoucí vodáci či turisté, kteří uvízli na skále, ale také soutěže pro děti, možnost vyzkoušet si sjet rozbouřenou řeku na vodním kanále. To vše bylo k vidění v Roztokách u jezu, kde nejen hasiči, ale i další profesionálové nacvičovali záchranu vodáků a turistů.

Na Křivoklátě jste letos potkátkali Kelleyho i dámský betlém

Křivoklát – Celkem pětadvacet řezbářů s chutí tvořilo na nádvoří hradu Křivoklát. Pod jejich rukama většinou ožíval magistr Kelley.

Ve Skryjích ochutnáte domácí kozí sýry, mléko, jogurty i kefír

Skryje – Pokud se vydáte do Skryj, nemusíte navštívit jen Památník J. Barrandda nebo Skryjská jezírka, ale na konci vsi narazíte i na kozí farmu.

Kozy musí být v dobré pohodě. To je základ úspěchu

Skryje – Opravdu stoprocentní potravinu z našeho regionu nabízí kozí farma ve Skryjích. Její majitelé tu kozy chovají, zpracovávají mléko. I samotné kozy spásají okolní louky, mají z nich seno a jádro vyrostlo na polích v okolí.

Odpůrce vzniku národního parku už hejtman nepodpoří

Křivoklát - Po týdnech relativního klidu se znovu naplno otevřela vášnivá diskuze nad možným vyhlášením Národního parku Křivoklát. Nový hejtman Středočeského kraje Miloš Petera se v uplynulých dnech nechal slyšet, že on zřízení národního parku podporuje. Jedná se tak o opačný názor, než zastával jeho předchůdce.

Na motorku poprvé nasedl ve třinácti letech

Křivoklát – Jaroslav Antoni vyrůstal vedle otce, řidiče autobusu, který musel mít doma v garáži pořád nějaký automobil. Protože ale na začátku padesátých let nebyly peníze na nové stroje,vždy odněkud přivezl nějakou ojetinu. Ta se musela pořád opravovat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení