VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: NOVÉ STRAŠECÍ

Zavidov B vyloupil Lány

Lány – Ve zcela odlišném rozpoložení nastoupili k dalšímu utkání okresního přeboru fotbalisté domácích Lán a rezervy Zavidova. Zatímco Lánští v minulém kole podlehli Kolešovicím 3:0, Zavidov si smlsl na Janovu, který smetl 4:0. Přestože Lány nehrály až tak špatně, výsledek vyznívá jednoznačně pro Zavidov.

Mšec přestřílela Braškov

Mšec – V dramatickém duelu I. B třídy domácí Mšec nakonec udolala Braškov 4:3 přestože do 70. minuty o gól prohrávala. Po obratu a vydrženém vítězství se Mšec posunula na třetí místo.

Soubor Bedřych odehrál úspěšnou derniéru

Nové Strašecí - V Modrém sále Základní umělecké školy v Novém Strašecí se konala derniéra divadelní hry „A revoir MA", kterou předvedlo Studentské divadlo Bedřych.

Novostrašečtí rozebrali Jíloviště. Řádil hlavně Ducár

Nové Strašecí – Fotbalisté Nového Strašecí si v jedenáctém kole krajského přeboru poradili s Jílovištěm, kterému nakonev vstřelili pět branek. Nejaktivnější byl Jan Ducár. Ten dvě branky vstřelil, na další tři pak nahrál.Novostrašecký trenér Miroslav Procházka byl za výhru rád. Tabulka krajského přeboru je totiž dosti vyrovnaná.

Blažek nejprve pomaloval židle, pak vznikaly obrazy plné očí

Nové Strašecí – Oko, kam se podíváš, je skutečně ve výstavní síni Muzea T. G.. M. v Novém Strašecí. Dívají se na vás z válců, reliéfu, nebo coby bedlivé oko učitele výtvarky. Právě tak je zachytil výtvarník Dalibor Blažek a představil je na výstavě Voko, kam se podíváš. Autor o sobě říká, že je regionální výtvarník. Sám se pojmenoval místním mazalem.

Stavba má autorský dozor projektanta

Nové Strašecí – První etapa přístavby základní školy se rozběhla na začátku října, kdy bylo předáno staveniště firmě Zlínstav. Zahájení prací předcházelo velké stěhování tříd i školní družiny do náhradních prostor.

Alex Hůla porazil svěřence 'Rudy Mlátičky'

Nové Strašecí – V neděli se v Novém Strašecí konalo 3. kolo ČNL boxu. Odboxovalo se rekordních 61 utkání a k vidění byly i mezinárodní zápasy žen proti boxerkám ze Slovenska a Polska. Sportovní školu boxu Nové Strašecí reprezentovalo celkem 5 boxerů.

Nový výtah v budově polikliniky bude větší

Nové Strašecí – Celkem milion korun je vyhrazeno na výměnu výtahu v budově polikliniky v Novém Strašecí. Nutnost výměny stávajícího výtahu ukázala poslední inspekční prohlídka.

Mšečtí doplatili na neproměněné šance. I přesto panovala po utkání spokojenost

Hřebeč, Mšec – V osmém kole nejnižší krajské fotbalové soutěže se vrátili mšečtí fotbalisté ze Hřebče s prázdnou. O prohře hostujícího celku rozhodly především neproměněné šance. Navíc se v utkání zranil brankář Jan Bartyzal, který neměl za sebe náhradníka. Toho domácí pak využili.Recept na úspěch na půdě druhé Hřebče? Proměňování šancí. A to hosté nedokázali.

Nasbírali osm tisíc kilogramů kaštanů

Nové Strašecí – Pokud se na základní škole vyhlásí bleskový sběr papíru, všichni vědí, o co jde. Tento sběr má ve škole už dlouhou tradici. Škola ho organizuje třikrát do roka, vždy ve dvou dnech, a aktivně se na něm podílí sami žáci. Ti nejenže do budovy školy spolu s rodiči přináší kila papíru, ale také pomáhají s jeho evidencí a následnou nakládkou.

Klub přátel dětských domovů pomáhá dětem i sociálně slabým téměř dvacet let

Nové Strašecí- Prostřednictvím benefičního koncertu Děti dětem pomáhají už osm let děti z dětských domovů onkologicky nemocným dětem. Pokaždé si připraví nějaký zajímavý program a na setkání se vždy těší, stejně jako zpěvačka Hanka Křížková.

Hokejbalisté Nového Strašecí nestačili na loňského finalistu

Nové Strašecí – V dalším ze série domácích zápasů I. NHbL přivítali hokejbalisté Nového Strašecí loňského finalistu z Teplic. Severočeši byli po většinu utkání lepším celkem a zaslouženě si odvezli všechny tři body.

Tanec, lidové písničky i moderní muzika nechyběly na letošní benefici

Nové Strašecí - Šek na padesát tisíc korun získalo občanské sdružení Sluneční paprsek z rukou Jarmily Dolejškové, zakladatelky Klubu přátel dětských domovů, na dalším ročníku benefičního koncertu Děti dětem.

Vítěze derby určily až penalty

Mšec – Třetí derby v nejnižší krajské soutěži mezi domácí Mšecí a Hředlemi skončilo v základní hrací době nerozhodně 1:1, a tak o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy, které vyšly lépe domácím.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies