VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: RAKOVNÍK

Na obchodní akademii napětí přetrvává

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Vyhrocenou situaci na Masarykově obchodní akademii (MOA), která vedla studenty ke středečnímu protestnímu pochodu městem, měla uklidnit jednání jeho organizátorů a ředitelky školy Radky Soukupové.

Pochod krajem Oty Pavla navštívili známí sportovci z Dukly Praha

Branov /FOTOGALERIE/ – Celkem šest set třicet sedm lidí se v sobotu vypravilo na Pochod krajem Oty Pavla. Startovali od branovské sokolovny. Opět si vybírali z několika různě dlouhých tras krásnou krajinou v okolí Berounky.

FOTO, VIDEO: Marek Ztracený představil ve Mšeci novou píseň

Mšec – Koncertem Marka Ztraceného v pátek večer vyvrcholil první den Mšeckého léta. Marek Ztracený nehrál ve Mšeci poprvé, proto byl netrpělivě očekáván velkým množstvím fanoušků. Ti byli převážně z mladší generace, ale nechyběli ani ti ze střední a starší.

Hlasujte o Sympaťáka 25. týdne

Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 17. června do 23. června.

OBRAZEM: Šipkaři se sešli na Zvíkovci

Rakovník /FOTOGALERIE/ – V kempu Pohoda Zvíkovec u Berounky se uskutečnil první ročník špikového turnaje Šipková pohoda s Bakalářem, který přilákal téměř sto hráčů z různých koutů Čech.

Libor Šíma: V divizi jsme byli jeden den

Rakovník – Fotbalisté SK Rakovník zažili po nepovedeném podzimu doslova snové jaro. Vynikající výkony je katapultovaly až do nejvyšších pater, znamenajících při troše štěstí i postup do divize. Když už začali Rakovničtí jásat, štěstí se nakonec odvrátilo, neboť třetí Zbuzany si svůj původní záměr divizi nepřihlásit rozmyslely. I tak může být Libor Šíma se sezonou velice spokojen.

Předání cen Fortuna Tip ligy se koná ve středu

Rakovník – Předávání cen prvním čtyřem výhercům Fortuna Tip ligy, přičemž se jedná o Jaroslavu Ransdorfovou, Josefa Růžičku, Josefa Maršála a Martinu Ďurinovou, se uskuteční příští týden ve středu od 16 hodin v restauraci v Krušovicích. 

Rakovničanky se mezi tulipány neztratily

Rakovník – Hned tři rakovnické pozemkářské naděje Michaela Ferštlová,Karolína Bašová a Veronika Přibíková se vešly do českého národního výběru dívek do 14 let, jenž startoval na prestižním turnaji v Holandsku Holland Elite Hockey Cup 2017. Ten se konal v novém areálu HC Schiedam u Rotterdamu za účasti týmů z Holandska, Velké Británie, Německa a USA.

Hasiči po bouřce odstraňovali padlé stromy

Rakovnicko – Celkem pětkrát vyjížděli hasiči na Rakovnicku, aby odstranili následky bouřky v noci ze čtvrtka na pátek.

OBRAZEM: Darovat krev je radost i milé setkání

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Dlouhá fronta dobrovolných dárců krve se ve čtvrtek už od šesti hodin od rána tvořila před odběrovou místností v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Před půl osmou se k odběru dostavilo sedmdesát osm dárců a přicházeli další.

Voda mizí, některé obce ji musí dovážet

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ - Na Rakovnicku už téměř tři týdny pořádně nezapršelo a tropické teploty situaci ještě zhoršují. V některých obcích jsou už nyní lidé téměř bez vody. Kvůli nízkému průtoku vydalo město Rakovník 21 .června na základě rozhodnutí Povodí Vltavy až do odvolání zákaz odběru povrchových vod z toků a nádrží pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

Postihy za účast na demostraci studentům nehrozí. Nutností je ale omluva absence

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Za účast v protestním pochodu studentů Masarykovi obchodní akademie Rakovník hrozí neomluvené hodiny, a to v případě, že si nezajistí řádnou omluvu.

Olympie vyválčila z mistrovství republiky bronz

Plzeň - V dvoudenním mistrovství ČR ve futsalu žen, kterého se zúčastnilo dvanáct týmů, startovaly hned dva z Rakovníka. Z divizní soutěže postoupil jak FK Rakovník tak i SK Olympie Rakovník. Oba se probojovaly do semifinále, které však bylo jejich konečnou. Souboj o bronz byl tedy velice pikantní. Navrch měla nakonec Olympie, která zvítězila po penaltách.

Oheň v lese způsobil škodu za 200 tisíc korun

Rakovnicko – Škodu za dvě stě tisíc korun má na svědomí požár lesní hrabanky u obce Velká Chmelištná. Hrabanka začala hořet v pondělí krátce před půl pátou odpoledne. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Rakovníka i dobrovolné jednotky z Čisté, Jesenice a Kralovic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení