VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

13.4.2017

Andílci rozšířili medailovou sbírku

Plzeň /FOTOGALERIE/ - Závodnice Aerobic clubu Angels Rakovník pod vedením trenérek Lucie Břinčilové, Kláry Hlaváčkové , Šárky Stříbrské, Gabriely Vimrové a Andrey Tvarůžkové se zúčastnily druhého kola soutěže Mistry s mistry v Plzni, kde podaly skvělé výkony a získaly jednu zlatou, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile a spoustu dalších krásných umístění.

13.4.2017

Derby hokejbalových nadějí ovládli Rakovničtí

Rakovník - Na Městském hokejbalovém stadionu v Rakovníku se uskutečnilo žákovskému regionálnímu derby, které domácí rozhodli už v první třetině.

13.4.2017

Bubáci na závěr zvítězili v Liticích

Nové Strašecí – V závěrečném kole základní části druhé nejvyšší hokejbalové soutěže odjeli Novostrašečtí na hřiště plzeňských Litic. Tým hrající trenéra Jana Falaře měl ještě velmi mizivou naději na postup do play off. Cesta vedla přes vítězství v Liticích a domácí prohru Teplic s Třemošnou. První fáze vyšla, ale Teplice si postup do vyřazovacích bojů vzít nenechaly.

13.4.2017

Drama rozsekl pevný Skála

Praha – I druhý extraligový duel pozemní hokejisté HC 1972 Rakovník zvládli na tři body, i když je v Edenu pražský President řádně prověřil a vítězství 3:2 se rodilo jen velmi těžce.

12.4.2017

Běh odstartuje kladenský hokejista Jakub Strnad

Nové Strašecí – Už pošesté si v sobotu 15. Dubna na fotbalovém hřišti v Novém Strašecí změří síly běžci všech věkových i výkonnostních kategorií při Novostrašeckém běhu.

10.4.2017

Poprvé šláplo do pedálů téměř dvě stě cyklistů

Nové Strašecí /FOTOGALERIE/ - Unie amatérských cyklistů pořádala 15. ročník cyklistického závodu První šlápnutí. Závod je součástí seriálu Sport pomáhá a výtěžek této akce jde na podporu sociálně handicapovaných dětí.

8.4.2017

Volejbalisté odhlásili krajský přebor I. třídy

Rakovník – Smutná zpráva pro rakovnickou volejbalovou veřejnost. Tradiční ligový účastník VK Rakovník po právě skončené sezoně krajského přeboru I. třídy soutěž odhlásil, a nadále bude působit pouze v nejnižší krajské soutěži, která se hraje na antuce.

8.4.2017

Fojtík: Jelikož se nescházíme, nemá smysl soutěž dále hrát

Rakovník /ROZHOVOR/ – Jediný, kdo si zahrál prvoligový volejbal v Rakovníku je ze současného kádru pouze kapitán Jiří Fojtík. Ten působil v týmu již předtím, když hrál dlouhá léta druhou ligu a na tuto dobu vzpomíná rád. V posledních letech však přišel strmý pád, Rakovnickým se v krajskému přeboru I. třídy moc nevedlo a kdysi prvoligový VK Rakovník bude hrát od příští sezony na 99 procent pouze krajský přebor II. třídy.

6.4.2017

Stepařky z Millenia získaly zlato

Praha – Step team trenérky Pavlíny Špimrové z Millenia ve složení Amálie Korfová, Natálie Tesaříková, Daniela Mikovcová, Amélie Maňurová, Elena Strnadová, Nikola Kopečková a Anna Kýzlová získal na závodech v Praze, kde se konalo jarní kolo soutěže Děti v akci, zlatou medaili.

6.4.2017

Novostrašečtí padli s Dobřany. Postup do play off je teď utopií

Nové Strašecí – Ve veledůležitém zápase o postup do vyřazovacích bojů změřili síly novostrašečtí hokejbalisté se známým soupeřem z Dobřan. Hosté prokázali větší kvalitu a zaslouženě zvítězili 5:1, když jedinou branku Bubáků vstřelil Čížek.

6.4.2017

Mocný finiš ragbistům k výhře nestačil

Praha – Rakovnické ragbisty čekal v dalším kole I. ligy duel na hřišti týmu, se kterým mají nemalé zkušenosti – ARC Iuridica Praha. V podzimním kole rozhodla ve prospěch Pražanů položená pětka v poslední minutě (15:19) a i tentokrát byl zápas do poslední minuty velmi dramatický.

6.4.2017

Pro béčko KST bylo semifinále konečná

Rakovník – Díky čtvrtému místu v základní části KP I. třídy si stolní tenisté KST Rakovník B vybojovali právo vyzvat v semifinále play off lídra soutěže Sokol Hudlice. Ve víkendovém dvojzápase však úspěšní nebyli.

6.4.2017

Florbalisté skončí nejspíš druzí. Postup je nemine

Rakovník – Florbalisté rakovnické Lokomotivy přišli zřejmě o možnost vybojovat titul v nejnižší florbalové soutěži, když v předposledním dvojkole Středočeské třídy po jasné výhře nad Dream Teamem podlehli v dramatické bitvě posílenému déčku Black Angels 3:4 a před posledními dvěma zápasy mají na první Atomovky ztrátu pěti bodů.

5.4.2017

Andílci získali dalších šest medailí

Praha – V pražském Chodově se tři fitness týmy a tři stepařské týmy z Aerobic clubu Angels zúčastnily jarního poháru Děti v akci, odkud si přivezly spoustu cenných kovů.

4.4.2017

Hokejbalisté Rakovníka spílají rozhodčím

Most – Rakovničtí hokejbalisté vstoupili do play out extraligy porážkou 6:3 v Mostě a jejich šance na vyhnutí se baráže se tak výrazně ztenčily. Co však mrzí hrající kouče Martina Tvarůžka ze všeho nejvíc, je jednostranné posuzování rozhodčích.

2.4.2017

Horníková: Chceme hrát co nejlépe a ukázat, co v nás je

Rakovník – Rakovnické volejbalistky mají za sebou další sezonu v krajském přeboru I. třídy, kterou ve finálové skupině zakončily na čtvrtém místě. Oproti té loňské si o jedno místo pohoršily, za což může především nepovedený vstup, kdy první tři dvojkola prohrály. Volejbalistka Šárka Horníková hodnotí čtvrté místo vzhledem k potížím se sestavou kladně a je hlavně ráda, že se po špatném úvodu vrátila Rakovničankám dobrá nálada.

31.3.2017

Vedoucí KST Přibík: Hra Šanova nám příliš nevyhovuje

Rakovník – Nováček třetí ligy ve stolním tenise – KST Rakovník, zakončil sezonu na velice slušném čtvrtém místě. Jak řekl hrající vedoucí týmu Jan Přibík, hra stojí hlavně na dvojici opor Luboši Vorlíčkovi a Petrovi Pisárovi, kteří vyhráli tři čtvrtiny zápasů.

31.3.2017

Truck trial zahajuje sezonu. V Milovicích se pro slabé nátury nepojede

Milovice – Truck trialová sezona startuje. Soutěžní sezonu 2017 zahájí otevřené Mistrovství ČR o víkendu 8. a 9. dubna v Milovicích u Lysé nad Labem.Na co se návštěvníci mohou letos na populární trati těšit? H

31.3.2017

Krajskou sportovní jedničkou je podruhé Olivia Prokopová

Mladá Boleslav – Zelené sako za vítězství v golfovém US Open nechala doma prý hlavně proto, že je jí moc volné, prostě ho šili na jiné postavy. Rakovnická adventure golfistka Olivia Prokopová je přitom drobnou malou dámou, která je ale velká výkonem.

31.3.2017

Boxeři odjeli čerpat síly do Krušných Hor

Rakovník - Oddíl boxu TJTZ Rakovník se vydal do Krušných hor, kde v obci Mariánská absolvoval zimní soustředění. Kapacita byla naplněná, na víkend odjelo za doprovodu trenérů Radka Červeného a Jiřího Kapouna 25 dětí.

30.3.2017

Volejbalistky zakončily sezonu vítězně

Rakovník – Dobrá nálada, která se volejbalistkám VK Rakovník po nepovedeném vstupu do finálové skupiny krajského přeboru I. třídy opět vrátila, zůstala rakovnickým dívkám i po závěrečném dvojkole, ve kterém si v obou případech poradily s Benešovem u Prahy.

30.3.2017

Andílci vybojovali čtyři medaile

Rakovník – Závodnice Aerobic clubu Angels Rakovník se pod vedením trenérek Lucie Břinčilové, Kláry Hlaváčkové a Šárky Stříbrské zúčastnily prvního závodu Mistry s mistry v Liberci, kde podaly skvělé výkony, získaly tři stříbrné a jednu bronzovou medaili a spoustu dalších hezkých umístění.

30.3.2017

Rozálie Křováčková získala stříbro

Otrokovice, Liberec – Aerobičky z Fitness Millenia mají za sebou závody v Otrokovicích a v Liberci, když pro většinu z nich to byla úplná premiéra.V Otrokovicích si nejlépe vedla Rozálie Křováčková, která vybojovala v kategorii 11-13 let druhé místo.

30.3.2017

Kluby zvolily krále sezony, v přeboru zabodoval slánský Volf

Střední Čechy – Teplický David Černý a Libor Volf z MCE Slaný se stali vítězi anket o nejlepšího hráče nedávno skončené sezony ve futsalové divizi, respektive krajském přeboru. Svým hlasováním o tom rozhodli zástupci klubů a rozhodčí. Výsledky byly odtajněny v týdnu po skončení soutěží.

AKTUALIZOVÁNO
29.3.2017

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Mladá Boleslav /PŘIDÁNA FOTOGALERIE/ – Ve svém sportovním odvětví nemá konkurenci. A zdaleka nejen v Česku. Teď si k nejrůznějším vavřínům, které i přes poměrně mladý věk posbírala, přidala jeden nový. Rakovnická minigolfistka Olivia Prokopová byla na slavnostním vyhlášení korunována Nejúspěšnějším sportovcem Středočeského kraje za rok 2016.

29.3.2017

Obětavost Keltů slavila proti Bubákům úspěch

Beroun – K velmi důležitému zápasu první ligy odjeli novostrašečtí hokejbalisté do Berouna, kde se utkali s výběrem Keltů. Celek trenéra Falaře tento duel nezvládl, prohrál 2:1 a zkomplikoval si cestu do play off.

29.3.2017

Ráčci padli v Letohradu a čeká je play-out

Rakovník – Rakovničtí hokejbalisté prohráli v dosti oslabené sestavě v závěrečném duelu základní části v Letohradu 5:2, když o výsledku rozhodly zejména přesilové hry. Rakovník se nyní chystá na play out, již v sobotu je čeká Most a hrající kouč Martin Tvarůžek nevidí vyhlídky na záchranu zrovna růžově.

27.3.2017

O titul krajského sportovce se ve středu rozhodne v Mladé Boleslavi

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do krajského finále. Výsledky budou odtajněny ve středu 29. března v Mladé Boleslavi.

26.3.2017

Páté místo je skvělým úspěchem, říká Tvrz

Rakovník – Hororový vstup, úchvatná stíhací jízda a konec v útlumu. Tak nějak vypadala sezona Atlanticu v divizi, kam se vrátil po sedmi letech. Celkové páté místo je však i tak úspěchem, což potvrzuje i technický vedoucí a zároveň hráč Marek Tvrz.

26.3.2017

Rallye Hořovice už žhaví motory

Hořovice – O posledním dubnovém víkendu se v okolí měst Hořovice a Hostomice uskuteční již sedmnáctý ročník populární a známé Rallye Hořovice. Pořadatelem je Auto sport klub Hořovice, který pořádá soutěže každý rok a už jich má na kontě celkem šestadvacet.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení