VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hředle A i B mají shodný počet bodů

Rakovník - Výsledky okresního stolního tenisu.

15.2.2012 6
SDÍLEJ:

Ilustrační foto. Foto: SKST Děčín

I. třída - 17. kolo
So. Hředle A - So. Olešná A 13 : 5 (43 : 28)
- Dvořáček J. 4, Linc J. 3, Novák T. 3, Mrázek J. 1 (2), Pacourek J. 0 (2), čtyřhry Linc J. – Pacourek J. a Dvořáček J. – Novák T.
- Procházka T. 2, Lédl J. 2, Kočovský T. 1, Itner R. 0
So. Křivoklát A - So. Janov A 9 : 9 (34 : 40)
- Hauner M. 2, Mika M. 2, Dolejš J. 2, Brožek V. 1, čtyřhry Hauner M. – Mika M. a Dolejš J. – Brožek V.
- Dráždil M. 4, Macek Z. 3, Kapoun O. 2, Amler Mil. 0
KK Rakovník - So. Nesuchyně A 11 : 7 (41 : 25)
- Štengl J. 4, Sušánka P. 3, Koloc M. 3, Holý J. 1 (2), Fojtík J. 0 (2)
- Šerák M. 2, Štindl R. 1, Šebek V. 1, Krob M. 1, čtyřhry Šerák M. – Štindl R. a Šebek V. – Krob M.
SK Přílepy A - KST Rakovník D 10 : 8 (33 : 30)
- Jílek J. 2, Jiříček J. 2, Kutílek J. 2, Holý K. 2, čtyřhry Kutílek J. – Adamczuk J. a Jílek J. – Jiříček J.
- Čech P. 4, Froněk P. 4, Podestát J. 0, Tvrz J. 0 (2), Pastor J. 0 (2)
So. Rakovník A - So. Nové Strašecí A 10 : 8 (38 : 33)
- Jansa S. 3, Stibor J. 3, Čermák L. 2, Cibulka J. 1, čtyřhra Cibulka J. – Stibor J.
- Pittner K. 4, Fabinger F. 2, Rovný P. 1, Brožek M. 0, čtyřhra Brožek M. – Rovný P.
RC Rakovník A - TJ Čistá A 10 : 8 (38 : 29)
- Hejda L. 4, Pacourek R. 3, Smitka L. 2, Kolář M. 0, čtyřhra Hejda L. - Pacourek R.
- Bedenk P. 2, Bezstarosti V. 2, Kadavý V. 2, Cipra P. 1, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
1. So. Hředle A 17 15 0 2 0 213:93 47
2. So. N. Strašecí A 17 11 3 3 0 186:120 42
3. KK Rakovník 17 12 1 4 0 176:130 42
4. So. Nesuchyně A 17 12 1 4 0 176:130 42
5. So. Rakovník A 17 10 3 4 0 171:135 40
6. So. Janov A 17 7 3 7 0 166:140 34
7. So. Olešná A 17 7 2 8 0 156:150 33
8. SK Přílepy A 17 6 0 11 0 128:178 29
9. RC Rakovník A 17 5 2 10 0 141:165 29
10. KST Rakovník D 17 5 1 11 0 134:172 28
11. TJ Čistá A 17 2 0 15 0 92:214 21
12. So. Křivoklát A 17 1 2 14 0 97:209 21

II. třída - 17. kolo
So. Hředle B - SK Přílepy B 14 : 4 (46 : 25)
- Pacourek J. 4, Bečvář M. 3, Polášek M. 3, Martínek J. 2, čtyřhry Polášek M. – Bečvář M. a Martínek J. – Pacourek J.
- Zajíc V. 2, Adamczuk J. 1, Havel V. 1, Mayer F. 0
So. Nové Strašecí B - RC Rakovník B 9 : 9 (37 : 29)
- Rovný P. 2, Vlášek O. 2, Hrdý S. 2 (3), Libovický R. 1, Zíma M. 1 (1), čtyřhra Rovný P. – Hrdý S.
- Pýcha H. 4, Pacourek R. 3, Kolář M. 1, Štrysová G. 0, čtyřhra Pacourek R. – Pýcha H.
SK Pšovlky A - So. Rakovník B 11 : 7 (37 : 32)
- Kadeřábek M. 4, Netrh V. 2, Flajšingr P. 2 (2), Šulitka O. 1, Hlavata J. 0 (2), čtyřhry Kadeřábek M. – Netrh V. a Šulitka O. – Hlavata J.
- Čermák L. 3, Mladý V. 3, Renč Z. 1, Jerhot J.0
So. Olešná B - Loko Lužná 9 : 9 (37 : 31)
- Kreidl P. 3 + 1WO, Itner R. 1 + 1WO, Vít V. 0 + 1WO, Pavlíček V. 0 + 1WO, čtyřhra Kreidl P. – Pavlíček V. WO
- Beránek J. 3, Hájek M. 3, Štrougal L. ml. 2, čtyřhra Beránek J. – Hájek M.
So. Rakovník C - So. Nové Strašecí C 7 : 11 (27 : 40)
- Zach F. 2, Folk J. 2, Kratochvíl M. 2, Sosna P. 1
- Libovický P. 3, Libovický V. 3, Bouček J. 2, Bünter M. 1, čtyřhry Libovický V. – Libovický P. a Bouček J. – Bünter M.
Žst. Rakovník - So. Lány C 5 : 13 (28 : 45)
- Řenč J. 3, Jílek R. 2, Chovan D. 0, Franěk F. 0
- Moravec L. 4, Kosár E. 3, Lážnovský V. 2, Eichenmann F. 2, čtyřhry Kosár E. – Lážnovský J. a Moravec L. – Eichenmann F.
1. So. Hředle B 17 14 2 1 0 220:86 47
2. So. N. Strašecí C 17 11 5 1 0 186:120 44
3. So. Olešná B 17 11 3 3 0 182:124 42
4. SK Přílepy B 17 12 0 5 0 189:117 41
5. So. Rakovník B 17 9 1 7 0 177:129 36
6. Loko Lužná 16 7 5 4 0 154:134 35
7. So. N. Strašecí B 17 5 4 8 0 130:176 31
8. So. Rakovník C 16 5 4 7 0 139:149 30
9. So. Lány C 17 5 3 9 0 136:170 30
10. Žst. Rakovník 17 3 0 14 0 113:193 23
11. RC Rakovník B 17 2 2 13 0 98:208 23
12. SK Pšovlky A 17 2 1 14 0 94:212 22

III. třída - 17. kolo
TJ Čistá B - So. Kroučová A 13 : 5 (44 : 31)
- Cipra P. 4, Šajner J. 4, Lepka M. 3, Bláha M. 1, čtyřhra Cipra P- Šajner J.
- Valeš M. 2, Staněk V. 1, Hladký J. 1, Hladký A. 0, čtyřhra Valeš M. – Staněk V.
So. Křivoklát B - So. Janov B 11 : 7 (41 : 39)
- Dolejš J. 3, Mika L. 3, Štěpnička J. 2, Lysý V. 1, čtyřhry Dolejš J. – Štěpnička J. a Mika L. – Lysý V.
- Macek Z. 4, Houdek P. st. 1, Šobek V. 1, Pacourek J. 1
SK Skryje B - So. Rakovník D 6 : 12
- nedošel zápis
So. Olešná C - SK Skryje A 9 : 9 (37 : 35)
- Šebek M. 4, Svoboda V. 3, Bařtipán J. 1, Folber J. 0 (2), Kočovský L. 0 (2), čtyřhra Šebek M. – Folber J.
- Rybáček L. 2, Švarc J. 2, Jedlička M. 2, Pour J. 2, čtyřhra Pour J. – Jedlička M.
So. Nesuchyně B - B. Lubná 16 : 2 (50 : 20)
- Vopravil M. 4, Barsa T. 4, Štindl R. 3, Šebek M. 2 (3), Micura D. 1 (1), čtyřhry Šebek M. – Barsa T. a Vopravil M. – Štindl R.
- Volenecký M. 1, Novák R. 1, Koutník P. 0, Spurný P. 0
SK Hřebečníky - So. Všetaty A 7 : 11 (28 : 38)
- Tomášek M. 3, Krůta J. 1, Hejný P. 1, Jirouš P. 1, čtyřhra Tomášek M. – Hejný P.
- Herink M. 4, Gebhart V. 3, Herink O. 2, Mendel P. 1, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.

IV. třída - 16. kolo
So. Branov - R. Třtice A 6 : 12 (26 : 41)
- Mencl M. 4, Kruba V. 0, Šípek M. 0, Pergler P. 0, čtyřhry Kruba V. – Šípek M. a Mencl M. – Pergler P.
- Vidrich F. 3, Libovický T. 3, Novotný M. 3, Kolek V. 3
1. So. Nesuchyně B 17 14 1 2 0 191:115 46
2. SK Skryje A 16 11 3 2 0 178:110 41
3. So. Rakovník D 17 9 5 3 0 168:138 40
4. B. Lubná 17 10 1 6 0 168:138 38
5. So. Křivoklát B 17 7 6 4 0 167:139 37
6. So. Olešná C 17 6 6 5 0 151:155 35
7. TJ Čistá B 17 7 3 7 0 158:148 34
8. So. Janov B 17 6 4 7 0 159:147 33
9. So. Kroučová A 16 5 4 7 0 145:143 30
10. SK Hřebečníky 17 3 5 9 0 127:179 28
11. So. Všetaty A 17 2 4 11 0 127:179 25
12. SK Skryje B 17 0 0 17 0 79:227 17

IV. třída - 17. kolo
TJ Čistá C - SK Slabce A 0 : 18 (10 : 54)
- Zlechovec E. 0, Plincner L. 0, Kašpar P. 0
- Tomášek R. 4, Zuda A. 4, Čekal V. 4, Hlaváček J. 4, čtyřhry Zuda A. – Hlaváček J. a Čekal V.– Tomášek R.
SK Pavlíkov - So. Skřivaň 15 : 3 (47 : 21)
- Jílek J. 4, Mrzena J. 4, Pelc Petr 4, Mika M. 2, čtyřhra Pelc Přem. – Jílek J.
- Broum Z. 1, Ledvinka M. 1, Megerle M. 0, Gebhart F. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
R. Třtice B - So. Branov pro nemoc odloženo
R. Třtice A - SK Pšovlky B 17 : 1 (27 : 34)
- Kolek V. 4, Novotný M. 4, Libovický T. 4, Vidrich F. 4, čtyřhra Kolek V. – Novotný M.
- Čechová E. st. 0, Čechová E. ml. 0, Koleník D. 0, Šulitka V. 0, čtyřhra Šulitka V. – Koleník D.
So. Nesuchyně C - So. Krupá 15 : 3 (47 : 13)
- Štindl R. 3 + 1WO, Jílek M. 2 + 2WO, Staněk M. 2 + 1WO, Kapoun M. 1 (1), Češka F. 0 + 1WO (3), čtyřhry Štindl R. a Jílek M. a Kapoun M. – Staněk M.
- Bureš J. 2 (3), Veselský P. 1, Kubů V. 0
RC Rakovník C - So. Křivoklát C 8 : 10 (27 : 43)
- Polák M. 2 Červenka J. 2, Nachtigal V. 2 (2), Nekovář J. 1, Kolář D. 0 (2), čtyřhra Nachtigal V. – Polák M.
- Pavlíček J. 3, Šiška J. 2, Šíma R. 2, Durčiak J. 2 , čtyřhra Šiška J. – Šíma R.
1. SK Slabce A 17 17 0 0 0 270:36 51
2. R. Třtice A 17 15 0 2 0 229:77 47
3. So. Nesuchyně C 17 14 0 3 0 211:95 45
4. So. Křivoklát C 17 10 2 5 0 159:147 39
5. So. Branov 16 7 2 7 0 149:139 32
6. SK Pšovlky B 17 7 0 10 0 122:184 31
7. SK Pavlíkov 17 6 2 9 0 135:171 31
8. So. Krupá 17 5 2 10 0 128:178 29
9. RC Rakovník C 17 5 2 10 0 138:168 29
10. So. Skřivaň 17 3 1 13 0 107:199 24
11. TJ Čistá C 17 2 2 13 0 88:218 23
12. R. Třtice B 16 3 1 12 0 82:206 23

V. třída - 16. kolo
So. Srbeč A - So. Rakovník E 15 : 3 (49 : 13)
- Jung R. 4, Mazourek P. 4, Červenka F. 3, Zelenka Z. 2, čtyřhry Jung R. – Zelenka Z. a Mazourek P. – Červenka F.
- Dašek S. 1, Benda M. 1, Skřivan J. 1, Jeníkovský J. 0

V. třída - 17. kolo
So. Lány D - So. Kroučová B 3 : 15 (15 : 49)
- Hanzlíček M. 1, Beloušek D. 1, Hrbek D. 0, Matoušek F. 0, čtyřhra Hanzlíček M. – Běloušek F.
- Fejfar T. 4, Píša J. 4, Kratěna J. 4, Trkal J. 2, čtyřhra Kratěna J. – Trkal J.
SK Slabce B - So. Srbeč A 4 : 14 (26 : 45)
- Němeček P. 4, Špaček P. 0, Hejda J. 0, Slepička V. 0
- Jung R. 3, Mazourek P. 3, Zelenka Z. 3, Červenka F. 3, čtyřhry Jung R. – Zelenka Z. a Mazourek P. – Červenka F.
So. Rakovník E - So. Srbeč B 13 : 5 (46 : 25)
- Čech D. 4, Pospíšil F. 3, Vaidiš D. 2, Skřivan J. 1 (2), Dašek S. 1 (2) čtyřhry Pospíšil F. – Skřivan J. a Čech D. – Vaidiš D.
- Baron P. 3, Čermák P. 2, Erlebach V. 0, Fischer J. 0
So. Všetaty B, R. Třtice C a SK Rousínov - volno

1. SK Rousínov 12 12 0 0 0 169:47 36
2. So. Kroučová B 12 10 1 1 0 171:45 33
3. So. Srbeč A 13 8 1 4 0 157:77 30
4. So. Všetaty B 12 8 0 4 0 139:77 28
5. SK Slabce B 12 6 1 5 0 109:107 25
6. So. Rakovník E 12 5 0 7 0 77:139 22
7. R. Třtice C 12 3 1 8 0 76:140 19
8. So. Lány D 13 1 0 12 0 53:181 15
9. So. Srbeč B 12 0 0 11 1 39:177 11

Finálové utkání So. Nové Strašecí A – KST Rakovník D se po vzájemné dohodě uskuteční v herně So. Nové Strašecí. Družstva po oboustranné dohodě upřesní termín a začátek utkání tak, aby finálové utkání bylo sehráno do 7. března 2012.

JAROSLAV KRAUS

15.2.2012 VSTUP DO DISKUSE 6
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z Country festivalu v Králově Dvoře.
13

OBRAZEM: Na festivalu zahráli i Rangers

Na světovém poháru Gran Prix Beroun diváci sledovali špičkové výkony.
26

OBRAZEM: Diváci viděli strhující výkony

OBRAZEM: Pozemkářky jsou ve finále! Ve velké bitvě udolaly Pragu

Rakovník - Rakovnické pozemní hokejistky zvládly semifinálovou bitvu s Pragou a o český trůn si to dnes rozdají se Slávií Praha.

OBRAZEM: Rakovničtí pozemkáři postoupili do finále!

Rakovník - Po úspěšném vystoupení žen nastoupili ke svému semifinálovému duelu extraligy pozemního hokeje také muži, které čekal soupeř ze západu Čech Plzeň-Litice.

Pochod krajem Oty Pavla navštívili známí sportovci z Dukly Praha

Branov /FOTOGALERIE/ – Celkem šest set třicet sedm lidí se v sobotu vypravilo na Pochod krajem Oty Pavla. Startovali od branovské sokolovny. Opět si vybírali z několika různě dlouhých tras krásnou krajinou v okolí Berounky.

Pavlíček: Na naše závěry jsem tak trochu čekal

Lužná /ROZHOVOR/ – Kdo by to byl po podzimní části okresního přeboru čekal, že pro celkový triumf si nakonec dojdou fotbalisté luženské Sparty. Vítězství bylo o to sladší, že se zrodilo až v posledním kole v přímém souboji s Kněževsí, navíc před zraky 400 diváků. Nemalé zásluhy na celkovém úspěchu má trenér Tomáš Pavlíček, pod jehož vedením válcovali borci v červenočerných dresech především v jarní části jednoho soupeře za druhým.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies