VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hředle A rozdávaly zase kanára

Rakovník - Výsledky okresního stolního tenisu na Rakovnicku.

24.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

I. třída - 14. kolo
So. Olešná A - So. Nové Strašecí A 8 : 10 (32 : 39)
- Lédl J. 3, Procházka T. 2, Kreidl P. 2, Bařtipán Z. 0, čtyřhra Kreidl P. – Lédl J.
- Fabinger F. 3, Pittner K. 3, Libovický V. 2, Libovický P. 1, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
KST Rakovník D - TJ Čistá A 14 : 4 (45 : 23)
- Froněk P. 4, Lepka M. ml. 4, Podestát V. 4, Podestát J. 0, čtyřhry Podestát J. – Podestát V. a Froněk P. – Lepka M. ml.
- Bedenk P. 1, Bezstarosti V. 1, Zeman J. 1, Lepka M. st. 1
So. Nesuchyně A - RC Rakovník A 11 : 7 (40 : 29)
- Hetto T. 4, Šerák M. 2, Šebek V. 2, Krob M. 2, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Hejda L. 3, Smitka L. 2, Pacourek R. 1, Camfourek M. 0, čtyřhra Hejda L. – Pacourek R.
So. Janov A - So. Rakovník A 6 : 12 (28 : 42)
- Dráždil M. 3, Kapoun O. 1, Macek Z. 1, Amler Mil 0 (2), Fric J. 0 (2), čtyřhra Macek Z. – Kapoun O.
- Stibor J. 4, Čermák L. 3, Jansa S. 3, Jerhot J. 1, čtyřhra Stibor J. – Jansa S.
So. Hředle A - SK Přílepy A 18 : 0 (54 : 13)
- Pacourek J. 4, Novák T. 4, Linc J. 4, Mrázek J. 4, čtyřhry Linc J. - Pacourek J. a Mrázek J. – Novák T.
- Jílek J. 0, Jiříček J. 0, Kutílek J. 0, Holý K. 0 (2), Adamczuk J. 0 (2)
So. Křivoklát A - KK Rakovník 7 : 11 (26 : 39)
- Jaroš L. 3, Hauner M. 2, Brožek V. 1, Mika M. 0 čtyřhra Hauner M. – Mika M.
- Štengl J. 4, Koloc M. 3, Fojtík J. 2, Holý J. 1, čtyřhra Štengl J. – Koloc M.
1. So. Hředle A 14 12 0 2 0 176:76 38
2. So. Nesuchyně A 14 11 0 3 0 149:103 36
3. KK Rakovník 14 10 1 3 0 147:105 35
4. So. N. Strašecí A 14 9 3 2 0 151:101 35
5. So. Rakovník A 14 8 2 4 0 139:113 32
6. So. Janov A 14 6 2 6 0 139:113 28
7. So. Olešná A 14 5 2 7 0 124:128 26
8. KST Rakovník D 14 5 1 8 0 114:138 25
9. SK Přílepy A 14 5 0 9 0 103:149 24
10. RC Rakovník A 14 3 2 9 0 115:137 22
11. TJ Čistá A 14 2 0 12 0 76:176 18
12. So. Křivoklát A 14 1 1 12 0 79:173 17

II. třída - 14. kolo
SK Přílepy B - So. Nové Strašecí B 7 : 11 (29 : 35)
- Adamczuk J. 3, Zajíc V. 2, Havel V. 1, Jiříček J. 0, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
- Libovický V. 4, Libovický P. 3, Bouček J. 2, Bünter M. 1, čtyřhra Libovický V. – Libovický P.
Loko Lužná - So. Lány C 13 : 5 (43 : 24)
- Vajnar L. 3 + 1WO, Štrougal L. ml. 2 + 1WO, Hájek M. 2 + 1WO, Komínek O. 1, čtyřhry Hájek M. – Vajnar L. a Štrougal L. ml. – Komínek O. WO
- Eichenmann F. 2, Lážnovský J. 2, Kosár E. 1, Moravec Mich. 0 (1)
So. Rakovník B - Žst. Rakovník 13 : 5 (46 : 24)
- Čermák L. 4, Hlavatý V. 3, Pitař M. 3, Jerhot J. 1, čtyřhry Hlavatý V. – Pitař M. a Jerhot J. – Čermák L.
- Chovan D. 3, Řenč J. 1, Chvojan J. 1, Franěk F. 0
RC Rakovník B - So. Rakovník C 5 : 13 (26 : 42 )
- Kolář M. 2, Pacourek R. 1 (3), Nachtigal V. 1, Pýcha H. 1
- Folk J. 4, Zach F. 2 + 1WO, Sosna P. 2, Kratochvíl M. 2, čtyřhry Kratochvíl M. – Folk J. a Sosna P. – Zach F.
So. Hředle B - So. Olešná B 15 : 3 (49 : 27)
- Pacourek J. 4, Martínek J. 4, Bečvář M. 3, Polášek M. 2, čtyřhry Bečvář M. – Polášek M. a Martínek J. – Pacourek J.
- Kreidl P. 2, Vít V. 1, Itner R. 0, Pavlíček V. 0
So. Nové Strašecí B - SK Pšovlky A 10 : 8 (31 : 29)
- Hrdý S. 3, Zíma M. 3, Libovický R. 1 Vlášek O. 1 (3), Rovný P. 1 (1), čtyřhra Rovný P. – Hrdý S.
- Kadeřábek M. 4, Šulitka O. 2, Hospodářský J. 1, Šulitka V. 0 , čtyřhra Šulitka O. – Kadeřábek M.
1. So. Hředle B 14 12 1 1 0 183:69 39
2. So. N. Strašecí C 14 8 5 1 0 145:107 35
3. So. Olešná B 14 9 2 3 0 150:102 34
4. SK Přílepy B 13 9 0 4 0 141:93 31
5. So. Rakovník B 14 8 1 5 0 149:103 31
6. Loko Lužná 13 6 4 3 0 126:108 29
7. So. Rakovník C 14 5 4 5 0 127:125 28
8. So. N. Strašecí B 14 5 3 6 0 115:137 27
9. So. Lány C 14 4 3 7 0 119:133 25
10. Žst. Rakovník 14 3 0 11 0 99:153 20
11. RC Rakovník B 14 2 1 11 0 76:176 19
12. SK Pšovlky A 14 0 0 14 0 64:188 14

III. třída - 10. kolo
SK Hřebečníky - SK Skryje B 11 : 7 (44 : 27)
- Tomášek M. 3, Hejný P. 3, Jirouš P. 2, Krůta J. 2, čtyřhra Jirouš P. – Krůta J.
- Hůla J. 3, Zíma P. 2, Jedlička P. 1, Krauz J. 0, čtyřhra Hůla J. – Zíma P.
III. třída - 14. kolo
So. Kroučová A - B. Lubná 8 : 10 (32 : 36)
- Kováčik J. 3, Fejfar V. 2, Valeš M. 1, Staněk V. 0, čtyřhry Valeš M. – Staněk V. a Fejfar V. - Kováčik J..
- Pokorný M. 4, Spurný P. 3, Novák R. 2, Volenecký M. 1
SK Skryje A - So. Všetaty A 13 : 5 (42 : 20)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 3, Švarc J. 3, Rybáček L. 3, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
- Herink M. 4, Gebhart V. 0, Herink O. 0, Kalík J. ml. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
So. Rakovník D - SK Hřebečníky 11 : 7 (36 : 31)
- Pitař M. 4, Renč Z. 4, Procházka V. 2, Pospíšil F. 0 (2), Skřivan J. 0 (2), čtyřhra Pitař M. – Renč Z.
- Krůta J. 2, Tomášek M. 2, Jirouš P. 1, Hejný P. 1, čtyřhra Krůta J. – Jirouš P.
So. Janov B - So. Nesuchyně B 7 : 11 (22 : 42)
-Houdek P. st. 3, Ryska L. 2, Šobek V. 1, Houdek P. ml. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Šobek V.
- Barsa T. 4, Štindl R. 3, Vopravil M. 2, Micura D. 1, čtyřhra Vopravil M. – Štindl R.
TJ Čistá B - So. Olešná C 5 : 13 (27 : 43)
- Kadavý V. 2, Lepka M. st. 1, Cipra P. 0, Šajner J. 0, čtyřhry Cipra P. – Šajner J. a Kadavý V. – Lepka M. st.
- Šebek M. 4, Hubka M. 4, Bařtipán J. 3, Folber J. 2
So. Křivoklát B - SK Skryje B 14 : 4 (47 : 26)
- Mika L. 4, Dolejš J. 4, Štěpnička J. 3, Lysý V. 2, čtyřhra Mika L. – Dolejš J.
- Hůla J. 2, Jedlička P. 1, Zíma P. 0, Hůla V. 0, čtyřhra Hůla V. – Jedlička P:
1. So. Nesuchyně B 14 12 0 2 0 153:99 38
2. SK Skryje A 13 10 1 2 0 146:88 34
3. So. Rakovník D 14 7 5 2 0 139:113 33
4. B. Lubná 14 8 1 5 0 143:109 31
5. So. Olešná C 14 6 4 4 0 127:125 30
6. So. Křivoklát B 14 4 6 4 0 135:117 28
7. TJ Čistá B 14 5 3 6 0 123:129 27
8. So. Janov B 14 5 3 6 0 130:122 27
9. So. Kroučová A 13 4 4 5 0 122:112 25
10. SK Hřebečníky 14 3 5 6 0 108:144 25
11. So. Všetaty A 14 1 4 9 0 104:148 20
12. SK Skryje B 14 0 0 14 0 64:188 14

IV. třída - 14. kolo
SK Slabce A - So. Krupá 14 : 4 (47 : 22)
- Tomášek R. 4, Zuda A. 4, Čekal V. 3, Hlaváček J. 1, čtyřhry Tomášek R. – Čekal V. a Hlaváček J. – Zuda A.
- Veselský P. 1, Macek Z. 1, Bureš J. 1, Svoboda V. 1
SK Pšovlky B - So. Křivoklát C 6 : 12 (33 : 41)
- Flajšingr P. 3, Koleníková D. 2, Švejkovský Z. 1, Šulitka V. 0
- Šiška J. 4, Pavlíček J. 3, Šíma R. 2, Durčiak J. 1, čtyřhry Pavlíček J. – Durčiak J. a Šiška J. – Šíma R.
So. Branov - RC Rakovník C 9 : 9 (31 : 36)
- Mencl M. 4, Šípek M. 2, Pergler P. 2, Pokorný J. 0 (2), Horn J. 0 (2) , čtyřhra Mencl M. – Pergler P.
- Nachtigal V. 3, Polák M. 3, Červenka J. 1, Nekovář J. 1, čtyřhra Červenka J. – Nekovář J.
So. Skřivaň - So. Nesuchyně C 1 : 17 ( 8 : 53)
- Gebhart F. 1, Ledvinka M. 0, Šíma J. 0, Lev A. 0 (2), Megerle M. 0 (2)
- Jílek M. 4, Štindl R. 4, Kapoun M. 4, Staněk M. 3, čtyřhry Kapoun M. – Staněk M. a Jílek M. – Štindl R.
TJ Čistá C - R. Třtice A 2 : 16 (24 : 51)
- Zlechovec E. 0, Plincner L. 0, Fehér Š. 0, Štrunc F. 0, čtyřhry Štrunc F. – Fehér Š. a Zlechovec E. – Plincner L.
- Vidrich F. 4, Kolek V. 4, Novotný M. 4, Libovický T. 4
SK Pavlíkov - R. Třtice B 17 : 1 (53 : 10)
- Pelc Petr 4, Mrzena J. 4, Gebhart L. 4, Mika M. 3, čtyřhry Pelc Přem. – Pelc Petr a Mrzena J. – Gebhart L.
- Eis J. 1, Halíř D. 0, Nedvěd D. 0, Vondra P. 0 (3), Vožechová M. 0 (1)
1. SK Slabce A 14 14 0 0 0 218:34 42
2. R. Třtice A 14 12 0 2 0 184:68 38
3. So. Nesuchyně C 14 11 0 3 0 171:81 36
4. So. Křivoklát C 14 8 2 4 0 139:113 32
5. So. Branov 14 7 2 5 0 138:114 30
6. SK Pšovlky B 14 6 0 8 0 105:147 26
7. RC Rakovník C 14 5 2 7 0 115:137 26
8. SK Pavlíkov 14 5 1 8 0 109:143 25
9. So. Krupá 14 4 2 8 0 106:146 24
10. So. Skřivaň 14 3 1 10 0 94:158 21
11. R. Třtice B 14 2 1 11 0 64:188 19
12. TJ Čistá C 14 1 1 12 0 69:183 17

V. třída - 14. kolo
So. Kroučová B - So. Srbeč B 17 : 1 (51 : 8)
- Píša J. 4, Fejfar T. 4, Staněk V. 4, Trkal J. 3, čtyřhry Píša J. – Fejfar T. a Staněk V. – Trkal J.
- Baron P. 1, Fischer J. 0, Matoušek S. 0, Erlebach V. 0 (2), Keder M. 0 (2)
So. Všetaty B - So. Rakovník E 15 : 3 (50 : 19)
- Hornof P. 4, Pešek L. 4, Uhrin P. 3, Mendel P. 2, čtyřhry Uhrin P. – Mendel P. a Hornof P. – Pešek L.
- Pospíšil F. 1, Dašek S. 1, Čech D. 1, Skřivan J. 0
So. Lány D - SK Slabce B 7 : 11 (25 : 36)
- Moravec Mich. 3, Hrbek D. 2, Matoušek F. 1, Běloušek D. 0, čtyřhra Moravec Mich. – Běloušek D.
- Němeček P. 4, Špaček P. 3, Hejda J. 2, Slepička V. 1, čtyřhra Němeček P. – Špaček P.
SK Rousínov, R. Třtice C a So. Srbeč A - volno 1. SK Rousínov 10 10 0 0 0 144:36 30
2. So. Kroučová B 11 9 1 1 0 156:42 30
3. So. Všetaty B 10 7 0 3 0 114:66 24
4. So. Srbeč A 10 6 1 3 0 120:60 23
5. SK Slabce B 10 5 1 4 0 95:85 21
6. So. Rakovník E 9 3 0 6 0 47:115 15
7. R. Třtice C 10 2 1 7 0 61:119 15
8. So. Lány D 10 1 0 9 0 42:138 12
9. So. Srbeč B 10 0 0 9 1 31:149 9

JAROSLAV KRAUS

24.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Z chaty rodinný dům – proměna je možná, ale má svá úskalí

Studenti v Rakovníku protestují proti propouštění učitelů.
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
223

SLEDUJEME: Studenti v Rakovníku protestovali proti propouštění učitelů

Olympie vyválčila z mistrovství republiky bronz

Plzeň - V dvoudenním mistrovství ČR ve futsalu žen, kterého se zúčastnilo dvanáct týmů, startovaly hned dva z Rakovníka. Z divizní soutěže postoupil jak FK Rakovník tak i SK Olympie Rakovník. Oba se probojovaly do semifinále, které však bylo jejich konečnou. Souboj o bronz byl tedy velice pikantní. Navrch měla nakonec Olympie, která zvítězila po penaltách.

Oheň v lese způsobil škodu za 200 tisíc korun

Rakovnicko – Škodu za dvě stě tisíc korun má na svědomí požár lesní hrabanky u obce Velká Chmelištná. Hrabanka začala hořet v pondělí krátce před půl pátou odpoledne. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Rakovníka i dobrovolné jednotky z Čisté, Jesenice a Kralovic.

OBRAZEM: Řeka ožila prvními vodáky

Roztoky /FOTOGALERIE/ – Horké letní počasí přilákalo k řece Berounce první milovníky sluníčka a pohody. I když je nyní v řece málo vody, protože na Rakovnicku už nezapršelo nejméně čtrnáct dní, do vln se vrhli také první vodáci. Chaty kolem řeky už navštívili chataři.

Kapitánka Kříženecká si v Rakovníku zahrála naposledy

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Naposledy s kapitánskou páskou na rakovnické umělé trávě nastoupila Karolína Kříženecká, která se rozhodla letos ukončit svoji bohatou hráčskou kariéru ozdobenou mistrovským titulem a starty v evropských pohárech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies