Úvod zápasu s Pragou patřil rakovnickým ženám, které se také ujaly vedení. Poté však převzaly taktovku ženy z Prahy a výsledkem bylo otočení skóre na 2:1. Rakovničankám se však ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Druhé dějství začalo pro tým hrající kapitánky Karolíny Kříženecké výborně a Stehlíková poslala Rakovničanky opět do vedení. Zbylé minuty se odehrály za stálého tlaku hráček Pragovky. Rakovnická děvčata hrozila jen výjimečně z brejků. Vítězství si však vzít nenechala a ve finále se utkají se Slávií, se kterou v závěrečném duelu základní části uhrála remízu 2:2. Za Rakovník skórovaly dvakrát Hanzlová a Stehlíková, za Pragu se trefily Paterson a Decsyova.

Rakovničtí pozemní hokejisté zdolali Litice 2:1 a ve finále se dnes utkají se Slávií.
OBRAZEM: Rakovničtí pozemkáři postoupili do finále!