HC 1972 Rakovník - So. Mnichovice 9:1 (5:0)

Domácí od začátku utkání tahali za delší konec a už v 2. minutě M. Seemann proměnil první trestný roh na 1:0.V dalším průběhu prvního poločasu se trefil ještě dvakrát po stejné situaci, jednou ho napodobili Jahoda s Procházkou. Hosté zahrozili pouze dvakrát a zejména za zneškodnění Turkovy šance měl gólman J. Seemann pochvalu.

V druhé polovině se rozstřílel nejlepší extraligový kanonýr Procházka, další dvě branky přidali znovu M. Seemann a Jahoda, Hornofova střela pak orazítkovala tyčku. Čestný úspěch zaznamenali Mnichovičtí až v poslední minutě z hokejky Lavického, ale to už nemohlo nic změnit na spokojenosti trenéra Hraby: „Dařilo se nám proměňovat trestné rohy i další šance, v podstatě jsme soupeře nepustili do zápasu a splnili tak svůj cíl připsat si po týmovém výkonu do vyrovnané tabulky další tři body.“

HC 1972: J. Seemann ( 36. Vazač) - Dašek, Ostaš, Hudeček, P. Bouma, D. Bouma, Hlína, Jahoda, Hornof, M. Seemann, Beneš, Procházka, hrající trenér Pavel Hraba. (kol)