Bohemians Praha - HC 1972 Rakovník 1:3 (0:1)

Rakovničanky měly více ze hry a během úvodní dvacetiminutovky si vypracovaly hned dvě slibné šance.Nejprve Hudečková našla z pravé strany před brankou volnou Fojtíkovou, podruhé zahrozila Hanzlová.Oběma však chyběl klid v koncovce, a tak vynikla jen gólmanka Bulejčíková.Domácí tým zahrozil zejména z hokejek Reichlové a Preissové, ale i Wittmannová byla na svém místě.Poločasové skóre určila 21.minuta, ve které Predmeská proměnila trestný roh na 0:1.

I po přestávce měl Rakovník znovu výhodu trestného rohu, ale nevyužil ji a z následného brejku se prosadila Soukupová na 1:1.Rakovník ale odpověděl nejlépe, jak mohl.Z dalšího trestného rohu vytěžil znovu vedení, když míček doklepla do domácí branky Čermáková.Výsledek pak potvrdila nejhezčí akce utkání, kdy Hudečková našla včas a přesně Hanzlovou a ta ukázkovým bekhendem potvrdila pověst nadějné střelkyně.

"Výkon byl lepší než minulý týden doma proti Hostivaři, v podstatě jsme domácí nepustili do vážnější akce mimo jediného gólu. Obrana před gólmankou Wittmannovou pracovala velmi dobře, hráčky Bohemians neměly ani jeden trestný roh. Prosadili jsme se i v koncovce, bodově jsme se přiblížili k bronzové příčce, ale čeká nás utkání právě se třetím Hradcem a pak doma závěr podzimu s posledními Mnichovicemi,"uvedl po utkání pro Rakovnický deník trenér Radek Ostaš.

Sestava HC 1972: Wittmannová - Predmeská, Škrancová, Brotánková, L. Holubová, B. Polcarová, Křikavová, Fojtíková, Římalová, Hudečková, T. Matoušková, Hanzlová, Vorlová, Steinbachová, E. Holubová, Čermáková. Trenér: Radek Ostaš.