FBC Rakovník A – AC Zkáza Plzeň 8:4 (2:2)

Plzeň měla Rakovníku v odvetném utkání tohoto ročníku co vracet. Již na konci druhé minuty rozvlnil po Šikově nahrávce Pyskatý a gólová přestřelka mohla začít – 1:0. Plzeň vyrovnala, ale hned vzápětí se do úniku dostává Koláček a je nedovoleně zastaven. Následné trestné střílení s klidem proměnil Vlk – 2:1. Po nedůrazu rakovnické obrany Zkáza opět srovnala – 2:2. Avšak Šik našel před brankou Koláčka a Rakovník znovu vede – 3:2. Odpovědí je poslední vyrovnání Zkázy v utkání. Vedení na stranu Rakovníka opět po nahrávce Šika naklání Koláček a po Němečkově nahrávce Pyskatý poslal svůj tým již do dvoubrankového náskoku, který ještě navýšil po individuální akci Šik – 6:3. Plzeň poté snížila, avšak na druhé straně se do úniku dostal Šik a byl nedovoleně zastaven. Následné trestné střílení sám faulovaný proměnil. Z následné přesilové hry po nahrávce Vlka vystřelil z první Koláček a zaznamenal tak svou třetí branku v zápase – 7:4. Poslední slovo měl po nahrávce Vlka do prázdné branky Pyskatý, který si rovněž připsal hattrick.

FBC Rakovník A – Ejpovice 3:3 (3:1)

V druhém utkání Rakovník narazil na velmi těžkého soupeře z Ejpovic. Hned v první minutě přihrál Šik Koláčkovi, který otevřel skóre utkání a minutu nato Šik po Vlkově nahrávce přidal druhou branku – 0:2. Lepší vstup do utkání si Rakovničtí snad ani nemohli přát. Odpověď však přišla vzápětí v podobě vymetení Hamouzovy šibenice – 2:1. Po Vlkově nahrávce Koláček posunul Rakovník opět blíže k vítězství, ale to jim bohužel nebylo v tomto utkání přáno. I když brankář Hamouz dlouho držel rakovnické šance na zisk tří bodů, byl na dvě střely Ejpovic krátký – 3:3. Rakovnická obrana byla v tu chvíli rozhozena z dalších kombinací Ejpovic, ale další branku již neinkasovala. Na druhé straně do konce utkání ještě třikrát utekla dvojice Němeček, Pyskatý, ale bohužel druhý jmenovaný štěstí v koncovce nenašel. Přesto se jedná o cennou remízu, neboť Ejpovice Rakovník třikrát přestřílely, ale ten měl za zády výborně chytajícího Hamouze.
Po tomto kole se Rakovník stále drží na hezkém šestém místě tabulky.

FBC Rakovník: Hamouz, Němeček, Koláček, Pyskatý, Vlk, Šik, Kochánek
Náhradníci: Petrbok, Halama, Fišer . ⋌