Recept na Suchdol: slepené góly a skvělý Nistor

Rakovník – I když už hokejbaloví žáci HBC Rakovník neměli naději proniknout do finálového turnaje o mistra ČR, byla na nich při utkání s jihočeským Suchdolem vidět velká vůle po vítězství. To nakonec proti houževnatému soupeři vybojovali.

18.5.2017

Červený a bílý tým HBC Rakovník, které na turnaji obsadily první dvě místa.Foto: archiv klubu

Rakovníku neskutečně vyšla 7. minuta, když během dvanácti vteřin vstřelil dvě branky – nejprve z dálky Čech a hned po buly také kapitán Molnár. Hosté se snažili o korigování výsledku, ale nedařilo se jim překonat domácího brankáře M. Nistora.

Na začátku druhé třetiny přidali domácí Sušánkou třetí branku a zdálo se hotovo, jenže byl to ještě boj. Šance měly oba celky, ovšem brankáři excelovali hlavně při tečovaných střelách, které vyráželi po skvělém reflexu na poslední chvíli. Nakonec se ve 28. minutě přece jen prosadili hosté a zápas dostal další náboj. Po této brance domácí hráči dostali trochu strach o výsledek, ale perfektně bránili a především díky brankáři Nistorovi se jim povedlo utkání dovést do vítězného konce.

„Zápas pro nás byl hodně složitý, houževnatý soupeř nesložil zbraně ani při rozdílu tří branek a až do konce jeho hráči kousali a byli velmi nepříjemní," uznal trenér Rakovníka Milan Sýkora.
HBC Rakovník – SK Suchdol n/L 3:1 (2:0, 1:1, 0:0). Branky: Čech (Nistor D.), Molnár (Sýkora, Mendel), Sušánka (Nistor D., Čech).

Rakovník: Nistor M. – Molnár, Čech, Macák, Köhler, Nistor D., Sušánka, Mendel, Sýkora, Korf, Císař, Fišer M., Panoch. Trenéři: Mil. Sýkora, David Štulc.

Autor: Rudolf Muzika

18.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Slavnostní začátek a pak rozpaky. Hořovick prohrálo 2:3.
19

Drama se šťastným koncem! SK Rakovník vydřel v Hořovicku první venkovní výhru

Lánský zámecký park.
12

Lánský zámecký park láká k podzimní procházce

Žlutá lavina nadělila Bolevci desítku

Rakovník /FOTOGALERIE/- Ani ve druhém kole české extraligy rakovničtí pozemní hokejisté nezaváhali a převálcovali plzeňský Bolevec dvouciferným výsledkem.Po dvou zápasech tak začali podzimní část plným bodovým ziskem.

Mladí hasiči změřili své síly ve Hřebči

Hřebeč /FOTOGALERIE/ - Na fotbalovém hřišti ve Hřebči v sobotu soutěžili mladí hasiči v královské disciplíně požárního sportu, tedy požárním útoku. Do 29. ročníku Memoriálu Jaroslava Haška a Miroslava Thota se zapojilo celkem sto devadesát starších a mladších žáků z tuctu hasičských sborů nejen z blízkého okolí.

Šlágr na Zátiší rozhodovaly penalty. Bonusový bod získaly Kolešovice

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ - Okresní přebor pokračuje 5. kolem. V souboji dosud neporažených týmů vyhrály Kolešovice na Olympii až po penaltách, což znamená, že žádný tým soutěže již není stoprocentní. Zápas, který skončil po 90 minutách 0:0, nedohrálo ani jedno mužstvo v plném počtu hráčů.

OBRAZEM: Nejtvrdší hasiči soutěžili na Husově náměstí v Rakovníku

Slaný - Husovo náměstí v Rakovníku patřilo v sobotu hasičům. Ti zde soutěžili o titul Nejtvrdší hasič v soutěži O pohár starosty Krajského sdružení hasičů. Hasiči i hasičky z širokého okolí zdolávali náročnou trať a nemalý počet z nich si sáhl na dno.