TJ Kovo Praha – HBC Nové Strašecí
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Už od začátku utkání byli domácí hokejbalisté aktivnější a vytvořili si nespočet šancí, které i díky výborně chytajícímu Šnoblovi nekončily za jeho zády. Na druhé straně velkou šanci měl strašecký Průša, ale střela ťukla o břevno. Ve druhé třetině se podařilo v přesilové hře domácích vstřelit gól – 1:0, na který hosté do konce utkání už nedokázali odpovědět a tři body se tak připsaly Pražanům.
Ježci Heřmanův Městec
– HBC Nové Strašecí
1:2 ( 0:1, 1:1, 0:0)

Hned druhá minuta utkání znamenala radost pro strašecký tým, když se po nahozeném míčku před branku ze vzduchu přesně trefil Horáček – 0:1. Druhá třetina přinesla přesilovku domácích, kterou využili a srovnali skóre – 1:1. Radost z vyrovnávací branky však dlouho netrvala, když hned za čtvrt minuty přesně zamířil Průša a poslal míček za záda domácího gólmana – 1:2.Třetí třetina už žádný gól nepřinesla a Strašecí si odvezlo tři body a rovněž i zajistilo postup do play off z druhého místa.
HBC Nové Strašecí: Šnobl - Kuna, Douša, Duchoň, Husák - Petrus, Lev, Čížek - Horáček, Ryss, Průša - Daenemark, Černý, Beznoska (pouze v sobotu