VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tenisová divize má jen dva neporažené

Střední Čechy - Po týdenní přestávce opět pokračovaly krajské tenisové soutěže družstev. Ve Středočeské divizi dál vládnou Ml. Boleslav a Brandýs. Týmy, které zatím nepoznaly hořkost porážky, když tentokrát si se svými soupeři snadno poradily.

3.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

Bez jediné porážky jsou však i lídři ostatních soutěží a skupin. Výjimkou je Bezděkov/Unhošť, který jako jediný tým na čele už jednou prohrál.

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

4. kolo: TK Březnice – TK Benátky n. J. 6:3, LTC Mladá Boleslav –– SK Tenis Rohatsko 8:1, Sj Český Brod – Tenis Brandýs n. L. 3:6, TC Realsport Nymburk B – LTC Beroun 7:2.

1. Ml. Boleslav 4 4 0  30:6   8
2. Brandýs n. L. 4 4 0  29:7   8
3. Nymburk B 4 3 1  21:15  7
4. Rohatsko 4 2 2  18:18  6
5. Březnice 4 2 2  17:19  6
6. Český Brod 4 1 3  11:25  5
7. Benátky n. J. 4 0 4  12:24  4
8. Beroun 4 0 4   6:30  4

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A
4. kolo:
F.H.TK Dobřichovice B – TJ Kralupy 6:3, So Sedlčany – TK Kročehlavy 3:6, Tenis Dobříš – Baník Příbram 8:1, SK Černošice – SK Mělník 2:7.

1. Dobříš 4 4 0  26:10  8
2. SK Mělník 4 3 1  27:9   7
3. Kročehlavy 4 3 1  21:15  7
4. Dobřichovice B 4 3 1  16:20  7
5. Sedlčany 4 1 3  17:19  5
6. Baník Příbram 4 1 3  16:20  5
7. Kralupy 4 1 3  13:23  5
8. Černošice 4 0 4   8:28  4

Skupina B
4. kolo:
So Říčany – Sparta Kutná Hora 1:8, LTC Houštka – TK Mn. Hradiště 7:2, TK Benešov – Tenis Brandýs n. L. B 3:6, LTC Kolín – LTC Mladá Boleslav B 4:5.

1. Kutná Hora 4 4 0  29:7   8
2. Brandýs n. L. B 4 4 0  23:13  8
3. Ml. Boleslav B 4 3 1  24:12  7
4. Houštka 4 2 2  22:14  6
5. Benešov 4 2 2  17:19  6
6. LTC Kolín 4 1 3  14:22  5
7. Mn. Hradiště 4 0 4  11:25  4
8. Říčany 4 0 4   6:30  4

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A
4. kolo:
LTC Rakovník – LTC Rudná 2:7, So Nučice – So Buštěhrad 3:6, SK Kladno – Loko Beroun 3:6, Sn Kladno B – TK Stochov 9:0. Předehrávka 7. kola: Loko Beroun – Buštěhrad 7:2.

1. Sn Kladno B 4 4 0  34:2   8
2. SK Kladno 4 3 1  19:17  7
3. Stochov 4 3 1  18:18  7
4. Loko Beroun 5 2 3  19:26  7
5. Rudná 4 2 2  21:15  6
6. Rakovník 4 2 2  17:19  6
7. Buštěhrad 5 1 4  16:29  6
8. Nučice 4 0 4   9:27  4

Skupina B
4. kolo:
LTC Houštka B – LTC Kolín B 2:7, SK Mělník B – Sj Žiželice n. C. 6:3, TK Neratovice – LTC Bakov n. J. 2:7, TK Benátky n. J. – LTC Poděbrady 2:7.

1. Poděbrady 4 4 0  30:6   8
2. Kolín B 4 4 0  24:12  8
3. Bakov n. J. 4 3 1  21:15  7
4. Mělník B 4 2 2  20:16  6
5. Žiželice n. C. 4 1 3  17:19  5
6. Benátky n. J. B 4 1 3  12:24  5
7. Houštka B 4 1 3  11:25  5
8. Neratovice 4 0 4   9:27  4

Skupina C
4. kolo:
Vestecká sportovní – So Dobřichovice 9:0, PBtisk Bohutín B – Tenis Dobříš B 6:3, So Měchenice – TK Březnice B 5:4, Sp Rožmitál – LTC Řevnice 8:1.

1. Měchenice 4 4 0  25:11  8
2. Vestecká sportovní 4 4 0  25:11  8
3. Rožmitál 4 2 2  22:14  6
4. Bohutín B 4 2 2  18:18  6
5. Březnice B 4 2 2  18:18  6
6. Dobříš B 4 2 2  18:18  6
7. Řevnice 4 0 4  11:25  4
8. Dobřichovice 4 0 4   7:29  4

Skupina D
4. kolo:
Jiskra Zruč n. S. – Kelly Tennis Academy 3:6, So Votice – TK Hrušov 5:4, 1. TK Pacov – So Říčany B 5:4, Sparta Kutná Hora – TK Radošovice 5:4.

1. Kelly Tennis Academy 4 4 0  23:13  8
2. Kutná Hora B 4 2 2  19:17  6
3. Votice 4 2 2  18:18  6
4. Pacov 4 2 2  18:18  6
5. Hrušov 4 2 2  17:19  6
6. Radošovice 3 2 1  16:11  5
7. Říčany B 4 1 3  16:20  5
8. Zruč n. S. 3 0 3   8:19  3

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A
4. kolo:
So Hostivice – SK Černošice B 8:1, TK Stochov B – Hvězda Kladno 7:2, Loko Zdice – LTC Rakovník B 7:2, LTC Roztoky u Prahy – So Nučice B 4:5.

1. Hostivice 4 4 0  30:6   8
2. Zdice 4 4 0  28:8   8
3. Nučice B 4 3 1  18:18  7
4. Stochov B 4 2 2  18:18  6
5. Černošice B 4 1 3  14:22  5
6. Hvězda Kladno 4 1 3  13:23  5
7. Roztoky u Prahy 3 0 3   8:19  3
8. Rakovník B 3 0 3   6:21  3

Skupina B
4. kolo:
Tenis Brandýs C – TC Realsport Nymburk C 4:5, TK Lysá n. Labem – 1. TK Pacov B 7:2, Sj Žiželice B – LTC Starý Kolín 2:7, SK Mělník C – TK Mn. Hradiště B 4:5.

1. Lysá n. L. 4 4 0  23:13  8
2. Starý Kolín 4 4 0  23:13  8
3. Mn Hradiště B 4 3 1  23:13  7
4. Mělník C 4 2 2  21:15  6
5. Nymburk C 4 1 3  16:20  5
6. Žiželice B 4 1 3  15:21  5
7. Pacov B 4 1 3  11:25  5
8. Brandýs C 4 0 4  12:24  4

Skupina C
4. kolo:
Baník Příbram B – Sp Rožmitál B 7:2, LTC Beroun B – TK Březnice C 9:0, TK Mníšek p. B. – Sp Hořovice 2:7, Sp Žebrák – So Kamýk n. Vlt. 6:3.

1. LTC Beroun B 4 4 0  31:5   8
2. Žebrák 4 3 1  24:12  7
3. Kamýk n. Vlt. 4 3 1  22:14  7
4. Hořovice 4 3 1  20:16  7
5. Mníšek p. B. 4 2 2  17:19  6
6. Příbram B 4 1 3  16:20  5
7. Rožmitál B 4 0 4   8:28  5
8. Březnice C 4 0 4   6:30  4

Skupina D
4. kolo:
Sj Čerčany – Sparta Kutná Hora D 6:3, TK Týnec n. S. – TK Benešov B 7:2, Sp Průhonice – Sj Čerčany B 5:4, Sparta Kutná Hora C – So Votice B 4:5.

1. Týnec n. S. 4 4 0  31:5   8
2. Kutná Hora C 4 3 1  24:12  7
3. Votice B 4 2 2  17:19  6
4. Benešov B 4 2 2  16:20  6
5. Čerčany A 4 2 2  15:21  6
6. Čerčany B 4 1 3  17:19  5
7. Průhonice 4 1 3  13:23  5
8. Kutná Hora D 4 1 3  11:25  5

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A
4. kolo:
Tenis Brandýs n. L. D – TK Stochov C 7:2, So Mělník/Pšovka – Sokol Libiš 9:0, Sokol Buštěhrad B – So Nové Strašecí 1:8, TJ Kralupy B – TK Botanika Bezděkov/Unhošt 4:5.

1. Bezděkov/Unhošt 4 3 1  21:15  7
2. N. Strašecí 4 4 0  29:7   8
3. Kralupy B 4 2 2  22:14  6
4. Buštěhrad B 3 2 1  18:9   5
5. Stochov C 4 1 3  14:22  5
6. Brandýs n. L. D 4 2 2  17:19  6
7. Mělník Pšovka 4 1 3  14:22  4
8. Libiš 3 0 3   0:27  3

Skupina B
4. kolo:
LTC Bakov n. J. B – So Týnec n. L. 2:7, TK Radošovice C – Sj Český Brod B 2:7, SK Tenis Rohatsko – So Otradovice 6:3, 1. TK Pacov C – TK Radošovice B 2:7.

1. Český Brod B 4 4 0  31:5   8
2. Týnec n. L. 4 4 0  26:10  8
3. Bakov n. J. B 4 3 1  19:17  7
4. Radošovice B 4 2 2  17:19  6
5. Otradovice 4 1 3  15:21  5
6. Radošovice C 4 1 3  15:21  5
7. Rohatsko B 4 1 3  11:25  5
8. Pacov C 4 0 4  10:26  4

Skupina C
4. kolo:
TC Hýskov – Sp Žebrák B 7:2, Čechie Nový Jáchymov – LTC Beroun C 7:2, TC Modletice B – F.H.TK Dobřichovice C 2:7, LTC Rudná B – SK Nižbor 9:0.

1. Rudná B 4 4 0  35:1   8
2. Hýskov 4 4 0  26:10  8
3. Nový Jáchymov 4 3 1  27:9   7
4. Modletice B 4 2 2  17:19  6
5. Nižbor 4 2 2  17:19  6
6. Dobřichovice C 4 1 3  12:24  5
7. Žebrák B 4 0 4   7:29  4
8. Beroun C 4 0 4   3:33  4

Skupina D
4. kolo:
LTC Starý Kolín B – TK Čáslav 1:8, LTC Poděbrady B – TC Modletice 7:2, Sp Průhonice B – So Velké Popovice 6:3, So Stránčice – Sj Vrdy 4:5.

1. Poděbrady B 4 4 0  29:7   8
2. Vrdy 4 4 0  27:9   8
3. Čáslav 4 3 1  23:13  7
4. Průhonice B 4 2 2  16:20  6
5. Stránčice 4 1 3  17:19  5
6. Modletice 4 1 3  17:19  5
7. Starý Kolín B 4 1 3   8:28  5
8. Velké Popovice 4 0 4   7:29  4

Skupina E
4. kolo:
Tenis Dobříš C – Sp Hořovice B 7:2, TC Mokropsy – TJ Měchenice B 6:3, TJ Višňová – Tenis Dobříš D 8:1, So Dobřichovice B – So Sedlčany B 2:7.

1. Sedlčany B 4 4 0  26:10  8
2. Dobříš C 4 3 1  24:12  7
3. Višňová 4 3 1  22:14  7
4. Měchenice B 4 2 2  17:19  6
5. Hořovice B 4 2 2  15:21  6
6. Mokropsy 4 1 3  17:19  5
7. Dobřichovice B 4 1 3  15:21  5
8. Dobříš D 4 0 4   8:28  4

Skupina F 
4. kolo:
Kavalier Sázava – Meteor Stříbrná Skalice 4:5, So Ondřejov – Junior Benešov 6:3, TK Hrušov B – Blaník Načeradec 2:7, Sporttenis Poříčí n. S. – TK Týnec n. S. B odloženo pro déšť.

1. Načeradec 4 4 0  32:4   8
2. Stříbrná Skalice 4 4 0  27:9   8
3. Ondřejov 4 2 2  19:17  6
4. Sázava 4 2 2  14:22  6
5. Hrušov B 4 1 3  12:24  5
6. Benešov 3 1 2  12:15  4
7. Poříčí n. S. 3 0 3   5:22  3
8. Týnec n. S. B 2 0 2   5:13  2

Autor: Vlastimil Dudáček

3.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z Country festivalu v Králově Dvoře.
13

OBRAZEM: Na festivalu zahráli i Rangers

Na světovém poháru Gran Prix Beroun diváci sledovali špičkové výkony.
26

OBRAZEM: Diváci viděli strhující výkony

OBRAZEM: Pozemkářky jsou ve finále! Ve velké bitvě udolaly Pragu

Rakovník - Rakovnické pozemní hokejistky zvládly semifinálovou bitvu s Pragou a o český trůn si to dnes rozdají se Slávií Praha.

OBRAZEM: Rakovničtí pozemkáři postoupili do finále!

Rakovník - Po úspěšném vystoupení žen nastoupili ke svému semifinálovému duelu extraligy pozemního hokeje také muži, které čekal soupeř ze západu Čech Plzeň-Litice.

Pochod krajem Oty Pavla navštívili známí sportovci z Dukly Praha

Branov /FOTOGALERIE/ – Celkem šest set třicet sedm lidí se v sobotu vypravilo na Pochod krajem Oty Pavla. Startovali od branovské sokolovny. Opět si vybírali z několika různě dlouhých tras krásnou krajinou v okolí Berounky.

Pavlíček: Na naše závěry jsem tak trochu čekal

Lužná /ROZHOVOR/ – Kdo by to byl po podzimní části okresního přeboru čekal, že pro celkový triumf si nakonec dojdou fotbalisté luženské Sparty. Vítězství bylo o to sladší, že se zrodilo až v posledním kole v přímém souboji s Kněževsí, navíc před zraky 400 diváků. Nemalé zásluhy na celkovém úspěchu má trenér Tomáš Pavlíček, pod jehož vedením válcovali borci v červenočerných dresech především v jarní části jednoho soupeře za druhým.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies