Nové Strašecí – South Park Cows 11:1 (7:0, 2:1, 2:0), 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
Novostrašečtí svého pražského soupeře zaskočili v prvním duelu hned v úvodu, kdy po necelé půlminutě skóroval kapitán Čížek, jemuž asistoval Marák. Na 2:0 zvýšil po samostatné akci Varadian. Další dvě branky přišly v 8. min. během šesti vteřin. Nejprve asistoval Veselému Krob, poté se bez asistence trefil Marák. O minutu později to byl opět Marák, kdo po přihrávce Kroba zvýšil vedení již na 5:0. V 11. minutě se dočkal i nahrávač Krob, kterému asistoval Prokop, jenž má do N. Strašecí střídavý start z Rakovníka. Účet třetiny uzavřel ve 12. min. Ševčík. Ve druhém dějství nejprve hosté Tvarůžkem snížili, aby v 18. min. nejprve nabil Lev Čížkovi a ve 20. min., aby si oba role vyměnili – 9:1. V poslední dvanáctiminutovce skóroval nejprve Ševčík (Krob) a celkový účet uzavřel Marák (Varadin)

V odpolední odvetě se do vedení dostali hosté Kovářem, ale od druhé třetiny převzali otěže zápasu Novostrašečtí. Na 1:1 vyrovnal ve 13. min. po nahrávce Čížka Varadin, ve 20. min. si role hráči opět vyměnili – 2:1. Na 3:1 o minutu později zvýšil Marák. Ten samý hráč nabil ve 25. min. na gól Čížkovi a pátou branku zařídil Marák. Poslední slovo měli hosté, kteří Nasrem snížili na konečný 5:2.
„První zápas se nám povedl. Měli jsme vynikající začátek, pak kluci polevili, protože viděli snadný zisk tří bodů. Musím je za výkon ale pochválit. V odvetě ale podcenili soupeře, který toho využil. Po domluvě se naštěstí vzchopili,“ uvedl po duelu novostrašecký lodivod Martin Knobloch.
Nové Strašecí: Vopat - Čížek, Novák, Varadi, Lev, Prokop, Marák, Duchoň, Krob, Ševčík, Knobloch, Veselý. Trenér: Martin Knobloch.

HBC Rakovník - SK Jihlava 0:16 (0:3, 0:6, 0:7), 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
Jako ve zlém snu si musel připadat rakovnický trenér Pavel Pospíšil při soutěžní premiéře svých svěřenců. Za celý dopolední zápas kromě několika málo neúspěšných střel kapitána Prokopa, který se ale musel také více méně soustředit na defenzivu, Rakovničtí nic nevymysleli! Na druhé straně gólmani Bendl, resp. K. Chvosta (do branky šel za stavu 0:9) čelili neustálému náporu. Posléze i oni celkem šestnáctkrát kapitulovali! O převaze hostů svědčí poměr střel 5:45!

I v odvetě chyběli domácím Týče s Grünwaldem, ale hra už byla o malinko pohlednější. Na úvodní gól Jihlavy mohl třikrát odpovědět Prokop, ale gólmana Jirku nepřekvapil. Stejně tak se mu vedlo společně s Novákovou i po druhé inkasované brance. Hosté ve druhém dějství navýšili skóre pouze jednu trefu, ale Prokop po Novákově přihrávce a Sýkora po přiťuknutí Novákové nedokázali odpovědět! Navlas stejné situace se opakovali i v závěrečné desetiminutovce, kterou Jihlavští vyhráli 4:0. Míček za záda Jirky nedostali Prokop, Nováková a ani Sýkora!

„Dopoledne bylo vidět, že jsou mí svěřenci nerozehraní a chybí jim zkušenosti. Nedokázali si vůbec držet své posty – jedním slovem to byl chaos! Navíc měli mimo Prokopa ze starších a vyšších protihráčů respekt a nechali se lehce přehrávat. Odpoledne už to bylo o něco lepší, ale stále je na čem pracovat. Za výkon bych pochválil gólmana Bendla,“ zhodnotil trenér Pavel Pospíšil.

Rakovník: Bendl (K. Chvosta), Kolář, Kučera, Janecký, Nováková, Novák, Centek, Sýkora, Prokop, V. Chvosta, Zemljanek. Trenér: Pavel Pospíšil.