HBC Nové Strašecí - HBC Habešovna Gladiators 2:0 (1:0, 1:0, 0:0); 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

V neděli předvedli novostrašečtí benjamínci velmi disciplinovaný výkon proti zkušeným hráčům kladenské Habešovny, který korunovali dvěma výhrami, jež mohly být při lepší koncovce i daleko vyšší.

Od úvodního vhazování dopoledního duelu se domácí usadili na polovině soupeře, ale střelecké trápení protrhl až na začátku sedmé minuty střelou od červené Knobloch, kterému nabíjel Javůrek – 1:0. Na druhou a poslední branku si početná divácká obec musela počkat až do osmé minuty druhého dějství, kdy se prosadil Prokop – 2:0.

První desetiminutovka odpolední odvety přinesla sice opět množství brankových příležitostí domácích borců, gólového efektu se ale dočkali až v osmé minutě druhé části. To po skrumáži před hostující brankou přiťukl Knobloch Prokopovi, jenž míček propasíroval do sítě – 1:0. V páté minutě poslední části poslal zpoza branky přihrávku na modrou čáru Čadek, odkud Prokop backhandem zamířil přesně k tyči – 2:0. Poslední dva zásahy patřily samostatným únikům. Nejprve utekl z poloviny hřiště Coufal, aby přesně zacílil k pravé tyči – 3:0, poté vyslal Knobloch do úniku Ácse, jenž umístěnou střelou mezi Keimarovy betony stanovil konečnou podobu výsledku – 4:0.

HBC Nové Strašecí: Krpelan – Ács, Ballada, Brada, Coufal, Čadek, Haužvic, Javůrek, Knobloch, L. Libovický, O. Libovický, Pošta, Prokop, Tuček. Trenér: Martin Knobloch.