RAKOVNICKO - Volejbalové krajské přebory II. třídy měly o víkendu hodně napilno. Ženy čekalo další dvoukolo, které však nebylo bodově zrovna příznivé.

26.9.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Roman Macek

Sokol Komárov B - VK Rakovník B 3:1 (13, -23, 15, 22), 3:0 (16, 18, 18)
V sobotu zamířily Rakovničanky na kurty do Komárova, kde se jim vůbec nedařilo. Už úvodní set, jenž skončil 25:13 naznačil, že domácí šestka bude bojovat ze všech sil, aby ohrozila vedoucí postavení Rakovníka. Její snaha přinesla ovoce, zvláště pak, když se hostujícím hráčkám nedařilo na příjmu a nedokázaly tak přejít bez obtíží do útoku.

Nedělní utkání s Dobříší pak bylo předehráno už 9. září.

So. Nové Strašecí - VK Kladno B 2:3 (-24, 16, -20, 25, -4), 0:3 (-22, -20, -21)
Strašečanky měly jako první oříšek v cestě za body na svém hřišti celek Kladna. A hostující hráčky jasně ukázaly, že se horních pater vzdát jen tak nechtějí. První duel byl ale velkým bojem a nebýt nečekaného zvratu v tie–breaku, snad by domácí body přetáhli na svoji stranu. Vydané síly pak ale chyběly ve druhém zápase, který už Kladno neponechalo náhodě.

Nedělní mise do Zdic ale byla z pohledu Strašecí o poznání úspěšnější. Nejprve sice znovu prohrálo až v koncovce hektického pátého setu, pak ale ukořistilo pátý set druhého utkání ve svůj prospěch a připsalo si tak body za další výhru.

26.9.2007

Slavnostní začátek a pak rozpaky. Hořovick prohrálo 2:3.
19

Drama se šťastným koncem! SK Rakovník vydřel v Hořovicku první venkovní výhru

Lánský zámecký park.
12

Lánský zámecký park láká k podzimní procházce

Žlutá lavina nadělila Bolevci desítku

Rakovník /FOTOGALERIE/- Ani ve druhém kole české extraligy rakovničtí pozemní hokejisté nezaváhali a převálcovali plzeňský Bolevec dvouciferným výsledkem.Po dvou zápasech tak začali podzimní část plným bodovým ziskem.

Mladí hasiči změřili své síly ve Hřebči

Hřebeč /FOTOGALERIE/ - Na fotbalovém hřišti ve Hřebči v sobotu soutěžili mladí hasiči v královské disciplíně požárního sportu, tedy požárním útoku. Do 29. ročníku Memoriálu Jaroslava Haška a Miroslava Thota se zapojilo celkem sto devadesát starších a mladších žáků z tuctu hasičských sborů nejen z blízkého okolí.

Šlágr na Zátiší rozhodovaly penalty. Bonusový bod získaly Kolešovice

Rakovnicko /FOTOGALERIE/ - Okresní přebor pokračuje 5. kolem. V souboji dosud neporažených týmů vyhrály Kolešovice na Olympii až po penaltách, což znamená, že žádný tým soutěže již není stoprocentní. Zápas, který skončil po 90 minutách 0:0, nedohrálo ani jedno mužstvo v plném počtu hráčů.

OBRAZEM: Nejtvrdší hasiči soutěžili na Husově náměstí v Rakovníku

Slaný - Husovo náměstí v Rakovníku patřilo v sobotu hasičům. Ti zde soutěžili o titul Nejtvrdší hasič v soutěži O pohár starosty Krajského sdružení hasičů. Hasiči i hasičky z širokého okolí zdolávali náročnou trať a nemalý počet z nich si sáhl na dno.