Hředle zdolalo Slaný B. O výhře rozhodl Vitner

Hředle – Po duelu s Plasy čekal hředelské fotbalisty výjezd na přírodní trávu do Slaného, kde se střetli s místní rezervou hrající kladenský okresní přebor. Přestože byly Hředle drtivou většinu duelu jasně lepší, rozhodly o svém vítězství až v poslední dvacetiminutovce.

9.3.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

SK Slaný B – FK Hředle 1:3 (0:1)

„Naše vítězství je naprosto zasloužené. V obraně jsme předvedli naprosto odlišný výkon oproti předchozímu duelu s Plasy. Osmdesát minut jsme dominovali, na druhou stranu Slaný bylo mnohem slabší, než Plasy," zhodnotil utkání vedoucí Hředel Jan Sklenář.

Také čtěte: Kaufland dostal v Rakovníku zelenou

Od úvodu se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém měli mírně navrch hosté, kteří si vypracovali dvě solidní šance, ale Vitner svůj samostatný únik zakončil pouze do brankáře a Bechner mířil vedle. Až po dvaceti minutách se Hředle konečně prosadily, když Vitner složil reparát – 0:1.

Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivněji a zatlačili Hředelské na obranou polovinu. Skóre se však měnilo až po hodině hry, kdy Vodrážka nešťastně škobrtl o nohy domácího hráče a kopala se tak penalta. Domácí tým ji proměnil a bylo vyrovnáno. Inkasovaná branka hosty probudila a byl to opět Vitner, který přešel přes dva obránce a přesnou střelou poslal svůj tým do vedení – 1:2. Vzápětí našel Vitner skvělou přihrávkou Slámu, který postupoval z úhlu sám na branku.

Nepřehlédněte: Pelta chce Libu i do vedení FAČR

Místo zakončení však poslal míč na zlatém podnose Minaříkovi, který neměl problém trefit odkrytou branku – 1:3.
FK Hředle: Malinovský – Cibulka, Pelc, Somol, Rais – Vodrážka, J. Sláma, Volráb, D. Šmíd – Vitner, Bechner. Hokejově střídali: Hladký, D. Minařík, Houdek, Pichnarčík.

Autor: Josef Rod

9.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Benzínová pumpa. Ilustrační foto.

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách mírně klesly

Děti v dílnách na 1. ZŠ v Rakovníku vyráběly ze dřeva píšťalku.
10

Žáci se ve škole opět učí pracovat s nářadím

Středočeské památky jsou připraveny, někde je dražší vstupné

Střední Čechy - Středočeské památky jsou připraveny na letošní návštěvnickou sezonu, která začíná 1. dubna. Například na Karlštejně ale začala tradičně již na začátku února. Památky mají pro návštěvníky připraveno množství novinek, akcí a výstav. ČTK v anketě zjistila, že řada památek zdražila pro letošek vstupné.

Češka žijící v Londýně: Lidé se spíše diví, že se to nestalo dřív

Příbram/Londýn - Středeční teroristický útok v Londýně otřásl celým světem. Situaci v Londýně popsala Deníku Martina Stromková z Příbramska, která v Anglii žije zhruba deset let.