Hředle zdolalo Slaný B. O výhře rozhodl Vitner

Hředle – Po duelu s Plasy čekal hředelské fotbalisty výjezd na přírodní trávu do Slaného, kde se střetli s místní rezervou hrající kladenský okresní přebor. Přestože byly Hředle drtivou většinu duelu jasně lepší, rozhodly o svém vítězství až v poslední dvacetiminutovce.

9.3.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

SK Slaný B – FK Hředle 1:3 (0:1)

„Naše vítězství je naprosto zasloužené. V obraně jsme předvedli naprosto odlišný výkon oproti předchozímu duelu s Plasy. Osmdesát minut jsme dominovali, na druhou stranu Slaný bylo mnohem slabší, než Plasy," zhodnotil utkání vedoucí Hředel Jan Sklenář.

Také čtěte: Kaufland dostal v Rakovníku zelenou

Od úvodu se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém měli mírně navrch hosté, kteří si vypracovali dvě solidní šance, ale Vitner svůj samostatný únik zakončil pouze do brankáře a Bechner mířil vedle. Až po dvaceti minutách se Hředle konečně prosadily, když Vitner složil reparát – 0:1.

Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivněji a zatlačili Hředelské na obranou polovinu. Skóre se však měnilo až po hodině hry, kdy Vodrážka nešťastně škobrtl o nohy domácího hráče a kopala se tak penalta. Domácí tým ji proměnil a bylo vyrovnáno. Inkasovaná branka hosty probudila a byl to opět Vitner, který přešel přes dva obránce a přesnou střelou poslal svůj tým do vedení – 1:2. Vzápětí našel Vitner skvělou přihrávkou Slámu, který postupoval z úhlu sám na branku.

Nepřehlédněte: Pelta chce Libu i do vedení FAČR

Místo zakončení však poslal míč na zlatém podnose Minaříkovi, který neměl problém trefit odkrytou branku – 1:3.
FK Hředle: Malinovský – Cibulka, Pelc, Somol, Rais – Vodrážka, J. Sláma, Volráb, D. Šmíd – Vitner, Bechner. Hokejově střídali: Hladký, D. Minařík, Houdek, Pichnarčík.

Autor: Josef Rod

9.3.2017 VSTUP DO DISKUSE

Karlovarská Slavia (v modrém) podlehla v prvním kole Mol cupu na vlastním hřišti Královo Dvoru 0:3.

Cábelíci postoupili do dalšího kola Mol Cupu

Zleva tři šampionky: Druhá v pořadí Veronika z Rakovníka, Třetí místo Běla rovněž z regionu a první Kateřina ze Slaného na slánském kole Ywes Prim z roku 1937
25

Cyklování: Recesistický závod retro kol pobavil

Mexičanka Edna Gómez Ruiz se stala čestnou občankou Lidic

Lidice /FOTOGALERIE/ - Obřadní síň Obecního úřadu Lidice se zaplnila až do posledního místečka. Všichni zúčastnění sledovali slavnostní předání čestného občanství mexické občance Edně Gómez Ruiz. Stalo se tak u příležitosti pětasedmdesátiletého výročí vypálení Lidic, čestné občanství bylo mexické dámě udělen za její záslužnou činnost.

Povedená příprava! Tatran rozdrtil Přední Kopaninu

Rakovník /FOTOGALERIE/ – První přípravný duel sedl rakovnickému Tatranu náramně. Přední Kopanině, která hrála ještě na jaře divizi, nasázel bůra a spravil si tak chuť po týden staré pohárově porážce v Hrobcích.

OBRAZEM: Cyklisté mají za sebou crosscountry

Rakovník - Devátý ročník Rakovnického cyklování pokračuje po pátečním orientačním závodě druhým dnem. Dnes dopoledne bylo na programu cross-country dětí, kolem poledne vyrazilo společně na trať několik desítek kadetů, juniorů, žen a mužů. Kadety čekaly dva okruhy, junioři a ženy se vydali na čtyři okruhy a muži odjeli celkem sedm okruhů.

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.