VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Senioři se s chutí pustili do víceboje

Kolešovice – Kolešovický víceboj – ten už má dnes mezi seniory dobrý zvuk, a proto si ani letos nenechala řada z nich ujít v pořadí již VI. ročník!

30.5.2013
SDÍLEJ:

Kolešovický vícebojFoto: archiv DS Kolešovice


Před léty přišlo vedení Domova pro seniory v Kolešovicích s výborným nápadem na sportovně-vědomostní soutěž, která se ujala a dnes už má dobře zaběhlou tradici.

Sociální pracovnice Martina Hejdová doplnila: „Zasoutěžit si letos také přijely Domovy pro seniory ze Smečna, Rakovníka, Unhoště, Kladna Františka Kloze a Švermova, a Zdic. Počasí nám přálo, takže se většina disciplín odehrávala v našem krásném parku."

Soutěžící si potrápili tělo při věšení prádla na čas, ruských kuželkách, hodu na cíl a plechovky.
Dále při skládání slov, obrazů, Kimově hře a vědomostním kvízu si mohli všichni ověřit nejen paměť, ale i pohotovost a pevné nervy. „Pro dobrou náladu nám během dopoledne zahrálo Branické duo a po výborném obědě nastalo očekávané vyhlášení výsledků," popsala Martina Hejdová.

Ceny se udělovaly v kategoriích: nejlepší jednotlivci v každé disciplíně, nejlepší doprovod a družstvo.
„Náš Domov výborně reprezentovali pan Oldřich Trefil, který získal první místo v hodu na cíl, a pan Josef Tvrz druhým místem v hodu na plechovky a výborným výkonem při hodu na cíl," upozornila Martina Hejdová na radost, kterou pořádajícímu Domovu, udělali jeho klienti.
Kategorie družstev:
1. místo – Domov Unhošť, 2. místo – Domov Kladno Švermov, 3. místo – Domov Kladno Fr. Kloze

Martina Hejdová ještě blahopřeje a Rakovnický deník se přidává: „Moc blahopřejeme všem soutěžícím ke skvělým výkonům a těšíme se na další v pořadí již VII. Kolešovický víceboj v roce 2014."

Autor: Jana Elznicová

30.5.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pozemní hokejisté HC 1972 Rakovník stejně jako jejich ženské kolegyně berou nakonec stříbro, když ve finále extraligy podlehli Slavii 1:7.
38

OBRAZEM: Rakovničtí pozemkáři berou stříbro

Rakovnické pozemní hokejistky získaly stříbrné medaile, když ve finále podlehly Slavii 0:3.
64

OBRAZEM: Pozemkářky získaly stříbro

OBRAZEM: Branovský přívoz je v plném provozu

Branov – Víkend s letními teplotami přilákal do Luhu pod Branovem velké množství návštěvníků, takže převozníci měli plné ruce práce. Zvlášť v sobotu při Pochodu Krajem Oty Pavla dolu k řece sešel téměř každý. Někteří lidé neodolali a zaplavali si v Berounce. Voda byla prý příjemně teplá. Převozníci na branovském luhu dosud převáželi jen o víkendech. O prázdninách to bude každý den. Stačí zazvonit na kolejnici.

OBRAZEM: Na školáky děti pasovali piráti

Ruda – S devíti školáky se slavnostně rozloučili v Mateřské škole Ruda. Slavnost se letos uskutečnila při pěkném pěknému počasí venku na zahradě.

OBRAZEM: Na festivalu zahráli i Rangers

Králův Dvůr - V rámci králodvorského kulturního léta uspořádalo město Králův Dvůr tradiční Country festival. Jako první patřilo pódium kapele Brzdaři, kterou znají místní velice dobře, protože hraje po celém regionu již pětačtyřicet let. A tak členové kapely byli velice rádi, když polokulaté výročí mohli oslavit také v Králově Dvoře, kam si v sobotu po parném letním počasí našlo cestu více jak tři stovky posluchačů.

OBRAZEM: Diváci viděli strhující výkony

Beroun – V sobotu se po roce opět uskutečnil v pořadí již osmý ročník závodu světového poháru Grand Prix ve skateboardingu. Nádherné slunečné počasí a neskutečné výkony všech závodníků, vždyť do Berouna přijela Evropská špička a účastníci X-Games, přilákalo do skate parku několik tisíc návštěvníků. Mimořádnou událostí byla návštěva ministrů zahraničních věcí České republiky Luboše Zaorálka a Německa Sigmara Gabriela, který je v České republice na oficiální návštěvě. Velkou zásluhu, že se závod s účastí skateboardistů celého světa v Berouně koná, má Tomáš Vintr, který se na domácí trati také závodu zúčastnil.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies