Ve středuse staly pouze dvě dopravní nehody. „Při nehodách nebyl nikdo zraněn. Celková materiální škoda se vyšplhala na osmdesát tisíc korun,“ informoval zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller.
K první nehodě došlo v 9.30 hodin v katastru Roztok. Devětatřicetiletý řidič za volantem nákladního vozu Tatra 815 jel ve směru od Roztok na obec Svatá. V zatáčce se však potkal s protijedoucím nákladním automobilem. Najel si tedy ke kraji, jenže se s ním utrhla krajnice a převrátil tatru na pravý bok. Při tom došlo k částečnému vysypání nákladu. „Řidič vezl balený asfalt. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun,“ sdělil Ladislav Heller. Zkouška na alkohol byla u řidiče negativní.
Druhá nehoda se stala ve 20.30 hodin v katastru Čisté. „Devatenáctiletá slečna jela ve vozidle Škoda Octavia od Čisté ke Kočkovu mlýnu. Na křižovatce však nezvládla řízení a vjela mimo komunikaci, kde narazila do lavičky,“ popisoval nehodu Heller. Na lavičce v inkriminované době naštěstí nikdo neseděl. Zkouška na alkohol byla negativní. Na osobním vozidle vznikla celková škoda 45 tisíc korun a na lavičce 5 tisíc korun. Ta patří OÚ Čistá.