Nehody
První nehoda se stala deset minut před desátou hodinou dopolední na silnici Rakovník Nové Strašecí nedaleko Bartoňského rybníku.
Na Strašecí zde jel osmnáctiletý řidič ve Škodě Favorit z Plzeňska. „Na rovném úseku před levotočivou zatáčkou ovšem nepřizpůsobil rychlost a nezvládl řízení. Najel na pravou krajnici, vjel mimo silnici, kde narazil do stromu. Auto zůstalo na levém boku,“ řekl k tomu zástupce vedoucího dopravního inspektorátu Ladislav Heller. Lehce zraněna byla šestnáctiletá spolujezdkyně, ta byla po ošetření v nemocnici propuštěna do domácího léčení. Škoda na favoritu byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Druhá nehoda se stala v půl třetí odpoledne v ulici Nad Václavem v Rakovníku. Osmačtyřicetiletý řidič z Rakovnicka ve Fordu Tranzit zde chtěl odbočit u panelového domu doprava k prodejně potravin. V té chvíli ale už byl objížděn vozidlem Subaru s osmadvacetiletým řidičem z okresu.
Došlo k bočnímu střetu, který si nevyžádal zranění aktérů. Nehoda byla bez prokázaného alkoholu v dechu řidičů.
Na subaru je škoda pět tisíc korun, na fordu za třicet tisíc. Za poslední středeční nehodou byla opět zvěř. Stala se na karlovarce, nevyžádala si žádné zranění pouze škodu ve výši pěti tisíc korun.