4. reprezentační ples ZUŠ
KDY: 11. 1. 19:00
KDE: Kulturní centrum Rakovník
ZA KOLIK: 150 Kč

Již počtvrté bude mít Základní umělecká škola Rakovník v Kulturním centru Rakovník reprezentační ples, a to v sobotu 11. ledna od 19 hodin. Hraje školní skupina Grippeds, ale také Big Band – devatenácti členný taneční a plesový orchestr složený z muzikantů z celého severočeského kraje. Na příchozí čekají půlnoční a jiná překvapení. Vstupné činí 150 Kč.

Setkání s písničkou
KDY: 11. 1. 14:00
KDE: KD Senomaty
ZA KOLIK: 70 Kč

První letošní Setkání s lidovou písničkou v Kulturním domě Senomaty se uskuteční v sobotu 11. ledna od 14 hodin. Hudbu obstará Myslivecká kapela Atlas Mirka Čepického. Vstupné činí 70 korun.

Jak správně pečovat o půdu 
KDY: 11. 1. 13:00
KDE: KD Kolešovice
ZA KOLIK:

Český zahrádkářský svaz se sídlem v Rakovníku pořádá v Kulturním domě Kolešovice v sobotu 11. ledna od 13 hodin přednášku na téma Jak správně pečovat o půdu a půdní úrodnost. Základy pro půdoznalství pro zahrádkáře, vlastnosti půd, půdní druhy a typy přiblíží František Pazdera.

Hasičský ples
KDY: 11. 1. 20:00
KDE: NKC, Nové Strašecí
ZA KOLIK: 200 Kč

Novostrašecké kulturní centrum se v druhou novoroční sobotu zaplní hasiči a jejich přáteli, Sbor dobrovolných hasičů Nové Strašecí zde totiž pořádá Hasičský ples, a to 11. ledna od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Ikaros. Vstupné činí 200 korun.

Tříkrálové charitativní tančení 
KDY: 11. 1. 15:00
KDE: sokolovna Rakovník
ZA KOLIK: 100 Kč

Sokolovna v Rakovníku hostí v sobotu 11. ledna od 15 hodin charitativní akci s názvem Tříkrálové charitativní tančení. Výtěžek akce bude věnován na léčbu čtrnáctileté Kačenky z Kladna, která trpí nízkofunkční formou autismu, těžkou mentální retardací, nemluví a plno jiných přidružených nemocí. Představí se oddíly T. J. Sokol Rakovník: orientální tanec, společenský tanec, taneční oddíl Sneakers, mažoretky NO Limits. Akci podpoří také rakovnické Lentilky. Vstupné činí 100 Kč.

Sokolská zábava
KDY: 11. 1. 20:00
KDE: Kulturní zařízení Krušovice
ZA KOLIK: zdarma

TJ Sokol Krušovice a obec Krušovice zvou širokou veřejnost na Sokolskou zábavu, která se koná v sobotu 11. ledna od 20 hodin v Kulturním zařízení v Krušovicích. K tanci a poslechu hraje rakovnický hudebník Martin Koutecký, který má ve svém repertoáru starší hity i modernější písně. Občerstvení je zajištěno, vstup je zdarma.